konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencje w miejscach zabytkowych

Przeczytany: 960 razy
Dodany: 2015-08-06 08:57:18
Aktualizowano: 2015-08-06 09:07:48

Warszawa – jedno z tych polskich miast, gdzie wciąż pięknie prezentuje się nasza historia, pomimo że jest ono jednocześnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się. Na każdej niemal ulicy, w każdym niemal zakątku widzimy nowoczesne miejsca, cudownie przeplatające się z zabytkowymi. Ta misternie utkana mozaika nowoczesności i najpiękniejszych tradycji niewątpliwie kusi i przyciąga. Nic też dziwnego w tym, że właśnie w takich miejscach organizowane są różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, czy imprezy firmowe. Warszawa jest do nich stworzona. Co nas tu urzeka?

Historia w nowoczesnym wydaniu

Coraz częściej i więcej mówi się o roli historii w naszym życiu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez jej znajomości, że bez namacalnej jej obecności właśnie w postaci zabytków, trudno będzie nam zrozumieć, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Historia nie tylko uczy. Ona również inspiruje do rozwoju w dobrym kierunku. A żebyśmy mogli się rozwijać, czerpać z dorobku swojego i innych ludzi, musimy wychodzić do innych, spotykać się z nimi, wymieniać wiedzą i doświadczeniem. I tu swoją rolę zaczynają odgrywa różnego rodzaju konferencje, a co za tym idzie odpowiednia sala konferencyjna. Warszawa w tej kwestii może zaproponować nam wiele miejsc, które będą w jakiś sposób nawiązywać do historii.

 

A żeby poczuć w pełni jej ducha...

… by móc inspirować się nią i dzięki niej czuć, że konferencja to ważne spotkanie, które może w danej dziedzinie wiele zmienić, może pomóc nam się rozwijać, warto znaleźć miejsce, które pozwoli nam „wejść do środka historii”, poczuć jej klimat. I wcale nie musi to być Warszawa. Nie tylko tutaj czeka na nas wyjątkowa sala konferencyjna. Warszawa nie jest przecież jedynym miastem, gdzie można w zabytkowym otoczeniu dyskutować o lepszej przyszłości.

Kierunek - Uniejów

Właśnie tutaj, gdzie znajdują cudowne złoża solankowe, gdzie powietrze jest zdrowe a tereny bajecznie zielone, znajduje się miejsce, które zaprasza na konferencje wśród zabytkowych komnat. O wyjątkowości Uniejowa świadczą bowiem także wspaniałe średniowieczne zabytki, w których dla gości przygotowano wyjątkowe miejsca hotelowe, a także konferencyjne. W średniowiecznych murach stworzono przestrzeń idealną do prowadzenia spotkań. Wyposażone w najnowsze technologie, gwarantują komfort uczestnictwa zarówno osobom prowadzącym wykłady, jak i słuchaczom. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością. 


Wysłane 2015-08-06 08:57:18 przez M-S-M
Uniejówkonferencjekonferencje-uniejow.plWPsale konferencyjne
Artykuły powiązane z powyższym
A może Lublin na organizację konferencji?
Wysłano 2019-02-05 12:51:15
Z jakiego powodu Lublin, sprzyja biznesowi?
Poznań to nie tylko cel turystycznych wyjazdów. To również miasto, które prężnie rozwija się w dziedzinie kultury i biznesu. Właśnie dlatego chętnie przyjeżdżają tutaj osoby, które stawiają na samorozwój i świadome kształtowanie kariery. Spora ilość wydarzeń branżowych sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Poniżej przedstawiono najciekawsze propozycje.
Jak zorganizować konferencję?
Wysłano 2018-12-31 09:43:53
W tej chwili organizowanych jest mnóstwo konferencji, na które zapraszane są osoby z różnych części Polski, a nawet z różnych części Europy czy świata. Konferencja jest specjalnym rodzajem spotkania, organizowanym w celu dokładnego omówienia jakiegoś zagadnienia. Właśnie dlatego, że tematy mogą być różne, istnieją też różne rodzaje konferencji. Jednak ich organizacja przebiega zawsze podobnie. Czasem pozostawia się to profesjonalistom – firmom, które fachowo wszystko zaplanują, zadbają o catering, stosowne miejsce i wysłanie zaproszeń. Jeśli jednak ktoś nie chce tracić dodatkowych funduszy na współpracę z nimi, lecz woli zająć się wszystkim sam, często staje przed sporym wyzwaniem. Jak zorganizować konferencję?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY