konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?

Przeczytany: 1209 razy
Dodany: 2018-02-23 11:26:22
Aktualizowano: 2018-02-23 11:27:50

Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?

1. Przyjazne środowisku

Główna i niezaprzeczalna zaleta toreb ekologicznych to fakt, że są przyjazne dla środowiska. W obecnych czasach jest ono tak bardzo zatruwane na wiele sposobów, że jeśli tylko możemy w jakikolwiek sposób się do tego nie przyczyniać, powinniśmy z tej możliwości skorzystać. Nawet jeśli wielokrotnie używamy plastikowej torby to i tak w pewnym momencie wyląduje ona na wysypisku ze stertą miliona innych plastikowych toreb. Jeśli nie zadbamy o to, by była ona biodegradowalna lub z materiału ekologicznego, przyczynimy się do niszczenia naszej planety. Ekologiczne reklamówki to takie, które mają na sobie oznaczenie o recyklingu lub biodegradowalności. Zabierajcie je ze sobą na zakupy, nie kupujcie za każdym razem nowej.

 

 

2. Świetna forma reklamy

Jeśli sami prowadzicie sklep lub przedsiębiorstwo usługowe, to reklamówki z nadrukiem są świetną formą reklamy. Ponadto, jeśli jeszcze są ekologiczne, to świetnie oddziałuje to na budowanie wizerunku marki na rynku oraz jej pozytywne postrzeganie. Jeśli na reklamówce zostanie umieszczone logo firmy, to za każdym razem, kiedy klient ponownie użyje reklamówki, przypomni sobie o istnieniu firmy. Działa to jako świetna reklama. Ponadto pakowanie zakupów, upominków czy materiałów reklamowych w spersonalizowane torby przynosi pozytywne efekty i sprawia, że klienci czują się bardziej docenieni.

3. Lepszy wygląd

Nie ulega wątpliwości, że reklamówki wykonane z ekologicznych materiałów prezentują się dużo lepiej niż te zwykle. Dzięki temu mogą i dużo chętniej są wykorzystywane także do innych celów. Dobrze świadczą o swym właścicielu, który jest świadomy tego, w czym nosi zakupy, ponadto są również bardziej eleganckie. Wiele firm decyduje się na prosty, minimalistyczny design, co także bardzo dobrze wygląda i świetnie się sprawdza zwłaszcza do dodatkowego przeznaczenia.

Bez wątpienia opłaca się inwestować w reklamówki, które wykonane są z ekologicznych materiałów, dlatego polecamy ofertę firmy MMFlex.

Wysłane 2018-02-23 11:26:22 przez M-S-M
reklamówki z nadrukiemekologiczne reklamówkiWPśrodowisku
Artykuły powiązane z powyższym
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Każdy przedsiębiorca, który chce działać zgodnie z prawem, dyrektywami unijnymi i dbać o środowisko naturalne powinien zdecydować się na to, by cyklicznie w swojej firmie organizować szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Firma musi mieć bowiem świadomość, że tylko działania oparte na zasadach zrównoważonego rozwoju przyniosą korzyści dla otoczenia.
Czy warto kupić system mebli gabinetowych?
Wysłano 2017-12-27 10:52:29
Projektując wnętrze gabinetu dyrektora lub prezesa, zawsze musimy mieć na uwadze to, że będzie stanowić on najbardziej reprezentatywne miejsce w firmie. Ma być nie tylko wizytówką, ale również stwarzać warunki do jak najbardziej komfortowego i wydajnego wypełniania obowiązków. W końcu w dużej mierze losy przedsiębiorstwa zależą od osoby nim zarządzającej. Najlepszy wybór stanowić będzie system mebli gabinetowych, dlaczego? Zapraszamy do lektury.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY