konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Drukowanie plakatów bez wychodzenia z domu

Przeczytany: 353 razy
Dodany: 2017-05-24 10:46:54
Aktualizowano: 2017-05-24 10:50:14

Organizacja dużych wydarzeń to zazwyczaj wysiłek wielu osób i setki spraw do załatwienia, w tym stworzenie afiszy, które będą reklamować nasz event w mieście. Nie zawsze w napiętym grafiku odnajdziemy czas, by podjechać jeszcze do agencji graficznej , a potem do drukarni, by zamówić, omówić, zapłacić, a po kilku dniach odebrać zamówienie. Cenny czas marnowany jest w takiej sytuacji na przemieszczanie się i nierzadko stanie w korkach, podczas gdy inne sprawy leżą odłogiem. Dzięki Internetowi możemy jednak zoptymalizować ten proces i załatwić wszystkie sprawy siedząc przy własnym komputerze.

Po pierwsze – projekt. Zakładając, że mamy już przygotowane informacje i logotypy, które znajdą się na plakacie informującym o planowanym wydarzeniu, brakuje nam jeszcze jednej sprawy: oprawy graficznej pomysłu, który będzie potem reklamował nasze wydarzenie w przestrzeni miasta. Na tym etapie wiele internetowych drukarni oferuje usługi swoich grafików w pakietach. Wystarczy przesłać im dane i wytyczne i spokojnie czekać na kolejnego maila z proponowanym wyglądem naszego zaproszenia.

Z pomocą organizatorom wydarzeń wychodzą też portale gromadzące grafików – freelancerów. Tak zwani „wolni strzelce” pracują najczęściej z domu i mamy możliwość wyboru grafika, którego portfolio najbardziej odpowiada naszemu gustowi.


Jeszcze innym rozwiązaniem są portale konkursowe designerów, oferując tam nagrodę za wykonanie wzoru swojego plakatu – otrzymujemy po kilku dniach od kilkunastu do kilkudziesięciu projektów, z których wyłaniamy zwycięski. Oczywiście ilość zainteresowanych wysyłaniem konkursowych projektów grafików zależy od tego, jakiej wysokości jest nasza nagroda.

Jeśli organizujemy wydarzenie cykliczne i dysponujemy całkiem udanym projektem plakatu na przykład z zeszłej edycji – wystarczy wykupienie u grafika komputerowego usługi poprawek – wymienia on dane, a my mamy szybko kompletny PDF do wysyłki do drukarni.

Gotowy projekt załączamy do maila i wysyłamy do internetowej drukarni. Wiele z nich oferuje już zautomatyzowane panele e-sklepowe dla klienta, co jeszcze bardziej skraca czas potrzebny do finalizacji naszego zlecenia. W panelach takich jak ten: https://diamond-druk.pl/plakaty-jednostronne, wybieramy format naszego plakatu (dostępne rozmiary są szczegółowo opisane a nawet sfotografowane, by ułatwić nam wybór) i nakład. Oczywiście cena całej usługi dynamicznie zmienia się wraz z ilością drukowanych sztuk – im więcej plakatów potrzebujemy, tym mniejszy będzie koszt jednej sztuki. Drukowanie plakatów nigdy nie było tak łatwe. Po wybraniu formatu i ilości dołączamy przygotowany wcześniej projekt w formacie PDF, opłacamy zamówienie i voila – gotowa paczka jest nawet w ciągu trzech dni dostarczona kurierem do naszej siedziby. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Wysłane 2017-05-24 10:46:54 przez M-S-M
LHdrukowanie plakatówdrukplakaty
Artykuły powiązane z powyższym
Oznakowania na produkty są wykorzystywane w wielu branżach. Mogą pomóc w przedstawieniu cech danych wyrobów, dat przydatności czy składu. Dostępne są różne rodzaje, natomiast często spotykane są tak zwane wersje, w których nadruk generowany jest pod wpływem ciepła. Czym się charakteryzują i gdzie znajdują zastosowanie?
Drukowanie map, rozmaitych projektów technicznych i tym podobnych opracowań wymaga zastosowania dobrej jakości papieru i odpowiedniego tuszu. W przeciwnym razie graficzne przedstawienia mogą być bardzo niedokładne.
Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?
Wysłano 2018-02-23 11:26:22
Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY