konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencje w miejscach zabytkowych

Przeczytany: 1026 razy
Dodany: 2015-08-06 08:57:18
Aktualizowano: 2015-08-06 09:07:48

Warszawa – jedno z tych polskich miast, gdzie wciąż pięknie prezentuje się nasza historia, pomimo że jest ono jednocześnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się. Na każdej niemal ulicy, w każdym niemal zakątku widzimy nowoczesne miejsca, cudownie przeplatające się z zabytkowymi. Ta misternie utkana mozaika nowoczesności i najpiękniejszych tradycji niewątpliwie kusi i przyciąga. Nic też dziwnego w tym, że właśnie w takich miejscach organizowane są różnego rodzaju spotkania biznesowe, konferencje, czy imprezy firmowe. Warszawa jest do nich stworzona. Co nas tu urzeka?

Historia w nowoczesnym wydaniu

Coraz częściej i więcej mówi się o roli historii w naszym życiu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez jej znajomości, że bez namacalnej jej obecności właśnie w postaci zabytków, trudno będzie nam zrozumieć, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy. Historia nie tylko uczy. Ona również inspiruje do rozwoju w dobrym kierunku. A żebyśmy mogli się rozwijać, czerpać z dorobku swojego i innych ludzi, musimy wychodzić do innych, spotykać się z nimi, wymieniać wiedzą i doświadczeniem. I tu swoją rolę zaczynają odgrywa różnego rodzaju konferencje, a co za tym idzie odpowiednia sala konferencyjna. Warszawa w tej kwestii może zaproponować nam wiele miejsc, które będą w jakiś sposób nawiązywać do historii.

 

A żeby poczuć w pełni jej ducha...

… by móc inspirować się nią i dzięki niej czuć, że konferencja to ważne spotkanie, które może w danej dziedzinie wiele zmienić, może pomóc nam się rozwijać, warto znaleźć miejsce, które pozwoli nam „wejść do środka historii”, poczuć jej klimat. I wcale nie musi to być Warszawa. Nie tylko tutaj czeka na nas wyjątkowa sala konferencyjna. Warszawa nie jest przecież jedynym miastem, gdzie można w zabytkowym otoczeniu dyskutować o lepszej przyszłości.

Kierunek - Uniejów

Właśnie tutaj, gdzie znajdują cudowne złoża solankowe, gdzie powietrze jest zdrowe a tereny bajecznie zielone, znajduje się miejsce, które zaprasza na konferencje wśród zabytkowych komnat. O wyjątkowości Uniejowa świadczą bowiem także wspaniałe średniowieczne zabytki, w których dla gości przygotowano wyjątkowe miejsca hotelowe, a także konferencyjne. W średniowiecznych murach stworzono przestrzeń idealną do prowadzenia spotkań. Wyposażone w najnowsze technologie, gwarantują komfort uczestnictwa zarówno osobom prowadzącym wykłady, jak i słuchaczom. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większą popularnością. 


Wysłane 2015-08-06 08:57:18 przez M-S-M
Uniejówkonferencjekonferencje-uniejow.plWPsale konferencyjne
Artykuły powiązane z powyższym
Szkolenia czy konferencje firmowe powinny być przeprowadzane w komfortowej atmosferze. Dogodny dojazd, bezpłatny parking to tylko niektóre z ułatwień, jakie powinny oferować hotele w Opolu, w których warto zorganizować firmowe szkolenie. Równie ważne są warunki, w których będzie przeprowadzane spotkanie. Co warto uwzględnić?
Jaki hotel na konferencje wybrać?
Wysłano 2019-04-10 09:29:14
Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji, czy eventu firmowego jest nie lada wyzwaniem. Przestrzeń powinna posiadać odpowiednie wyposażenie i warunki techniczne, które umożliwią skuteczne przeprowadzenie eventu czy szkolenia. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze miejsca?
Organizacja idealnej konferencji to nie lada wyzwanie. Wymaga niejednokrotnie zaangażowania wielu sił, jak i środków oraz koordynacji pracy często dużego zespołu. Oczywiście wszystko zależy od skali wydarzenia, jego charakteru czy mnogości atrakcji. Organizacja dużych konferencji wymaga nie dni, ale tygodni, a nawet miesięcy przygotowań.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY