konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konferencje w Toruniu

Przeczytany: 1522 razy
Dodany: 2010-04-20 16:03:02
Aktualizowano: 2013-06-11 14:31:30

Leżący w województwie kujawsko-pomorskim Toruń przyciąga turystów swoją piękna architekturą. Założone w 1230 roku przez Krzyżaków miasto to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miejsc w Polsce. W 1997 roku toruńska starówka została wpisana na Światową Listę Dziedzictwa Kuklturowego UNESCO. 10 lat później znalazła się na liście siedmiu Cudów Polski. Piękno Torunia doceniło także National Geographic Polska, umieszczając na 3 miejscu Ratusz Staromiejski oraz Rynek w rankingu 30 najpiękniejszych miejsc na świecie. Turyści przyjeżdżający do miasta chętnie odwiedzają dom najwybitniejszego mieszkańca Torunia- Mikołaja Kopernika. W 1945 roku założono Uniwersytet nazwany jego imieniem. Dziś jest to jedna z największych uczelni w Polsce.

Zanim zaczniemy zwiedzać miasto warto zarezerwować miejsca noclegowe w jednym z hoteli lub ośrodków położonych w mieście. Warto odwiedzić położony w centrum miasta reprezentatywny hotel Filmar, sąsiadujący z starówką. Komfortowe położenie zapewnia bezproblemowy dojazd w wybrane miejsce. Można stamtąd wyruszyć na każdą konferencje w Toruniu, nie przejmując się problemami związanymi z dojazdem.

Prezentacje obiektów na konferencje w Toruniu na stronie

http://www.e-konferencje.pl/obiekty/miasto_Toruń/

Na zabytkowej starówce, zlokalizowany jest także inny hotel, w którym można organizować konferencje. Hotel Bulwar oferuje salę wyposażoną w nowoczesny sprzęt multimedialny. Nowoczesny wystrój hotelu, smaczna kuchnia, centrum odnowy biologicznej z pewnością zachęcą do korzystania z usług tego obiektu.

Konferencje w Toruniu mogą odbywać się także w tamtejszym Muzeum Okręgowym. Reprezentacyjna Sala Mieszczańska może pomieścić do 270 osób, dla mniejszych spotkań warto wynająć salę konferencyjną dla 75 osób lub biznesową, która zmieści 30 osób.

Miasto dba o kulturę fizyczną mieszkańców, inwestując środki w obiekty sportowe. W wolnym czasie od spotkań biznesowych i szkoleniowych warto odwiedzić kilka miejsc, gdzie rozprostujemy kości po długich naradach.

Fani żużla i sportów motorowych z łatwością trafią na stadion Motoarena im. Mariana Rosego. Rozgrywająca tam mecze drużyna Unibaxu, to jedna z najlepszych i najbardziej utytułowanych drużyn w Polsce, a w jej barwach jeżdżą zawodnicy znani na całym świecie. Toruń to raj dla miłośników hokeja i jazdy na łyżwach, ponieważ znajdują się tu trzy funkcjonalne lodowiska. Fani pływania prawdopodobnie wybiorą Mini Aquapark, który cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Każdy, kto przyjedzie na konferencje do Torunia, nie może nie skosztować najsłynniejszych polskich pierników produkowanych przez firmę Kopernik. Lokalny przysmak znany jest na całym świecie. Po udanej konsumpcji warto udać się do hali Olimpijczyk, by spalić zbędne kalorie. Obiekt przystosowany jest do uprawiania gimnastyki artystycznej, koszykówki, tenisa stołowego, boksu, piłki nożnej i innych dyscyplin. Młodsi sportowcy mogą spędzić czas w skate parku, by naśladować swoich idoli jeżdżących na desce.

Osoby przybyłe na konferencje w Toruniu, po owocnym spotkaniu mogą zrelaksować się w miłym towarzystwie na polu golfowym Tatfort, położonym przy ulicy Kociewskiej. Golf znajduje coraz więcej fanów w naszym kraju, dlatego warto spróbować tej zdobywającej coraz większą popularność dyscypliny.

Osoby szukające miejsca na rodzinny wyjazd, spotkanie integracyjne, czy konferencje w otoczeniu natury powinny skierować swoją uwagę na Osadę SPA położoną 10 km od Brodnicy. Jest to przepiękny ośrodek położony w malowniczej okolicy. Sąsiedztwo pobliskich jezior oraz lasów gwarantuje świeże powietrze, spokój i ciszę.

Także Gościniec Silver, położony na Wrzosach oddalonych około 4 km od centrum Torunia jest oazą spokoju. Cicha i spokojna okolica zapewni relaks po długiej podróży.

Wszystkim zainteresowanym dobrą zabawą pomocą służy firma "Rancho Team", która organizuje atrakcyjne imprezy integracyjne, składające się z wielu atrakcji np. : paintball, wspinaczka wysokogórska, survival, quady, konkursy oraz wspólne zabawy. Dla zainteresowanych podaję adres strony, gdzie znajduje się pokaźna baza innych organizatorów imprez – www.organizatorzyimprez.pl

Toruń kryje w sobie wiele atrakcji, które zapewnią niezapomniane przeżycia podczas odwiedzin miasta.

KJ

Wysłane 2010-04-20 16:03:02 przez M-S-M
Toruńkonferencjesale konferencyjne w ToruniuKonferencje w Toruniusale Toruń
Artykuły powiązane z powyższym
Organizując konferencję, trzeba znaleźć odpowiedni obiekt. Powinien być nowoczesny, ale też prestiżowy. Doskonałym przykładem jest Hotel Mistral Sport. Warto na jego temat dowiedzieć się więcej i poznać ofertę.
Omijasz konferencje biznesowe i branżowe szerokim łukiem? Wiele wskazuje na to, że robisz poważny błąd! Tego typu spotkania to okazja do wyciągnięcia wielu lekcji pozwalających zwiększyć efektywność czy konkurencyjność. Dzięki nim znacznie łatwiej wypracować również solidną pozycję w branży. Sprawdź, co mogą Ci dać konferencje – niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, freelancerem czy właścicielem firmy.
Konferencja to wydarzenie, które ma ogromne znaczenie dla danej firmy. Nie tylko pozwala na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także wdrożenie nowych pomysłów i nawiązanie interesujących współprac. Bardzo ważne jest, by osoby odpowiedzialne za organizację konferencji wiedziały, na co zwrócić uwagę, by sprostać oczekiwaniom zaproszonych gości.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY