konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak zorganizować konferencje nad morzem

Przeczytany: 895 razy
Dodany: 2017-04-11 09:18:11
Aktualizowano: 2017-04-11 09:20:08

Organizacja konferencji jest niezwykle wymagającym i angażującym zajęciem. Trzeba pamiętać o bardzo wielu kwestiach i drobiazgach, a za tak trudne zadanie powinny zabierać się wyłącznie osoby z doświadczeniem w planowaniu konferencji nad morzem lub przynajmniej o dużym zmyśle organizacyjnym. W przeciwnym wypadku konferencja może zakończyć się niepowodzeniem, a uczestnicy będą zawiedzeni.

 

 

Tajemnica powodzenia konferencji nad morzem

Nie da się ukryć, że dobrze zaplanowana konferencja nad morzem to często klucz do biznesowego sukcesu, możliwość przedstawienia szerokiemu gronu swoich produktów i usług, zaprezentowania się i wyrobienia sobie renomy w branżowym środowisku. Z drugiej strony nieudane przedsięwzięcie będzie jeszcze długo wspominane i kojarzone z organizatorami. Co za tym idzie, może mieć wielki, negatywny lub wręcz przeciwnie – niezwykle pozytywny – wpływ na to, jak jesteśmy (jako firma) postrzegani. To, co najważniejsze podczas organizacji konferencji nad morzem, to co kluczowe – to wybór właściwego miejsca, w którym będzie się ona odbywać. Jeśli rozsądnie wybierzemy ośrodek lub salę, właściwie niewiele zostanie do zaplanowania. Właściwe miejsce to komfortowe warunki, dużo przestrzeni i miejsce do serwowania cateringu. Jeśli mądrze zorganizujemy konferencję nad morzem, będziemy mieli w jednym miejscu wszystko, co potrzebne. Dlatego warto wybrać ośrodek z restauracją lub kuchnią, która przygotuje posiłek. Dobrze jest również pomyśleć o przestrzeni do odpoczynku dla uczestników konferencji i o miłym otoczeniu.

Dojazd do takiego miejsca musi być wygodny również dla osób niezmotoryzowanych, sala konferencyjna powinna być ulokowana w pobliżu parkingu oraz hotelów (lub sama znajdować się w hotelu). Dzięki temu osoby przyjeżdżające z daleka będą miały gdzie przenocować.

Jeśli pomyślimy o takich kilku istotnych czynnikach już na etapie organizacji konferencji nad morzem i wstępnego planowania, dalsze działania będą miały wielkie szanse na powodzenie. Dzięki wyborowi sali na konferencję, która spełni podstawowe wymogi, spotkanie będzie miało wielkie szanse na to, by upłynąć w dobrej atmosferze i odnieść duży sukces. Świetna lokalizacja i odpowiednio wyposażona sala to elementy charakterystyczne dla ośrodka Solaris. Warto odwiedzić ich stronę, by zapoznać się z kompleksową ofertą http://solaris.turystyka.pl/konferencje.

Pomyśl o konferencji nad morzem!

Konferencja nad morzem to doskonały pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dużo lepszy efekt osiągniemy jeśli prezentowane treści będą przekazywane w sprzyjających okolicznościach przyrody. Zebranie ludzi z danej branży w jednym miejscu, zwłaszcza tak urokliwym jak polskie morze, sprzyja wymianie poglądów i doświadczeń oraz podnosi wartość samego wydarzenia.

Nad morzem znajduje się wiele ośrodków, które łączą w sobie funkcję wypoczynkową i konferencyjną. Duża ich część to obiekty o bardzo wysokim standardzie – luksusowe, wygodne, zapewniające wszystko, co niezbędne podczas konferencji. Lokalizacja to bardzo istotny czynnik, ale niemniej ważne jest wyposażenie sali konferencyjnej. Niezbędne są systemy nagłośnienia i wyświetlania treści, klimatyzacja czy mikrofony, biurka, krzesła, czy też wydzielone miejsce to organizacji tzw. przerwy kawowej.

Udana konferencja nad morzem to możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych, wymiany informacji, pozyskania danych o tym, jakie możliwości otwierają się na rynku i z kim warto współpracować. Dlatego warto brać w nich udział, wysyłać na nie swoich przedstawicieli i prelegentów, a nieraz – organizować je. Oczywiście w profesjonalny sposób. Konferencja nad morzem to na pozór prosta droga do sukcesu, w rzeczywistości trzeba się nad nią trochę napracować.


Wysłane 2017-04-11 09:18:11 przez M-S-M
Konferencyjne Solarissale konferencyjne nad morzemsala konferencyjnasala konferencyjna nad morzemwp
Artykuły powiązane z powyższym
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?
Wysłano 2018-02-23 11:26:22
Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY