konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Czym powinna się charakteryzować nowoczesna sala konferencyjna?

Przeczytany: 717 razy
Dodany: 2017-02-23 08:53:09
Aktualizowano: 2017-02-23 08:54:12

Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś uczestniczyć w konferencji albo innego rodzaju evencie branżowym, wiesz z pewnością, jak ważne podczas takiego wydarzenia jest niezawodne zaplecze techniczne. By wszystkie prezentacje, prelekcje i panele dyskusyjne mogły odbywać się bez przeszkód, wszelkie techniczne szczegóły muszą być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik i funkcjonować bez zarzutu. Miejscem, w którym goście konferencji spędzają najwięcej czasu, jest oczywiście sala konferencyjna. Należy więc dołożyć wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom uczestników.

 

Przestronność i mobilność

Duża, jasna przestrzeń i możliwość manipulowania jej rozmiarami oraz układami to podstawowe kryteria, które powinny decydować o wyborze sali. W pomieszczeniu odpowiednio oświetlonym i rozplanowanym pracuje się po prostu o wiele lepiej. Łatwiej też w takich warunkach opierać się zmęczeniu czy znużeniu.

Możliwość natychmiastowego zaciemnienia sali

To kwestia szczególnie istotna wtedy, gdy nasi prelegenci zakładają wyświetlanie multimedialnych prezentacji, zdjęć czy slajdów podczas swoich wystąpień. Dziś już zdecydowana większość ośrodków konferencyjnych uznaje to rozwiązanie za standard i wyposaża swoje sale w odpowiedni do tego sprzęt.

Nowinki technologiczne

Powyższe punkty wydają się oczywistością – goście konferencji zwyczajnie tego od organizatorów oczekują (podobnie jak dostępu do szerokopasmowego Internetu). Warto jednak olśnić uczestników, korzystając z zaawansowanych technicznych nowinek, np. projektując dedykowaną aplikację służącą rejestracji na wydarzenia czy kierowaniu salą. Takie perełki zapamiętuje się na długo – a dobre wrażenie wywarte na potencjalnych partnerach biznesowych zawsze procentuje.

Jednym z wyróżniających się obiektów na mapie Polski, który może się poszczycić wszystkimi tymi cechami, jest MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim. To ośrodek konferencyjny, który wyznacza nowe wzorce i nowe trendy na rynku eventów branżowych. Warto z nim pracować. Po pracy zaś można wypoczywać w komfortowych warunkach i pięknych okolicznościach przyrody. Szczegóły znajdziecie na stronie http://www.mazurkashotel.pl/centrum-konferencyjne z pełną ofertą i warunkami współpracy.


Wysłane 2017-02-23 08:53:09 przez M-S-M
konferencje w hotelukonferencjeMazurkas Conference Centre & Hotelwpmazurkashotel.plmazurkas hotel
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje online sposobem na koronawirusa
Wysłano 2020-12-16 12:45:47
Branża konferencyjna z pewnością nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Strach przed koronawirusem zmusił organizatorów niejednej konferencji do przełożenia wydarzenia, o ile było to możliwe.
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
Lekarze chcący rozwijać się zawodowo, wybierają obecnie spośród różnych możliwości. Jak wynika z raportu Możliwości i bariery rozwoju zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów, opracowanego klika lat temu przez Ośrodek Studiów, Analiz i Informacje Naczelnej Izby Lekarskiej, coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych lekarzy, cieszyły się - obok kształcenia w zakresie specjalizacji - formy doskonalenia pozwalające na zdobywanie certyfikatów, w tym warsztaty i konferencje, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. W bieżących obserwacji wynika, że trend ten nie zmienia się. Jakie zatem konkretnie propozycje stanowią dla lekarzy najatrakcyjniejsze rozwiązania?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY