konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Jak zwiększyć pewność siebie podczas publicznego występu?

Przeczytany: 516 razy
Dodany: 2017-03-09 09:20:03
Aktualizowano: 2017-03-09 09:22:01

Drżący głos, czerwone policzki i spocone dłonie podczas publicznego wystąpienia nie są niczym dziwnym. Wiele osób ma trudności z mówieniem przed większym gronem, jednak istnieją sposoby, by poradzić sobie ze stresem. Prócz ćwiczenia przemówień przed lustrem i stosowania technik relaksacyjnych, można postawić na zwiększający pewność siebie strój oraz dobrze dobrane dodatki, np. zegarek.

Gadżet dodający charyzmy


Zegarek o eleganckim stylu świetnie wygląda w połączeniu z garniturem. Podkreśla męski nadgarstek, sprawiając, że właściciel urządzenia jest postrzegany przez inne osoby jako godny zaufania, charyzmatyczny i inteligentny. Dodatkowo szwajcarski zegarek taki jak Tissot Bridgeport Powermatic 80 T097.407.16.053.00 akcentuje doskonały gust noszącej go osoby.

 

 

 Tissot Bridgeport Powermatic


Skórzany pasek, klasyczna tarcza z liczbami rzymskimi oraz odporne na zarysowania szkło przyciągają uwagę innych tak bardzo, że ci nie zauważają ewentualnego pocenia się dłoni czy lekkiego drżenia głosu. Dodatkowo przemawiająca osoba może dyskretnie kontrolować czas swojego wystąpienia, by sprawdzić, czy nie mówi zbyt szybko bądź zbyt wolno. Jest to niezwykle istotne dla osób, które pod wpływem stresu tracą poczucie czasu

Osoby rozmawiające z noszącym zegarek uczestnikiem konferencji lub innego wydarzenia, uważają, że jego kompetencje przewyższają wiedzę i umiejętności osób, które nie noszą zegarka. Jest to klasyczny dodatek do męskiego stroju, który nie tylko nigdy nie wychodzi z mody, ale i podkreśla wysoki status społeczny oraz inteligencję.

Zegarek z klasą

Nie każdy zegarek podnosi prestiż swojego właściciela. Najlepszym wyborem, dla osób chcących prezentować się elegancko, są czasomierze produkowane w Szwajcarii, które od lat stanowią symbol świetnego gustu i wysokiej jakości. Ciekawą propozycją są zwłaszcza zegarki marki Tissot, które w Polsce można kupić w sklepie http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0--.html. Są to produkty wykorzystywane przez wielu biznesmenów, doradców finansowych, adwokatów, maklerów giełdowych, lekarzy i innych przedstawicieli prestiżowych zawodów. Ich wysoką jakość doceniają również organizatorzy zawodów sportowych takich jak Tour de France oraz FIM World Superbike, których Oficjalnym Chronometrażystą i Partnerem jest firma Tissot. Jej oferta jest rozbudowana, dzięki czemu podoba się zarówno mężczyznom ceniącym sobie tradycyjne rozwiązania, jak i panom poszukującym sportowego, ale eleganckiego zegarka z licznymi funkcjami dodatkowymi.

Wysłane 2017-03-09 09:20:03 przez M-S-M
zegarek TissotTissotczasomierze Tissotzegarkizegareklh
Artykuły powiązane z powyższym
Jak zaprojektować flagę firmową?
Wysłano 2017-09-27 11:55:04
Każde państwo świata przywiązuje znaczną wagę do swojej flagi narodowej. Jak jest w przypadku flag firmowych? To nie jest wprawdzie bardzo rozpowszechnione rozwiązanie, ale czasami to dobrze zaprojektowana i przyciągająca uwagę flaga może być ciekawą metodą promocji danego przedsiębiorstwa.
Foto kalendarze powszechnie kojarzy się z prezentami wręczanymi bliskim osobom z rodziny, przyjaciołom bądź narzeczonym. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać kalendarze ze zdjęciami jako element budowania wizerunku firmy.
Hotelowe wymagania
Wysłano 2017-09-15 13:44:39
Przestrzenie hotelowe i restauracyjne są znane wszystkim. Wielu z nas korzysta również z sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. I choć specyfika tych pomieszczeń jest różna, to łączą je niektóre elementy. Najważniejsze to oczywiście stoły i krzesła. Choć na pierwszy rzut oka to bardzo oczywisty i pospolity element aranżacyjny, ale tak naprawdę w dużej mierze decyduje o tym, czy w danym miejscu nam się podoba, jak się w nim czujemy oraz, co istotne szczególnie w hotelach i restauracjach, czy tam wrócimy. Eleganckie i wygodne rozwiązania są bardzo ważne na każdym etapie planowania przestrzeni.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY