konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie z rozwoju osobistego?

Przeczytany: 319 razy
Dodany: 2019-11-27 12:18:09
Aktualizowano: 2019-11-27 12:21:27

W praktycznie każdej branży niezwykle przydatny okazuje się szeroki zakres umiejętności. Niezależnie od posiadanych kwalifikacji oraz poziomu wiedzy merytorycznej, warto nieustannie inwestować w rozwój osobisty. Nowe kompetencje przydają się na bardzo wielu stanowiskach oraz różnych zawodach. Pracownicy odbywający specjalistyczne szkolenia z rozwoju osobistego mogą lepiej komunikować się między sobą i współpracować w zespole, a tym samym efektywniej wypełniać powierzane im obowiązki.

Profesjonalne szkolenia a rozwój osobisty

Udział w szkoleniach i warsztatach jest bardzo pomocny w rozwoju kluczowych umiejętności miękkich. Dotyczy to zarówno ogólnych zdolności organizacyjnych, jak i umiejętności współpracy czy komunikowania się. Nie bez znaczenia pozostaje podniesienie kompetencji w zakresie relacji międzyludzkich, zwiększających otwartość na innych oraz ich opinie i poglądy. Obejmujące kompleksowy rozwój osobisty szkolenia zwiększają zdolności komunikacji z ludźmi o różnych typach osobowości, co pozwala na lepsze motywowanie siebie oraz współpracowników. W ten sposób można też znacząco zwiększyć efektywność pracy poprzez lepsze nią zarządzanie. Skuteczność i konsekwentność w realizacji zaplanowanych działań pomagają w osiąganiu wyznaczonych celów.

Warsztaty z rozwoju osobistego

Proponowany w ramach szkolenia rozwój osobisty ma charakter kompleksowy. Oferowana taką drogą wiedza zawsze jest na czasie, a na dodatek można ją poznać w interesujący sposób. Wykłady realizowane są na komfortowych salach, a osoby prowadzące zajęcia są w stanie zagwarantować wysoki poziom merytoryczny. Promujące rozwój osobisty szkolenia https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,rozwoj-osobisty.html odbywają się w taki sposób, aby żaden uczestnik nie poczuł się znudzony. Podczas warsztatów prezentowane są zagadnienia związane z budowaniem wizerunku pracowników oraz ich organizacji, komunikacją interpersonalną czy też emisją głosu.

Skorzystaj z różnorodnej oferty szkoleń z rozwoju osobistego

Oferowany w postaci szkolenia rozwój osobisty może przybierać różne formy. Na warsztatach omawiane są rozmaite zagadnienia. Słuchacze mogą poznać sposoby zarządzania czasem, co ułatwi im skuteczne planowanie i osiąganie wyznaczonych celów. Szkolenia poświęcone są także wystąpieniom publicznym, a konkretnie metodom przezwyciężania związanych z nimi barier psychicznych. Podczas warsztatów przejść można także trening radzenia sobie ze stresem i poznać tajniki asertywności. Inne tematy dotyczą m.in. zasad etykiet dla pracowników administracji i biznesu, metod zarządzania energią i uwagą czy też technik negocjacyjnych.

Wysłane 2019-11-27 12:18:09 przez gegol
kursypracownicynaukarozwój osobistyszkolenia
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
Czy team building online się sprawdza
Wysłano 2020-07-21 12:20:12
Na postawione w tytule pytanie należy oczywiście odpowiedzieć twierdząco. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że w obecnych, mocno zabieganych czasach (a także ograniczeniach wynikających z obecnej sytuacji w dziedzinie zdrowia publicznego) jest to wiodące rozwiązanie w zakresie budowania zespołów - bez konieczności opuszczania siedziby firmy.
Dlaczego warto korzystać ze szkoleń online?
Wysłano 2020-05-07 14:01:46
Coraz więcej osób decyduje się rozwijać swoje umiejętności poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach czy kursach. Jest to niezbędne, aby dostać awans, zmienić pracę czy też wykorzystać nabyte zdolności w inny sposób, do celów prywatnych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY