konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

2. Forum Employer Branding

Przeczytany: 889 razy
Dodany: 2012-09-03 11:09:55
Aktualizowano: 2012-09-03 11:10:51

Już 11 października 2012 roku w Warszawie odbędzie się 2. Forum Employer Branding. Tym razem uczestnicy spotkania będą dyskutować na temat budowania wizerunku pracodawców w trudnych czasach. Wśród prelegentów są dyrektorzy HR i PR znanych i cenionych firm sektora rolno-spożywczego, budowlanego i logistycznego, radca prawny z prestiżowej kancelarii prawnej oraz przedstawiciele firm doradczych.

Spotkanie będzie składało się z trzech części – dwóch bloków tematycznych oraz debaty panelowej. W pierwszej porannej części zostaną omówione wyniki raportów przygotowanych przez firmy: Akademia Kalitero, Brand24 i Press-Service na temat postrzegania pracodawców w Polsce, szczególnie tych którzy zwalniają swoich pracowników.

W drugiej części uczestnicy wysłuchają prelekcji przygotowanej przez dyrektorów HR i PR/CSR takich firma jak: ET Logistik, Grupa Żywiec, Skanska, oraz serwisu architekcikariery.pl. Goście opowiedzą jakie działania wdrażane są w ich firmach, by budować organizację otwartą, a także jakie kroki podjęli by rozwiązać kryzys w organizacji i jak oceniają efekty wprowadzonych zmian. Przedstawiciel wiodącej kancelarii prawnej Raczkowski i Wspólnicy wyjaśni nam jakie rozwiązania prawne mogą być stosowane w firmach, gdy te zadecydują o zwolnieniach grupowych.

Uczestnicy Forum dowiedzą się jak każdego dnia być odpowiedzialnym pracodawcą, lepiej zarządzać pracownikami, prowadzić prawdziwie efektywną i otwartą komunikację wewnętrzną w trudnych czasach dla organizacji, często w okresie nieuniknionych redukcji zatrudnienia czy też zmian kultury organizacyjnej. Otrzymają wskazówki jak stosować konstruktywną informację zwrotną, która pozwoli zapewnić pracownikom poczucie bezpieczeństwa i odpowiedzialności i przełożony się bezpośrednio na motywację i efektywność wykonywanej pracy.

Ważnym elementem Forum będzie debata prowadzona przez dziennikarza prasy branżowej, w której wezmą udział wszyscy uczestnicy spotkania. Będzie to okazja nie tylko do wymiany opinii, ale również do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Partnerami Forum są: Architekcikariery.pl; Brand24.pl; portal Pracujwlogistyce.pl, magazyn Rekruter, miesięcznik Personel+, miesięcznik Strategie Biznesu, instytut Press-Service oraz kancelaria Raczkowski i Wspólnicy.

Informacje są publikowane na bieżąco na stronie www.forumemployerbranding.pl

Wysłane 2012-09-03 11:09:55 przez M-S-M
forumdebata2. Forum Employer Brandingpracodawcypracownicy
Artykuły powiązane z powyższym
Czy team building online się sprawdza
Wysłano 2020-07-21 12:20:12
Na postawione w tytule pytanie należy oczywiście odpowiedzieć twierdząco. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w obecnych, mocno zabieganych czasach (a także ograniczeniach wynikających z obecnej sytuacji w dziedzinie zdrowia publicznego) jest to wiodące rozwiązanie w zakresie budowania zespołów - bez konieczności opuszczania siedziby firmy.
W praktycznie każdej branży niezwykle przydatny okazuje się szeroki zakres umiejętności. Niezależnie od posiadanych kwalifikacji oraz poziomu wiedzy merytorycznej, warto nieustannie inwestować w rozwój osobisty. Nowe kompetencje przydają się na bardzo wielu stanowiskach oraz różnych zawodach. Pracownicy odbywający specjalistyczne szkolenia z rozwoju osobistego mogą lepiej komunikować się między sobą i współpracować w zespole, a tym samym efektywniej wypełniać powierzane im obowiązki.
Kursy języka angielskiego to coraz popularniejsza forma szkoleń dla pracowników zarówno w małych, jak i dużych firmach. Przynosi to duże efekty dla pracowników, ale i kadry przełożonych. Można skorzystać z kursów w grupach, jak i dla całej firmy, co wpływa również na integrację. Wszystkie zalety szkoleń językowych wymienimy w poniższym artykule, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach takiego rozwiązania.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY