konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

5 największych wyzwań związanych ze szkoleniami i rozwojem

Przeczytany: 470 razy
Dodany: 2018-04-30 10:29:09
Aktualizowano: 2018-04-30 10:31:21

Zajęty menedżer szkoleń i rozwoju stoi przed szeregiem wyzwań związanych z tworzeniem i dostarczaniem wysokiej jakości treści na żądanie. W wielu przypadkach powtarza się 5 najważniejszych wyzwań w zakresie szkoleń i rozwoju w firmie. Oto problemy i wskazówki, jak je rozwiązać:


1. Poprawa efektywności uczenia się

Jakość definiowana jest przez to, czego uczestnicy się nauczą i jakich nowe umiejętności nabywają po treningu. Wybór lub rozwijanie szkolenia, które jest ściśle powiązane z poprawą wydajności pracy, ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia zwrotu z inwestycji szkoleniowych, a opłacalne medium dostarczania szkoleń, które działa dobrze dla docelowych odbiorców, jest równie ważne. Robienie obu wymaga pewnych ulepszeń.

- Wyjaśnij efekty uczenia, które uczestnicy mają realizować

- Zapoznaj się z kontekstem, w którym uczeń będzie występował

- Poleć metodę dostawy - klasa, konferencja internetowa, sieć internetowa, symulacja itp. - która najlepiej spełnia pożądane efekty uczenia się


2. Rozszerzenie biblioteki treści i programów szkoleniowych

Zmieniające się wymagania dotyczące umiejętności i nowe metody dostarczania mogą utrudnić sprostanie zapotrzebowaniu na korporacyjne zasoby edukacyjne. Dlatego sugeruje się posiadanie wykształconego projektanta systemów instruktażowych w twoim zespole lub do twoich usług. Taki specjalista może zamawiać istniejące lub opracowywać nowe treści i programy szkoleniowe, w celu uzyskania maksymalnej wydajności.


3. Zapewnienie spójnej obsługi w globalnej organizacji

Analiza docelowych odbiorców, charakter treści szkoleniowych oraz to, czy szkolenie koncentruje się na wiedzy lub działaniu, to tylko niektóre z kryteriów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze szkolenia dla pracowników Gwarantuje to, że treść jest poprawnie przetłumaczona i że pojęcia są odpowiednio uchwycone bez względu na różnice językowe i kulturowe. Zlokalizowane szkolenie internetowe lub konferencje internetowe są najlepszym medium do dotarcia do geograficznie rozproszonej grupy docelowej.


4. Skrócenie czasów cyklu rozwoju

Szybkie uruchamianie nowych programów nie musi być tak trudne. Wybierz profesjonalną firmę szkoleniową z możliwościami szybkiej i łatwej wymiany plików, oraz z reputacją przewidywalnej i szybkiej. Współpracuj z nią w celu opracowania wewnętrznych praktyk, abyś mógł stworzyć szkolenia, które przyspieszą cykl rozwoju.


5. Zwiększanie wiedzy o produkcie wśród pracowników

Jeśli pracownicy nie rozumieją, jak korzystać z produktów szkoleniowych i technologii, lub jeśli nie są z nimi zaznajomieni, nauka nie przynosi spodziewanych rezultatów. Korzystaj z narzędzi, z którymi już czują się komfortowo, aby rozwijać szkolenie. Na przykład dla wielu podstawowym narzędziem jest PowerPoint. Nie pomijaj wartości udostępniania treści edukacyjnych na urządzeniach mobilnych. W przypadku nowych produktów i technologii pamiętaj, aby przeprowadzać pracowników przez proces logowania, używania i wylogowywania.

Wyzwania szkoleniowe i rozwojowe nie muszą cię przytłaczać. Skorzystaj z tych wskazówek, aby pokonać powszechne przeszkody i poprawić sposób, w jaki twoja organizacja się uczy. A jeśli twoim głównym wyzwaniem jest brak środków na sfinansowanie szkolenia, wykorzystaj fundusze unijne. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Skontaktuj się z doradcą z firmy Ambiznes z Poznania i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz pozyskać fundusze unijne dla twojej firmy. Odwiedź stronę internetową www.ambiznes.pl i poznaj szczegóły oferty.

Wysłane 2018-04-30 10:29:09 przez M-S-M
szkoleniakursyrozwój
Artykuły powiązane z powyższym
Business English to specjalistyczny biznesowy język angielski, który jest pożądany w wielu firmach o określonych branżach. Dlatego niekiedy jest on wręcz praktycznie wymagany wśród pracodawców. Jego znajomość zdecydowanie ułatwi komunikację oraz przyniesie sporo korzyści. Jak zatem rozpocząć jego naukę? Wybrać kurs w szkole językowej, czy uczenie się online?
Poszerzanie kompetencji oraz dokształcanie kadry pracowniczej przynosi szereg korzyści nie tylko dla samych pracowników, ale przede wszystkim dla firmy. Rozwijanie umiejętności personelu automatycznie wpływa na rozwój firmy, dlatego tak ważny jest udział pracowników w różnego typu kursach oraz szkoleniach. O rozwój pracownika musi dbać pracodawca i to w jego interesie oraz obowiązku leży wysyłanie pracowników na szkolenia lub organizowanie tego typu wydarzeń.
Kiedy ostatnio czytałeś książkę lub ważny artykuł z czasopisma? Czy twoje codzienne nawyki czytelnicze koncentrują się wokół tweetów, postów na Facebooku lub wskazówek na temat przygotowania na śniadanie płatków owsianych? Jeśli jesteś jednym z niezliczonych ludzi, którzy nie mają nawyku regularnego czytania, możesz stracić życie.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY