konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

Newsletter ::

Informacje o konferencjach prosto na Twoją pocztę:
 
 

Koniec nudy na konferencjach, czyli rozrywka dla uczestników

Przeczytany: 149 razy
Dodany: 2017-01-25 08:53:59
Aktualizowano: 2017-01-25 08:54:30

Organizacja konferencji jest związana z zaproszeniem wielu osób z różnych stron kraju, a nawet świata. Większość z nich przyjeżdża na miejsce bez żadnych osób towarzyszących, przez co trudno im znaleźć towarzystwo do rozmowy lub spędzenia czasu w inny sposób. Organizatorzy konferencji coraz częściej zwracają uwagę na ten aspekt i starają się zapewnić zaproszonym osobom odpowiednią rozrywkę.

 

Konferencja zawsze nudna?

Na konferencjach porusza się różnorodne tematy, jednak coraz częściej ich organizatorzy dbają nie tylko o wysoki poziom merytoryczny tego typu spotkań, ale także o to, by przyjeżdżające na nie osoby mogły skorzystać z różnego typu rozrywek. Konferencje są organizowane w hotelach, gdzie dostępne są baseny czy spa, a także rozrywki typu bilard, kręgle lub sauna. Dodatkowo organizatory konferencji przygotowują dla obecnych atrakcje takie jak: przejażdżki sportowymi samochodami, paintball, zajęcia taneczne czy ogniska. Są to jednak rozrywki, które nie wszystkim przypadną do gustu, dlatego organizatorzy konferencji nie ograniczają się jedynie do nich.

 

Niekiedy po konferencjach uczestnicy są zapraszani również na wystawy zabytkowych samochodów, które wciąż można użytkować dzięki ubezpieczeniom takim jak: https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/. Wystawy tego typu najczęściej są organizowane podczas konferencji związanych z rynkiem motoryzacyjnym, jednak nie jest to jedyna okazja do ich przygotowywania. Jest to atrakcja, z której może skorzystać każdy bez względu na wiek i ulubioną formę spędzania wolnego czasu. Inną, ciekawą rozrywką są wystawy dzieł lokalnych artystów oraz poczęstunki przygotowywane z lokalnych przysmaków. Dzięki tego typu atrakcji można nie tylko wziąć udział w konferencji, ale i poznać lepiej miejsce, w którym się ona odbywa – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dla tych osób, które sporo podróżują w celach biznesowych, lecz nie mają wiele wolnego czasu, by zwiedzać i poznawać różne okolice.

Coraz większy wybór

Jeszcze kilka lat temu przygotowanie konferencji obejmowało jedynie wybranie miejsca, w którym zmieści się wskazana liczba zaproszonych osób. Obecnie uległo to zmianie, gdyż duża liczba hoteli i centrów konferencyjnych stara się przyciągnąć jak największą liczbę osób poprzez oferowanie różnych dodatkowych atrakcji. Dzięki temu nie tylko obniżyły się ceny wynajmu różnych sali, lecz również wzrosła liczba podmiotów zainteresowanych zorganizowaniem konferencji.

 artykuł sponsorowany

Wysłane 2017-01-25 08:53:59 przez M-S-M
ozrywka dla uczestników konferencjiprzygotowanie konferencjiorganizowanie konferencjikonferencjeKBR
Artykuły powiązane z powyższym
Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś uczestniczyć w konferencji albo innego rodzaju evencie branżowym, wiesz z pewnością, jak ważne podczas takiego wydarzenia jest niezawodne zaplecze techniczne. By wszystkie prezentacje, prelekcje i panele dyskusyjne mogły odbywać się bez przeszkód, wszelkie techniczne szczegóły muszą być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik i funkcjonować bez zarzutu. Miejscem, w którym goście konferencji spędzają najwięcej czasu, jest oczywiście sala konferencyjna. Należy więc dołożyć wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom uczestników.
Kraków jest jednym z często wybieranych miast na różnego rodzaju konferencje. Jako duża metropolia, która jest także bardzo dobrze skomunikowana z różnymi zakątkami kraju oraz innymi państwami dzięki obecności międzynarodowego lotniska, jest regularnie miejscem organizacji różnych przedsięwzięć w sferze biznesowej czy naukowej.
Jak zorganizować udaną konferencję?
Wysłano 2017-01-05 13:19:07
Konferencja jest ogromnym wyzwaniem organizatorskim. Wszystko zależy od skali wydarzenia, od czasu trwania oraz liczby osób biorących udział. To wymaga zaangażowania grupy, która postara się o idealne przygotowanie konferencji. Jeżeli chodzi o naprawdę duże spotkanie, często konieczne jest planowanie na wiele miesięcy przed. Często mimo posiadanych środków oraz zaangażowanie odpowiednich osób, konferencja nie udaje się tak jak tego oczekiwano. Składa się na to wiele czynników, warto jednak przemyśleć co zrobić, by zaradzić takiej sytuacji.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY