konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Impreza integracyjna dla firmy - gdzie zorganizować?

Przeczytany: 450 razy
Dodany: 2017-12-13 12:39:38
Aktualizowano: 2017-12-13 12:42:26

Spotkania integracyjne organizowane dla firm mają na celu zaciśnięcie więzi i lepsze poznanie się pracowników. Zabawy na imprezie polegające na zdrowej rywalizacji, osiąganiu wspólnych celów czy budowania strategii mogą później przełożyć się na bardziej zgraną pracę zespołową w firmie. Dlatego imprezy integracyjne warto organizować w takich miejscach, jak: escape room, boisko do paintballa, tor kartingowy czy strzelnica.

 

Escape room

Escape room to rodzaj logicznej gry zespołowej. Grupa osób zamykana jest w pokoju, a jej zadaniem jest się z niego wydostać poprzez prawidłowe rozwiązanie różnego rodzaju zagadek, łamigłówek i tajemnic. Zadania, jakie czekają na uczestników zabawy, często dotyczą również odnajdywania przedmiotów, np. kluczy czy kodów do sejfów i skrzyń. Wydostanie się z pokoju wymaga zgranej pracy zespołowej. Voucher do escape roomu zapewnia rozrywkę dla minimum 2 osób. Maksymalna liczba uczestników, jaka bierze udział w grze, uzależniona jest od trudności wybranego scenariusza zabawy bądź samej powierzchni pomieszczenia. Voucher na grę można kupić przez Internet, za pośrednictwem strony: prezentmarzen.com.

Paintball z markerami lub paintball laserowy

Sprawdzonym pomysłem na imprezę integracyjną jest paintball. Jest to to militarna gra grupowa, której uczestnicy odgrywają określony scenariusz. Każdy uczestniczący w zabawie otrzymuje ochronny kombinezon i kask oraz marker z amunicją w postaci kolorowych kulek z farbą. Gra toczona jest między dwoma przeciwnymi drużynami. Zadaniem każdej z nich jest jak wyeliminowanie wszystkich przeciwników poprzez trafienie ich farbą. Gra odbywa się w specjalnie zagospodarowanym poligonie bądź na dużej hali. Odmianą popularnej zabawy taktycznej jest paintball laserowy, gdzie jako imitację broni używa się pistoletów strzelających wiązką światła. Na kamizelkach i kaskach uczestników zabawy umieszczone są specjalne czujniki, które rejestrują liczbę trafień. Na koniec gry zliczane są punkty i drużyna, która zdobyła ich najwięcej, wygrywa.

Wyścigi na gokartach

Tor kartingowy to miejsce przystosowane do szybkiej i dynamicznej jazdy specjalnymi pojazdami. Każdy z uczestników dostaje własnego gokarta oraz kask ochronny na głowę. Zabawa na torze uczy refleksu oraz panowania nad pojazdem a także wyzwala zdrową rywalizację. Wyścigi na gokartach to pomysł na wyjątkową zabawę integracyjną dla pracowników firmy. Osobę, która otrzyma najlepszy czas, grupa może nagrodzić, np. darmowym obiadem, deserem lub kawą.

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy

Pracownicy firmy mogą zorganizować spotkanie integracyjne na strzelnicy. Tam, pod okiem wykwalifikowanego instruktora, zapoznają się z bronią i będą mogli urządzić sobie zawody strzelania do tarczy, np. z rewolweru. Uczestnicy w trakcie spotkania uczą się zasad bezpieczeństwa, prawidłowego chwytu, przeładowywania broni, a także poznają techniki oddawania celnych strzałów.

Wysłane 2017-12-13 12:39:38 przez M-S-M
impreza firmowaimpreza integracyjnaeventfirmapracownicypraca
Artykuły powiązane z powyższym
Perfekcyjny wygląd siedziby firmy
Wysłano 2019-07-10 08:58:37
Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i zależy Ci na uzyskaniu atrakcyjnej aranżacji siedziby? Często organizujesz spotkania z klientami i pracownikami, przez co zależy Ci na eleganckim stylu? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Sprawdź sam!
Wiele już napisaliśmy o przydatności i korzyściach wynikających z zastosowania w firmie narzędzi, które automatyzują i udoskonalają planowanie produkcji. Jednak samo planowanie produkcji to nie wszystko, to dopiero pierwszy krok do uzyskania wysokiej wydajności i satysfakcjonujących wyników finansowych. Dziś poruszymy temat realizacji, kontroli i rozliczenia produkcji, które to zasługują na sporo uwagi, ponieważ stanowią kolejne z niezwykle istotnych elementów determinujących sukces przedsiębiorstwa produkcyjnego.
Gdzie założyć maila firmowego?
Wysłano 2019-06-18 12:25:53
Poczta firmowa  pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Adres biznesowy powinien być nie tylko dobrze kojarzony, ale przede wszystkim zapewniać niezawodność i stabilność działania. Gdzie najlepiej założyć maila firmowego? Dlaczego korzystanie z darmowych rozwiązań może okazać się „strzałem w kolano”?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY