konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

IX Międzynarodowy Kongres Matematyczny ISAAC w Krakowie

Przeczytany: 1187 razy
Dodany: 2013-08-01 07:35:48
Aktualizowano: 2013-08-01 07:38:57
500 matematyków z całego świata przyjedzie na początku sierpnia do Krakowa na IX Międzynarodowy Kongres Matematyczny ISAAC 2013. Zjazd (5-9 sierpnia) organizuje krakowski Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej we współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim.

Kongres ten odbywa się pod auspicjami International Society for Analysis, its Applications and Computation (ISAAC) co dwa lata, począwszy od roku 1997. Wysoka ranga tego wydarzenia zapewnia mu dużą popularność na arenie międzynarodowej, gromadząc około 500 uczestników z różnych zakątków świata. Wśród nich są zarówno wybitni matematycy z ugruntowaną pozycją w świecie naukowym, jak i młodzi adepci, stawiający swoje pierwsze kroki w badaniach naukowych.

Oficjalna inauguracja Międzynarodowego Kongresu Matematycznego odbędzie się 5 sierpnia w budynku głównym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Wśród zaproszonych gości są światowej sławy matematycy, np. prof. Bogdan Bojarski (Warszawa), Wieslaw L. Nowinski (Singapur), Rodrigo Bañuelos (USA), Erol Gelenbe (UK), Pierre M. Adler (Francja), Tokio Matsuyama (Japonia).

Podczas konferencji naukowcy będą rozmawiać m.in. o najnowszych osiągnięciach matematyki teoretycznej i stosowanej, o kompletnym matematycznym opisie mózgu człowieka, o precyzyjnych modelach mikromechaniki i mechaniki kwantowej, o wpływie matematyki i nauk komputerowych na życie człowieka, na ich wykorzystanie w nowych technologiach i w edukacji.

W ramach spotkania zostaną zorganizowane 23 sesje, w tym - oprócz sesji matematycznych - pojawią się zagadnienia z biomatematyki, teorii analizy obrazów i innych dziedzin informatycznych. Ponadto odbędzie się panel dyskusyjny zastosowań matematyki i informatyki. Po raz pierwszy w historii Kongresu zaplanowano specjalną sesję na temat zastosowań matematyki w przemyśle, czyli tzw. matematyki przemysłowej (IndustrialMathematics).

Każdego dnia program konferencji obejmuje sesję przedpołudniową, złożoną z następujących po sobie 50 minutowych wykładów wybitnych naukowców oraz szereg równoległych sesji popołudniowych. Ramowy program jest dostępny pod adresem: http://isaac2013.up.krakow.pl/files/sessionschedule.pdf

Organizacja Międzynarodowego Kongresu Matematycznego jest okazją do zaprezentowania osiągnięć polskich naukowców oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów z matematykami z całego świata. Uczestnikami tego kongresu są członkowie międzynarodowych zespołów badawczych oraz komitetów redakcyjnych renomowanych naukowych czasopism matematycznych.

W trakcie Kongresu ISAAC 2013 uczestnicy z całego świata będą mogli zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce i Krakowie.

Szczegółowe informacje o imprezie można uzyskać na stronie internetowej: http://www.isaac2013.up.krakow.pl

PAP - Nauka w Polsce

szl/ agt/

Źródło: www.naukawpolsce.pap.pl

Wysłane 2013-08-01 07:35:48 przez M-S-M
konferencja naukowaISAAC 2013konferencja międzynarodowaIX Międzynarodowy Kongres Matematyczny ISAAC 2013kalendarz konferencji
Artykuły powiązane z powyższym
W kancelariach prawnych, oraz instytucjach posiadających działy prawne, w których przechowywane są dokumenty oraz dane klientów, niezwykle istotne jest odpowiednie i umiejętne zarządzanie nimi oraz zapewnienie ich bezpieczeństwa.
Międzykulturowość w Warszawie
Wysłano 2014-10-14 08:32:26
Warszawa, podobnie jak każda stolica przyciąga obywateli różnych krajów. Podejmujemy współpracę z partnerami z innych krajów, pracujemy w zespołach międzykulturowych oraz posiadamy znajomych i przyjaciół różnej narodowości. Ze względu na to, że w dzisiejszych czasach przemieszczanie się jest o wiele łatwiejsze, coraz więcej Ekspatów pracuje w Polsce. Kim są Ekspaci? Jak zrozumieć przedstawicieli innych kultur i przygotować pracownika na wyjazd za granicę? Jak się skutecznie komunikować i zrozumieć procesy psychologiczne przez jakie przechodzą ekspaci? Te i inne tematy będą poruszone na Kongresie „Nowa Era Ekspata”, który odbędzie się w dniach 24-26 października 2014 w Millenium Plaza w Warszawie.  
W najbliższy piątek, 26 września w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, przy ul. Waryńskiego 14 odbędzie się międzynarodowa konferencja mająca na celu prezentację najnowszych wyników badań na temat działalności innowacyjnej nowoczesnych organizacji. Uroczysta inauguracja rozpocznie się o godzinie 9:00.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY