konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencja w hotelu, czyli jak zorganizować warte zapamiętania spotkanie

Przeczytany: 1207 razy
Dodany: 2015-02-03 11:01:21
Aktualizowano: 2015-02-03 11:02:07Centrum szkoleniowe, hotel z historią, nowoczesna sala konferencyjna, a może coś zupełnie niestandardowego i nieoczekiwanego, jak wagon kolejowy? Choć statystycznie konferencja w hotelu cieszy się największym powodzeniem, miejsc do zorganizowania konferencji prasowych czy szkoleń jest sporo. Ważne więc, by w takim szerokim wachlarzu ofert wybrać tę, która zaskoczy, wpasuje się w klimat i tematykę konferencji, a jednocześnie będzie dysponowała na tyle profesjonalnym sprzętem, by spełnić wszystkie oczekiwania prelegentów i odbiorców.

- Praktycznie nie ma w Polsce hotelu czy pensjonatu, który nie oferowałby wynajmu pomieszczeń i sprzętu na konferencje. Nadszedł więc czas by zwabiać klientów inaczej – podkreśla Agata z działu sprzedaży i marketingu (Hotel Twardowski w Poznaniu - www.hoteltwardowski.pl). W związku z powyższym wydawać by się mogło, że najlepszym miejscem jest przestrzeń niestandardowa. Owszem, sprawdzi się ona w wielu przypadkach, ale nie wszystkim. Nie każdemu bowiem odpowiadać będzie siedzenie w kokpicie startującego samolotu, czy na podwieszonej 30 metrów nad ziemią platformie. W tej kwestii należy wykazać się subtelnością i swoistym wyczuciem, by w pełni zadowolić swojego klienta, jak i jego odbiorców.

Nic więc dziwnego, że statystycznie najczęściej konferencje organizowane są w hotelach. Są one znacznie lepiej przygotowane na tego typu wydarzenia, nie tylko ze względu na piękne i duże przestrzenie, ale również bazę noclegową (która może być elementem kluczowym) czy własny catering. Wszystko to, choć z pozoru błahe i banalne, znacznie ułatwia przygotowanie konferencji i zaoszczędza organizatorom masę cennego czasu.

Wydaje ci się to nudnym i oklepanym pomysłem? Konferencja w hotelu wcale nie musi być standardowa! Wszystko zależy jednak od twojego budżetu i uczestników. Wystarczy jednak puścić odrobinę wodze fantazji i zagłębić się np. w historię danego obiektu. Wiadomo, że nie w każdym hotelu straszy biała dama, ale może był on kiedyś browarem albo rzeźnią? A może nocowała w nim światowa gwiazda muzyki? Każda tego typu ciekawostka może być punktem wyjściowym do ciekawego pomysłu, który sprawi, ze twoi goście, zapamiętają tę konferencję na dużo dłużej.

Wysłane 2015-02-03 11:01:21 przez M-S-M
sala konferencyjna w Poznaniusale konferencyjneorganizacja konferencjiHotel Twardowski w Poznaniu
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
Wirtualne biuro to oferta cały czas nowatorska na polskim rynku. Nie każdy przedsiębiorca spotkał się z pojęciem wirtualnego biura czy wirtualnej siedziby. Można powiedzieć, że wirtualne biuro to właśnie adres na siedzibę firmy, spółki, działalności gospodarczej a nawet mniej popularnych podmiotów jak stowarzyszenia czy fundacje.
Każda mniejsza czy większa firma prędzej czy później rozwijając się, poszukuje partnerów biznesowych i nowych klientów, organizuje różnego rodzaju spotkania i wydarzenia, a także stara się nie tylko nie pozostawać w tyle za konkurencją, ale również ją wyprzedzić.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY