konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Ile czasu potrzeba na przygotowanie imprezy firmowej?

Przeczytany: 422 razy
Dodany: 2018-01-30 15:25:20
Aktualizowano: 2018-01-30 15:32:33

Kiedy zabrać się za rozpoczęcie przygotowań imprezy firmowej? Wiele zależy od jej terminu, wybranego miejsca i planowanych atrakcji.

Z dużym prawdopodobieństwem można jednak stwierdzić, że imprezy zaplanowane w popularnych terminach i renomowanych lokalizacjach należy planować z dużym wyprzedzeniem. Natomiast elastyczność w zakresie terminów i miejsc, w których planujemy zorganizować spotkanie firmowe umożliwia znaczne ograniczenie czasu potrzebnego na przygotowania i tym samym opóźnienie terminu ich rozpoczęcia.

Podobne zasady dotyczą popularnych atrakcji.

Popularne terminy wymagają szybkiego działania

Imprezy organizowane w popularnych terminach wymagają odpowiednio szybkiego rozpoczęcia przygotowań. Warto bowiem pamiętać, że duża konkurencja wśród firm organizujących imprezy sprawia, że terminy te są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem i jakakolwiek zwłoka może spowodować, że wybrana restauracja lub sala bankietowa nie będą dostępne.

Ma to szczególne znaczenie w okresie zimowym, np. przed Świętami Bożego Narodzenia, gdy trudno o lokalizacje alternatywne.

Wybór renomowanego lokalu to także powód do pośpiechu

Odpowiednio szybkiej rezerwacji wymagają również renomowane i popularne lokalizacje – restauracje, hotele lub sale bankietowe. Są to bowiem miejsca gwarantujące odpowiedni poziom spotkania firmowego i decyzja o ich wyborze nie jest obarczona dużym ryzykiem potencjalnego niepowodzenia.

Organizacja imprezy plenerowej daje organizatorom dużo więcej możliwości. Impreza taka może bowiem zostać zorganizowana w parku lub na polanie piknikowej. Ciągle nie są to miejsca szczególnie popularne, więc zazwyczaj nie ma większych problemów z ich dostępnością.

Podobnie jest w przypadku lokalizacji niestandardowych. Opuszczone fabryki lub budynki industrialne doskonale nadają się do organizacji wyjątkowych imprez firmowych, a ich ciągle mała popularność sprawia, że problemy z rezerwacją praktycznie nie występują.

Zatrudnienie celebryty

To kolejny powód do pośpiechu. Występy celebrytów to popularny punkt w programie wielu imprez firmowych. Nic zatem dziwnego, że terminarze popularnych gwiazd filmowych lub telewizyjnych szybko się zapełniają.

W przypadku rezygnacji z tej popularnej formy uatrakcyjnienia spotkania firmowego możliwe jest rozpoczęcie przygotowań w terminie późniejszym. Jednak należy pamiętać, że zmiana decyzji może okazać się niemożliwa.

Korzystanie z oferty profesjonalnych organizatorów imprez

Dobrym pomysłem jest korzystanie z usług profesjonalnych firm organizujących imprezy firmowe. Pozwala to na pozbycie się wielu powszechnie występujących problemów, które spędzają sen z powiek pracowników odpowiedzialnych za przygotowanie takich spotkań.

Doświadczenie profesjonalnych ekip organizatorskich oraz ich rozbudowana sieć kontaktów powodują, że możliwe staje się maksymalne skrócenie czasu niezbędnego do przygotowań. A dodatkowo efekt końcowy jest najczęściej bardzo satysfakcjonujący, co jest dobrym usprawiedliwieniem ponoszenia dodatkowych kosztów.

Źródło: Gold Catering - Catering dla firm Warszawa

Wysłane 2018-01-30 15:25:20 przez M-S-M
firmaeventimpreza firmowaimpreza integracyjnapracownicypraca
Artykuły powiązane z powyższym
Perfekcyjny wygląd siedziby firmy
Wysłano 2019-07-10 08:58:37
Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i zależy Ci na uzyskaniu atrakcyjnej aranżacji siedziby? Często organizujesz spotkania z klientami i pracownikami, przez co zależy Ci na eleganckim stylu? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Sprawdź sam!
Wiele już napisaliśmy o przydatności i korzyściach wynikających z zastosowania w firmie narzędzi, które automatyzują i udoskonalają planowanie produkcji. Jednak samo planowanie produkcji to nie wszystko, to dopiero pierwszy krok do uzyskania wysokiej wydajności i satysfakcjonujących wyników finansowych. Dziś poruszymy temat realizacji, kontroli i rozliczenia produkcji, które to zasługują na sporo uwagi, ponieważ stanowią kolejne z niezwykle istotnych elementów determinujących sukces przedsiębiorstwa produkcyjnego.
Gdzie założyć maila firmowego?
Wysłano 2019-06-18 12:25:53
Poczta firmowa  pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Adres biznesowy powinien być nie tylko dobrze kojarzony, ale przede wszystkim zapewniać niezawodność i stabilność działania. Gdzie najlepiej założyć maila firmowego? Dlaczego korzystanie z darmowych rozwiązań może okazać się „strzałem w kolano”?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY