konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak przygotować się do zakupu sukni ślubnej?

Przeczytany: 201 razy
Dodany: 2021-02-19 12:36:35
Aktualizowano: 2021-02-19 12:41:00

W końcu oczy wszystkich zwrócone są właśnie na nią. Dlatego też poszukiwania sukni ślubnej trwają zdecydowanie dłużej niż jakiejkolwiek innej sukienki. Jak dobrze przygotować się do karkołomnego wyzwania, jakim jest wyprawa do niezliczonej ilości salonów? Poniżej garść podpowiedzi i wskazówek dla kobiet, które w najbliższym czasie będą szukały dla siebie kreacji na ślub.

Inspiracje i wizja

O wiele łatwiej szuka się kreacji na ślub wtedy, gdy w głowie ma się jakąkolwiek wizję tego, jak ma wyglądać wymarzona sukienka. I chociaż większość kobiet dużo wcześniej zaczyna fantazjować o tym, jak chciałaby prezentować się w tym wyjątkowym dniu, nie każda zbiera inspiracje i pomysły w formie wizualnej. Istotne jest zatem to, aby stworzyć dla siebie na przykład folder ze zdjęciami wyszukanymi w internecie. Prawdziwą kopalnią inspiracji jest Pinterest, na którym znajdziemy miliony zdjęć kobiet w sukienkach ślubnych. Warto stworzyć własne katalogi ze zdjęciami kreacji, fryzur, butów, torebek oraz innych dodatków. Można zabrać ze sobą tablet lub laptop do salonu ślubnego i pokazać obsłudze, jaki styl sukienek podoba się nam najbardziej. Dzięki temu przyspieszy się proces selekcji.

Wskazówki od doradców

Własne pomysły i inspiracje to jedno. Warto pamiętać jednak o tym, że suknie ślubne (Kraków polecamy fularazywczyk.pl) różnorako układają się na kobiecych sylwetkach. Sporą wiedzę na ten temat mają doradczynie z salonów. W końcu wspierały już tysiące kobiet w procesie wybierania kreacji na ślub. Dlatego też warto im po prostu odrobinę zaufać, pozwolić na wsparcie, na pomoc w wybraniu ciekawych modeli. Ważne, aby przełamać się i przymierzyć również takie sukienki, które dotychczas nie były brane pod uwagę. Może okazać się, że będą doskonale leżeć, podkreślać atuty figury konkretnej kobiety, z których nie zdawała sobie ona wcześniej sprawy. Niektóre doradczynie w salonach mody ślubnej to stylistki, które doskonale poruszają się w obszarze tworzenia kompletnego ślubnego wizerunku. Ich podpowiedzi mogą być nieocenione, szczególnie wtedy, gdy kobieta ma słabo wykrystalizowaną wizję tego, jak chce się prezentować w tym wyjątkowym dniu.

 

 

Buty i bielizna do przymiarek

Na początku poszukiwania to tak zwany rekonesans. Odwiedza się sporo salonów mody ślubnej, przegląda się dostępne modele. W którymś momencie trzeba jednak przełamać się i zacząć je przymierzać. Do tego etapu również trzeba się odpowiednio przygotować. Istotne jest między innymi to, aby do przymiarek, podczas których zostaną zebrane wymiary sylwetki kobiety, założyć docelową bieliznę ślubną oraz buty. Chodzi głównie o wysokość obcasa, która wpływa między innymi na to, jaką długość po uszyciu będzie miała suknia ślubna. Model biustonosza ma natomiast wpływ na to, jak będzie układał się biust, jaki będzie jego obwód. Dlatego też do tych przymiarek trzeba założyć model, który planuje się nosić w dniu ślubu.

Wysłane 2021-02-19 12:36:35 przez M-S-M
Krakówweseleślubsuknie
Artykuły powiązane z powyższym
Modna panna młoda
Wysłano 2021-02-23 13:18:01
Dla jednych z nas moda jest czymś mało ważnym, lubimy chodzić w tym co nam się podoba i co jest wygodne. Dla innych moda jest czymś bardzo ważnym.
Każda mniejsza czy większa firma prędzej czy później rozwijając się, poszukuje partnerów biznesowych i nowych klientów, organizuje różnego rodzaju spotkania i wydarzenia, a także stara się nie tylko nie pozostawać w tyle za konkurencją, ale również ją wyprzedzić.
Gdzie wyjechać w podróż poślubną?
Wysłano 2020-04-28 11:17:58
Podróż poślubna jest tak samo ważnym wydarzeniem jak sama ceremonia ślubu. Młode pary planują swój wyjazd poślubny już na kilka miesięcy przed weselem. Małżonkowie marzą o wyjeździe z bajki, którego nie zapomną przez długie lata.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY