konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak odświeżyć stary stół? Kilka prostych kroków, dzięki którym uzyskasz ciekawe efekty

Przeczytany: 630 razy
Dodany: 2019-04-15 10:42:25
Aktualizowano: 2019-04-15 11:08:24

Drewniane, metalowe, szklane - niezależnie od materiału, z jakiego są wykonane, to jeden z najważniejszych mebli zarówno w mieszkaniu, jak i w pracy czy kawiarni. Stół, bo o nim mowa, to jeden z tych elementów wystroju, z którego korzystamy nieustannie, wiele razy dziennie, w wyniku czego szybciej się on zużywa i niszczeje.

 

Na szczęście jednak, niezależnie od tego, w jakim stanie jest nasz ulubiony stół, zawsze możemy spróbować go odświeżyć. Jak się za to zabrać?

 

1. Polakieruj drewno na nowo, wypoleruj metal odpowiednią pastą

2. Wymień zużyte nogi lub blat

3. Zamów nowe szkło, albo spróbuj szczęścia z rękodziełem

 

 

Polakieruj drewno na nowo, wypoleruj metal odpowiednią pastą

 

Ze względu na właściwości materiału, najprostszym do renowacji meblem jest stół drewniany. Choć drewno z czasem traci swój blask i delikatną, gładką powierzchnię, możemy w łatwy sposób przywrócić je do stanu pierwotnego, wykorzystując papier ścierny do wyrównania powierzchni i odpowiedni lakier lub pastę do nadania blasku. W ten sposób możemy odnowić nie tylko blat, ale i nogi do stołów. W dodatku jest to metoda dość tania, jedynie wymagająca odpowiedniej ilości czasu i serca włożonego w lakierowanie.

W przypadku stołów metalowych również możemy odświeżyć mebel dość tanim kosztem - z pomocą odpowiedniej pasty polerskiej i odpowiednio miękkiej szmatki będziemy w stanie uzyskać naprawdę dobre rezultaty.

 

 

Wymień zużyte nogi lub blat

 

Nowoczesne stoły do restauracji i kawiarni, a także te korespondujące z minimalistycznym wystrojem wnętrza, często są łatwe do rozkręcenia. Dzięki temu możemy wymienić tylko jedną część, która wygląda gorzej, jak np. podstawy do blatów czy same nogi. Jest to tańsza opcja, niż zakup całego nowego stołu, jednak musimy dobrze dobrać wymieniany element, tak aby pasował do tej części stołu, którą chcemy zostawić.

 

 

 

 

Zamów nowe szkło, albo spróbuj szczęścia z rękodziełem

Jeżeli zmagamy się ze stołem drewnianym ze szklanym blatem, zapewne będziemy w stanie zamówić nowe szkło u szklarza - jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to aby była to część wykonana przez dobrego fachowca, ponieważ blat musi udźwignąć stosowny ciężar, jak i nie może pęknąć np. pod wpływem ciepłego kubka z herbatą. W przypadku drewnianej ramy, jeżeli nie chcemy kłaść nowego lakieru, zawsze warto spróbować swoich sił w zdobnictwie - ciekawy wzór nałożony techniką decoupage czy po prostu namalowany na drewnie uczyni stół wyjątkowym meblem, z ekstrawaganckim, nietypowym i jedynym w swoim rodzaju wykończeniem.

Wysłane 2019-04-15 10:42:25 przez M-S-M
meblerenowacjastoły
Artykuły powiązane z powyższym
Czy warto kupić system mebli gabinetowych?
Wysłano 2017-12-27 10:52:29
Projektując wnętrze gabinetu dyrektora lub prezesa, zawsze musimy mieć na uwadze to, że będzie stanowić on najbardziej reprezentatywne miejsce w firmie. Ma być nie tylko wizytówką, ale również stwarzać warunki do jak najbardziej komfortowego i wydajnego wypełniania obowiązków. W końcu w dużej mierze losy przedsiębiorstwa zależą od osoby nim zarządzającej. Najlepszy wybór stanowić będzie system mebli gabinetowych, dlaczego? Zapraszamy do lektury.
Krzesła idealne
Wysłano 2017-10-27 08:17:55
Niektórzy właściciele lokali czy restauracji dość lekkomyślnie podchodzą do sprawy wyposażenia wnętrza, pozostawiając efekt niejako przypadkowi. I tak czasem mamy do czynienia z bałaganem stylistycznym lub po prostu z elementami, które szybko się zniszczyły i wyglądają bardzo nieestetycznie. A to są rzeczy, na które klienci bardzo zwracają uwagę.
Hotelowe wymagania
Wysłano 2017-09-15 13:44:39
Przestrzenie hotelowe i restauracyjne są znane wszystkim. Wielu z nas korzysta również z sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. I choć specyfika tych pomieszczeń jest różna, to łączą je niektóre elementy. Najważniejsze to oczywiście stoły i krzesła. Choć na pierwszy rzut oka to bardzo oczywisty i pospolity element aranżacyjny, ale tak naprawdę w dużej mierze decyduje o tym, czy w danym miejscu nam się podoba, jak się w nim czujemy oraz, co istotne szczególnie w hotelach i restauracjach, czy tam wrócimy. Eleganckie i wygodne rozwiązania są bardzo ważne na każdym etapie planowania przestrzeni.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY