konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Czym jest Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów?

Przeczytany: 760 razy
Dodany: 2017-10-25 15:24:26
Aktualizowano: 2017-10-25 15:32:15

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów w serwisie eKatalogi jest internetową platformą zakupową, bezpłatnie udostępnianą użytkownikom przez Urząd Zamówień Publicznych. Pozwala ona małym oraz średnim przedsiębiorcom z sektora administracji i instytucji publicznych na uzyskanie dostępu do rozbudowanej bazy wiarygodnych kontrahentów. Platforma zakupowa eKatalogi wprowadza w ten sposób zupełnie nową jakość na rynku zamówień publicznych. Celem jej funkcjonowania jest przede wszystkim uproszczenie i ułatwienie przeprowadzania wszystkich procesów związanych z kupnem i sprzedażą obu stronom transakcji.


Internetowa platforma zakupowa eKatalogi

Oferta dotyczy zamówień realizowanych poniżej kwot predysponujących kontrahentów do stosowania ustawy o prawie zamówień publicznych. W większości przypadków jest to kwota nieprzekraczająca 30 tysięcy euro. Sektor administracji publicznej jest w takiej transakcji kupującym, który może w prosty i nieskomplikowany sposób dowolnie wybierać poszukiwane towary pośród ofert zamieszczanych na platformie przez wykonawców. Ma również prawo do uzyskania od przedsiębiorcy informacji na temat innych produktów z określonej branży. Przedsiębiorca natomiast musi jedynie zarejestrować się na stronie www.ekatalogi.uzp.gov.pl, odnaleźć odpowiednią kategorię artykułów oraz uzupełnić szablon karty produktu szczegółowym opisem. Pozwala to zamawiającemu na bezproblemowe wyszukanie i wybranie najkorzystniejszej oferty. W razie problemów lub nieścisłości, użytkownicy mogą skorzystać z pomocy technicznej.

Korzyści dla przedsiębiorców

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów pozwala przedsiębiorcom pozyskiwać z rynku zamówień publicznych zupełnie nowych klientów, którzy znajdują się w szerokiej bazie sprawdzonych kontrahentów. Sprzedaż za pośrednictwem darmowej platformy pozwala przy tym na rozwijanie działalności gospodarczej niezależnie od aktualnej lokalizacji firmy oraz sprzedawanie produktów klientom z praktycznie całego kraju. Zasady przeprowadzania sprzedaży są uporządkowane i jasne, a komunikacja z kupującym szybka i bezpośrednia. Takie rozwiązanie przyczynia się również do obniżenia kosztów związanych z reklamowaniem sprzedawanych produktów oraz promowaniem oferty w innych miejscach. Dodatkową zaletą jest gwarancja bezpieczeństwa każdej realizowanej transakcji.

Zalety platformy dla zamawiających

Zamawiający również mogą czerpać wiele korzyści wynikających z aktywności na Elektronicznej Platformie Katalogów Produktów eKatalogi. Przede wszystkim wszystkie procedury związane z zamówieniami publicznymi poniżej progu ustawy są w ten sposób ujednolicane i standaryzowane. Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów pozwala na efektywne i sprawne rozeznanie rynku, a także bezproblemową komunikację ze sprzedającym. Za sprawą elektronicznie generowanej dokumentacji dotyczącej procesu transakcyjnego, czas zakupu ulega znacznemu skróceniu. Procedura realizacyjna charakteryzuje się ponadto pełną transparentnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Wysłane 2017-10-25 15:24:26 przez M-S-M
produktykatalogElektroniczna Platforma Katalogów Produktów
Artykuły powiązane z powyższym
Katalogi szyte czy klejone? Które wybrać?
Wysłano 2015-06-30 12:24:22
Walka o klienta zaczyna się od reklamy. Wybór odpowiedniego folderu przedstawiającego ofertę firmy może być fundamentem do pozyskania odbiorcy. Dlatego nie dziwi fakt, że do broszur i folderów podchodzi się z coraz większym pietyzmem.
Prezentacja marki JEGER - Konferencja prasowa
Wysłano 2013-04-25 11:19:45
23 kwietnia 2013 roku w warszawskim hotelu Novotel Airport miało miejsce ważne dla segmentu farb i efektów dekoracyjnych wydarzenie. Podczas zorganizowanej dla mediów konferencji prasowej odbyła się oficjalna prezentacja debiutującej na rynku marki JEGER.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY