konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Co powinno znaleźć się w każdej łazience?

Przeczytany: 1952 razy
Dodany: 2018-04-19 12:37:53
Aktualizowano: 2018-04-19 12:38:45

Łazienka to pomieszczenie nie mniej ważne dla wszystkich domowników niż kuchnia czy sypialnia. Kluczowe jest odpowiednie jej wyposażenie w akcesoria i armaturę, które będą funkcjonale i ułatwią utrzymanie łazienki w czystości.


P
rodukty wykończeniowe dedykowane łazienkom

Niemal w każdym markecie budowlanym półki uginają się od różnego rodzaju produktów przeznaczonych do użytku w łazienkach. Od wielu lat największą popularnością cieszą się kafle łazienkowe. Wykłada się nimi nie tylko podłogi, ale również ściany. Kafle są bardzo praktyczne. Nie ulegają destrukcyjnemu działaniu wilgoci, można je łatwo umyć i dostępne są w przystępnych cenach. Dodatkowo, ogromny wybór wzorów, deseni i kolorów daje niesamowite możliwości aranżacyjne.

Do wykończenia ścian w łazience, równie często jak płytki, wykorzystuje się farby wodoodporne. Są to specjalne produkty, które najczęściej zawierają w swoim składzie lateks lub akryl. Wiele z nich to farby ceramiczne. Każda z tych farb cechuje się odpornością na wilgoć. Można zmyć z niej powierzchniowe zabrudzenia, nie tworząc jednocześnie uszkodzeń i odbarwień. Specjalne farby łazienkowe pozwalają ścianom oddychać, nie powodują więc powstawania niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni.

 

Ceramika sanitarna

Po odpowiednim wykończeniu podłogi i ścian przychodzi czas na zamontowanie ceramiki sanitarnej. W żadnej łazience nie może zabraknąć miski WC. Powszechnie używane są modele, które można zawiesić na stelażu podtynkowym. Do miski obowiązkowo należy dołączyć deskę WC oraz spłuczkę. Coraz częściej w prywatnych łazienkach spotyka się również bidety, a niekiedy nawet pisuary.

Łazienka nie byłaby odpowiednio urządzona bez umywalki. Można zdecydować się na wariant standardowy, zamontowana na postumencie lub półpostumencie, jednak obecnie najbardziej modnym rozwiązaniem są umywalki nablatowe, a zaraz po nich umywalki osadzone na szafce łazienkowej.

 

Armatura sanitarna

Łazienka nie byłaby funkcjonalna bez armatury sanitarnej. Bateria umywalkowa, prysznicowa lub wannowa to wyposażenie, bez którego łazienka nie spełnia swojego zadania. Warto więc wybrać trwałą armaturę firmy Kludi - niemiecka jakość w atrakcyjnej cenie zapewni nie tylko spokój ducha w aspekcie stanu łazienki, ale również nie spowoduje debetu na kocie.

 

Wanna czy prysznic?

Przed tym dylematem stają niemal wszyscy właściciele mieszkań, w szczególności ci, którzy mają do dyspozycji małą łazienkę. Oba rozwiązania wykorzystywane są równie często, a najbardziej popularne stało się ich połączenie, czyli wanna zabudowana kabiną prysznicową.

Wysłane 2018-04-19 12:37:53 przez M-S-M
akcesoria łazienkowełazienka
Artykuły powiązane z powyższym
Porady na temat aranżacji łazienek
Wysłano 2018-09-03 09:54:26
Wystarczy odwiedzić dowolny sklep z meblami łazienkowymi, aby szybko można było dojść do wniosku, że wybranie odpowiednich rozwiązań wcale nie będzie prostym zadaniem. W dodatku ogromna różnorodność dotyczy nie tylko poszczególnych rodzajów mebli, czego przykładem są szafki z umywalką, półki, szafki wiszące, szafki lustrzane czy też szafki dolne, ale też modeli dostępnych w ramach każdej z wymienionych kategorii.
Jesteś właścicielem małej i przytulnej łazienki? Marzysz, aby nowocześnie ją zaaranżować, ale zupełnie nie masz na to pomysłu? Mamy dla Ciebie kilka udanych propozycji, które wprowadzą do przestrzeni jasność i przejrzystość.
Małe łazienki - piękne wnętrza
Wysłano 2017-09-15 13:38:12
Urządzając łazienkę, zazwyczaj spotykamy się z nie do końca ustawną przestrzenią, w której trzeba pomieścić bardzo dużo rzeczy. Sama armatura wymaga ergonomicznego rozplanowania miejsca, a przecież poza prysznicem lub wanną mamy również umywalkę i miskę WC i zawsze przydałyby się jakieś meble. Oczywiście, im mniejsza łazienka, tym bardziej możemy pozwolić sobie na przedmioty w wersji mini, ale klucz do optycznego powiększenia wnętrza w dużej mierze zależy od tego, na jakie dodatki się zdecydujemy.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY