konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Co warto wiedzieć o blaszakach?

Przeczytany: 240 razy
Dodany: 2021-07-13 09:55:20
Aktualizowano: 2021-07-13 10:03:05

Świetną alternatywą dla tradycyjnego garażu murowanego jest blaszak, który można kupić gotowy lub zlecić jego wykonanie na zamówienie, zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami. Jeśli ktoś potrzebuje dodatkowego miejsca do parkowania czy przechowywania różnych rzeczy, to warto zainteresować się właśnie garażami blaszanymi. Zabezpieczą one mienie przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych i przed kradzieżą. Nowoczesne konstrukcje są niezwykle solidne i bardzo estetyczne, wpisują się w każdą aranżację ogrodową. Zawsze można też wybrać model, który sprawia wrażenie wykonanego z drewna.


Dlaczego warto wybrać garaż z blachy i jakie jest jego zastosowanie?

Nie ma szybszego sposobu na postawienie garażu niż zakup i montaż blaszaka. Przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych możliwe jest bezproblemowe i szybkie wzniesienie garażu, który posłuży nie tylko do parkowania samochodu, ale też do przechowywania różnych sprzętów i akcesoriów ogrodniczych. Świetnie nadaje się do składowania opału, zabezpieczenia narzędzi czy materiałów budowlanych. Zmniejsza ryzyko kradzieży mienia, może być przydomową szopką, jak również warsztatem dla majsterkowicza czy artysty. W blaszaku można też trzymać maszyny gospodarcze, które będą należycie chronione przed opadami atmosferycznymi, promieniowaniem słonecznym, wiatrem, mrozem i upałem. Nowoczesne garaże blaszane są produkowane z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich wysoką wytrzymałość i solidność, dzięki czemu posłużą użytkownikowi przez wiele lat. Cechują się też ciekawym designem, nie ma problemu z dopasowaniem ich do aranżacji ogrodu.

Lokalizacja blaszaka jest praktycznie niczym nieograniczona, można go postawić w dowolnym miejscu na prywatnej posesji. Montaż jest szybki i łatwy, przez co można go wykonać we własnym zakresie, zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta lub skorzystać z pomocy profesjonalistów. Garaże blaszane są stosunkowo lekkie, co ułatwia montaż i demontaż oraz przenoszenie. Nie brakuje modeli wyposażonych w szereg dodatkowych zabezpieczeń typu antywłamaniowe drzwi. Blaszaki o powierzchni nieprzekraczającej 35 m2 i konstrukcji do 4,8 m nie wymagają pozwolenia na budowę. Garażom z blachy zarzuca się małą wytrzymałość na silne nawałnice, ale w Polsce są one stosunkowo rzadko spotykane. Z kolei podatność na wahania temperatur można rozwiązać, ocieplając blaszak. Więcej na: https://www.maritom.pl/

 

 

 

Co ma znaczenie przy wyborze garażu blaszanego?


Przy wyborze garażu blaszanego należy mieć na uwadze przede wszystkim jego konstrukcję, która powinna być wykonana z wysokiej jakości stopu metalu, pokryta warstwą antykorozyjną. Godne polecenia są garaże z blachy trapezowej ocynkowanej ogniowo, odporne na działanie wilgoci i korozję. Istotny będzie rozmiar blaszaka, zadaszenie, kolorystyka, wykończenie, liczba stanowisk. Garaże blaszane mogą być wyposażone w bramę uchylną, co umożliwi niezależny wjazd na każde stanowisko.

Wysłane 2021-07-13 09:55:20 przez gegol
parkowaniesamochódblaszakgaraż
Artykuły powiązane z powyższym
Decydując się na wzięcie samochodu używanego w leasing musimy liczyć się z możliwością ewentualnych awarii. Konieczność napraw może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Czy leasingodawca wcześniej sprawdza stan techniczny pojazdu? Czy ma taki obowiązek? Sprawdzamy.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY