konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak zorganizować konferencje nad morzem

Przeczytany: 650 razy
Dodany: 2017-04-11 09:18:11
Aktualizowano: 2017-04-11 09:20:08

Organizacja konferencji jest niezwykle wymagającym i angażującym zajęciem. Trzeba pamiętać o bardzo wielu kwestiach i drobiazgach, a za tak trudne zadanie powinny zabierać się wyłącznie osoby z doświadczeniem w planowaniu konferencji nad morzem lub przynajmniej o dużym zmyśle organizacyjnym. W przeciwnym wypadku konferencja może zakończyć się niepowodzeniem, a uczestnicy będą zawiedzeni.

 

 

Tajemnica powodzenia konferencji nad morzem

Nie da się ukryć, że dobrze zaplanowana konferencja nad morzem to często klucz do biznesowego sukcesu, możliwość przedstawienia szerokiemu gronu swoich produktów i usług, zaprezentowania się i wyrobienia sobie renomy w branżowym środowisku. Z drugiej strony nieudane przedsięwzięcie będzie jeszcze długo wspominane i kojarzone z organizatorami. Co za tym idzie, może mieć wielki, negatywny lub wręcz przeciwnie – niezwykle pozytywny – wpływ na to, jak jesteśmy (jako firma) postrzegani. To, co najważniejsze podczas organizacji konferencji nad morzem, to co kluczowe – to wybór właściwego miejsca, w którym będzie się ona odbywać. Jeśli rozsądnie wybierzemy ośrodek lub salę, właściwie niewiele zostanie do zaplanowania. Właściwe miejsce to komfortowe warunki, dużo przestrzeni i miejsce do serwowania cateringu. Jeśli mądrze zorganizujemy konferencję nad morzem, będziemy mieli w jednym miejscu wszystko, co potrzebne. Dlatego warto wybrać ośrodek z restauracją lub kuchnią, która przygotuje posiłek. Dobrze jest również pomyśleć o przestrzeni do odpoczynku dla uczestników konferencji i o miłym otoczeniu.

Dojazd do takiego miejsca musi być wygodny również dla osób niezmotoryzowanych, sala konferencyjna powinna być ulokowana w pobliżu parkingu oraz hotelów (lub sama znajdować się w hotelu). Dzięki temu osoby przyjeżdżające z daleka będą miały gdzie przenocować.

Jeśli pomyślimy o takich kilku istotnych czynnikach już na etapie organizacji konferencji nad morzem i wstępnego planowania, dalsze działania będą miały wielkie szanse na powodzenie. Dzięki wyborowi sali na konferencję, która spełni podstawowe wymogi, spotkanie będzie miało wielkie szanse na to, by upłynąć w dobrej atmosferze i odnieść duży sukces. Świetna lokalizacja i odpowiednio wyposażona sala to elementy charakterystyczne dla ośrodka Solaris. Warto odwiedzić ich stronę, by zapoznać się z kompleksową ofertą http://solaris.turystyka.pl/konferencje.

Pomyśl o konferencji nad morzem!

Konferencja nad morzem to doskonały pomysł na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dużo lepszy efekt osiągniemy jeśli prezentowane treści będą przekazywane w sprzyjających okolicznościach przyrody. Zebranie ludzi z danej branży w jednym miejscu, zwłaszcza tak urokliwym jak polskie morze, sprzyja wymianie poglądów i doświadczeń oraz podnosi wartość samego wydarzenia.

Nad morzem znajduje się wiele ośrodków, które łączą w sobie funkcję wypoczynkową i konferencyjną. Duża ich część to obiekty o bardzo wysokim standardzie – luksusowe, wygodne, zapewniające wszystko, co niezbędne podczas konferencji. Lokalizacja to bardzo istotny czynnik, ale niemniej ważne jest wyposażenie sali konferencyjnej. Niezbędne są systemy nagłośnienia i wyświetlania treści, klimatyzacja czy mikrofony, biurka, krzesła, czy też wydzielone miejsce to organizacji tzw. przerwy kawowej.

Udana konferencja nad morzem to możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych, wymiany informacji, pozyskania danych o tym, jakie możliwości otwierają się na rynku i z kim warto współpracować. Dlatego warto brać w nich udział, wysyłać na nie swoich przedstawicieli i prelegentów, a nieraz – organizować je. Oczywiście w profesjonalny sposób. Konferencja nad morzem to na pozór prosta droga do sukcesu, w rzeczywistości trzeba się nad nią trochę napracować.


Wysłane 2017-04-11 09:18:11 przez M-S-M
Konferencyjne Solarissale konferencyjne nad morzemsala konferencyjnasala konferencyjna nad morzemwp
Artykuły powiązane z powyższym
Rozwój kompetencji w dziale sprzedaży
Wysłano 2017-10-17 10:33:44
Sprzedawca to osoba, która nigdy nie przestaje się uczyć. Rozwój technologii i ciągłe zmiany sprzedażowych trendów zmuszają handlowca do nieustannej gonitwy za wiedzą. Bycie sprzedawcą to wieczne zmiany miejsca i dostosowywanie strategii od początku do końca do profilu klienta. Trudno zliczyć, jak wiele umiejętności posiadałby wzorowy sprzedawca, dlatego nikt, kto pracuje w sprzedaży, nie może zbyt wcześnie osiadać na laurach.
Prowadzenie firmy nie ogranicza się do myślenia jedynie o teraźniejszości. Ci, którzy odnoszą sukces ciągle patrzą do przodu i wyciągają wnioski z wydarzeń przeszłych. Planowanie jest skuteczne jednak dopiero wtedy, gdy posiadamy wiedzę na temat funkcjonowania każdej jednostki w naszym przedsiębiorstwie.
W sprzedaży internetowej nie można spoczywać na laurach i cały czas trzeba dbać o bycie na bieżąco ze wszelkimi zmianami.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY