konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Atrakcyjne miejsce na organizację konferencji

Przeczytany: 373 razy
Dodany: 2017-11-23 14:37:22
Aktualizowano: 2017-11-23 14:38:49

Wbrew obiegowej opinii, organizacja konferencji nie jest zadaniem łatwym. Nie wystarczy bowiem zgromadzić w jednym pomieszczeniu osoby zainteresowane określoną tematyką oraz zadbać o wysoką jakość wykładów prezentowanych przez prelegentów. Mimo, że są to kwestie bezsprzecznie bardzo ważne, to jednak możliwe, że zbledną one w sytuacji, gdy okaże się, że nieprawidłowo wybierzemy miejsce, w którym wydarzenie takie miałoby się odbyć.

O czym pamiętać należy już w fazie prowadzenia wstępnych negocjacji oraz dokonywania rezerwacji? Przede wszystkim o tym, aby obiekt, który zamierzamy wynająć dysponował optymalną ilością miejsca dla wszystkich uczestników. Nie powinna być ona bowiem za mała, jako że zmusi to niektórych gości do słuchania często wielominutowych wykładów na stojąco, co w żadnym wypadku nie wpłynie korzystnie na ich komfort. Jeżeli z kolei sala konferencyjna okaże się nadmiernie duża, to ilość uczestników okazać się może niewspółmiernie mała w porównaniu z liczbą przygotowanych miejsc siedzących, sprawiając tym samym wrażenie, że zainteresowanie konferencją jest niewielkie.

Kolejnym aspektem jaki bezwzględnie wziąć należy pod uwagę jest dostęp do mediów. Wykładowcy powinni w każdej chwili mieć możliwość skorzystania z komputera stacjonarnego lub przenośnego, rzutnika slajdów, wysokiej jakości systemu nagłośnienia, czy w końcu – do kilkunastucalowego ekranu, na którym prezentowane będą kluczowe z punktu widzenia konferencji informacje. Mimo, że jeszcze kilka lat temu wszystkie te narzędzia miały charakter w znacznej mierze opcjonalny, to w chwili obecnej mają one znaczenie kluczowe, natomiast ich brak doprowadzić może do znacznego obniżenia rangi całego wydarzenia, do czego dopuścić na pewno byśmy nie chcieli.

Nie należy także zapominać o dodatkowych wygodach dla uczestników delegacji. Rezerwując salę, warto zadbać, aby w jej pobliżu znajdowała się restauracja, w której spożyć będą oni mogli sycący posiłek lub też udać się na kawę w przerwie pomiędzy kolejnymi wykładami. Jeżeli z kolei wydarzenie ma się rozciągać na kilka następujących po sobie dni, wysoce uzasadnione jest także zorganizowanie noclegu oraz atrakcji z wyższej półki, spośród których wymienić możemy chociażby SPA, które to w przyjemnej atmosferze pozwoli odpocząć od wysiłku umysłowego uczestników konferencji.

Wszystkie te warunki spełnia ekskluzywny kompleks sal konferencyjnych Sztygarka położony na Śląsku (z jego szczegółową ofertą można zapoznać się odwiedzając witrynę www.sztygarka.pl). To właśnie tam, pośród malowniczej przyrody zorganizować możemy dowolnej rangi konferencję, której to uczestnicy z całą pewnością zadowoleni będą z jakości przygotowanej dla nich sali, profesjonalizmu dostarczonego sprzętu oraz wyjątkowości zapewnionych przez właścicieli rozrywek. Gwarantujemy, że nie warto szukać ośrodków za granicą, jeżeli na obszarze naszego kraju możemy spotkać się z tak niezwykłymi perełkami konferencyjno-wypoczynkowymi! Jeżeli stawiamy na unikatowość oraz niewygórowane ceny, warto możliwie jak najszybciej zapoznać się z ofertą Sztygarki i sprawdzić, czy interesujące nas terminy nie zostały jeszcze zarezerwowane!

Wysłane 2017-11-23 14:37:22 przez M-S-M
sala konferencyjnaobiketysale konferencyjneSztygarkaŚląsk
Artykuły powiązane z powyższym
Jak zorganizować konferencję?
Wysłano 2018-12-31 09:43:53
W tej chwili organizowanych jest mnóstwo konferencji, na które zapraszane są osoby z różnych części Polski, a nawet z różnych części Europy czy świata. Konferencja jest specjalnym rodzajem spotkania, organizowanym w celu dokładnego omówienia jakiegoś zagadnienia. Właśnie dlatego, że tematy mogą być różne, istnieją też różne rodzaje konferencji. Jednak ich organizacja przebiega zawsze podobnie. Czasem pozostawia się to profesjonalistom – firmom, które fachowo wszystko zaplanują, zadbają o catering, stosowne miejsce i wysłanie zaproszeń. Jeśli jednak ktoś nie chce tracić dodatkowych funduszy na współpracę z nimi, lecz woli zająć się wszystkim sam, często staje przed sporym wyzwaniem. Jak zorganizować konferencję?
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
Warszawa jest idealnym miejscem do rozwijania swojego biznesu. Mnogość instytucji publicznych oraz firm, z pomocą których możemy zacząć działać na rynku jest naprawdę imponująca.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY