konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencja w Krakowie – jak wybrać dobre miejsce do jej organizacji?

Przeczytany: 411 razy
Dodany: 2017-01-27 10:18:57
Aktualizowano: 2017-01-27 10:19:55

Kraków jest jednym z często wybieranych miast na różnego rodzaju konferencje. Jako duża metropolia, która jest także bardzo dobrze skomunikowana z różnymi zakątkami kraju oraz innymi państwami dzięki obecności międzynarodowego lotniska, jest regularnie miejscem organizacji różnych przedsięwzięć w sferze biznesowej czy naukowej.

 

W Krakowie do wyboru mamy również wiele obiektów gotowych do organizacji konferencji oraz innych wydarzeń, na przykład szkoleń, zebrań, bankietów. Są one dostępne zarówno w samym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. Do dyspozycji mamy nowoczesne centra konferencyjne, hotele dysponujące właściwym zapleczem, a nawet restauracje, które mogą zamienić się w przestrzeń doskonałą do poprowadzenia konferencji. Na co warto się zdecydować?

Dobra lokalizacja to klucz

Gdy poszukiwane są dobre sale konferencyjne, pod uwagę trzeba przede wszystkim wziąć lokalizację. To ona oznacza, jak łatwo, czy też jak trudno, będzie można dostać się na miejsce. Również prestiżowa lokalizacja będzie w stanie dodać danemu wydarzeniu specjalnego znaczenia, dlatego też wiele firm nie oszczędza na wynajmie przestrzeni w ekskluzywnych obiektach.

Przy doborze właściwego miejsca do organizacji konferencji należy zwrócić głównie uwagę na to, jak można się do niego dostać. Tutaj przodują obiekty położone w centrum Krakowa, do których można łatwo dojechać tramwajami, autobusami, samochodami. Gdy uczestnicy wydarzenia mają przyjechać na miejsce autokarami czy pociągami i zatrzymać się na dworcach, także warto szukać obiektów w pobliżu. Do wyboru mamy też obiekty położone w pobliżu międzynarodowego portu lotniczego w Balicach.

Sprawdź zaplecze konferencyjne

Sama lokalizacja to jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ dobra sala konferencyjna powinna również zapewniać dostęp do właściwego zaplecza. Sala konferencyjna powinna posiadać wyposażenie pozwalające do prowadzenia wydarzenia zgodnie z życzeniem klienta, na przykład systemy audio, telewizory, rzutniki, dostęp do internetu bezprzewodowego Wi-Fi, flipcharty, ponadto klimatyzacja.

Wtedy, gdy planuje się konferencję na szczeblu międzynarodowym, w której ma brać udział wiele osób posługujących się różnymi językami, dobrym pomysłem będzie wyszukanie obiektu posiadającego wyposażenie do tłumaczeń symultanicznych. Gdy nie będzie ono dostępne, alternatywnym rozwiązaniem jest wypożyczenie odpowiedniego sprzętu wraz z obsługą techniczną.

Catering, noclegi

Jeżeli konferencja planowana jest na dłuższy czas, warto zadbać też o komfort uczestników. Catering będzie w tym przypadku bardzo pomocny, ale niektóre obiekty, na przykład restauracje czy hotele posiadają też własne zaplecze kuchenne i wyśmienite dania przygotowują na bieżąco.

Gdy wydarzenie ma mieć miejsce na przestrzeni kilku dni, organizator powinien też zadbać o noclegi dla uczestników. Tutaj przodują hotele, ponieważ oferują one też możliwość noclegu w tym samym obiekcie. W przeciwnym przypadku dobrym wyborem będzie sala konferencyjna zlokalizowana blisko obiektów noclegowych.

Jeżeli szukasz dobrego miejsca do organizacji konferencji w centrum Krakowa, sprawdź Restaurację Browar Lubicz.

Wysłane 2017-01-27 10:18:57 przez M-S-M
wprestauracja browar lubiczsala konferencyjnekonferencjesale konferencyjnesala konferencyjna krakóworganizacja konferencji krakówbrowar lubicz
Artykuły powiązane z powyższym
Każdy przedsiębiorca, który chce działać zgodnie z prawem, dyrektywami unijnymi i dbać o środowisko naturalne powinien zdecydować się na to, by cyklicznie w swojej firmie organizować szkolenia z zakresu ochrony środowiska. Firma musi mieć bowiem świadomość, że tylko działania oparte na zasadach zrównoważonego rozwoju przyniosą korzyści dla otoczenia.
Czy warto kupić system mebli gabinetowych?
Wysłano 2017-12-27 10:52:29
Projektując wnętrze gabinetu dyrektora lub prezesa, zawsze musimy mieć na uwadze to, że będzie stanowić on najbardziej reprezentatywne miejsce w firmie. Ma być nie tylko wizytówką, ale również stwarzać warunki do jak najbardziej komfortowego i wydajnego wypełniania obowiązków. W końcu w dużej mierze losy przedsiębiorstwa zależą od osoby nim zarządzającej. Najlepszy wybór stanowić będzie system mebli gabinetowych, dlaczego? Zapraszamy do lektury.
Podczas organizowania konferencji liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. Na efektywność spotkania wpływa olbrzymia ilość elementów, zaczynając od ważnych procesów organizacyjnych, kończąc na drobnych aspektach, których zadaniem jest uprzyjemnienie atmosfery. Ma to olbrzymi wpływ na zdolność koncentracji i aktywność zgromadzonych. Atmosferę na konferencji najlepiej poprawiają upominki w postaci gadżetów reklamowych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY