konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

Newsletter ::

Informacje o konferencjach prosto na Twoją pocztę:
 
 

Koniec nudy na konferencjach, czyli rozrywka dla uczestników

Przeczytany: 169 razy
Dodany: 2017-01-25 08:53:59
Aktualizowano: 2017-01-25 08:54:30

Organizacja konferencji jest związana z zaproszeniem wielu osób z różnych stron kraju, a nawet świata. Większość z nich przyjeżdża na miejsce bez żadnych osób towarzyszących, przez co trudno im znaleźć towarzystwo do rozmowy lub spędzenia czasu w inny sposób. Organizatorzy konferencji coraz częściej zwracają uwagę na ten aspekt i starają się zapewnić zaproszonym osobom odpowiednią rozrywkę.

 

Konferencja zawsze nudna?

Na konferencjach porusza się różnorodne tematy, jednak coraz częściej ich organizatorzy dbają nie tylko o wysoki poziom merytoryczny tego typu spotkań, ale także o to, by przyjeżdżające na nie osoby mogły skorzystać z różnego typu rozrywek. Konferencje są organizowane w hotelach, gdzie dostępne są baseny czy spa, a także rozrywki typu bilard, kręgle lub sauna. Dodatkowo organizatory konferencji przygotowują dla obecnych atrakcje takie jak: przejażdżki sportowymi samochodami, paintball, zajęcia taneczne czy ogniska. Są to jednak rozrywki, które nie wszystkim przypadną do gustu, dlatego organizatorzy konferencji nie ograniczają się jedynie do nich.

 

Niekiedy po konferencjach uczestnicy są zapraszani również na wystawy zabytkowych samochodów, które wciąż można użytkować dzięki ubezpieczeniom takim jak: https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/. Wystawy tego typu najczęściej są organizowane podczas konferencji związanych z rynkiem motoryzacyjnym, jednak nie jest to jedyna okazja do ich przygotowywania. Jest to atrakcja, z której może skorzystać każdy bez względu na wiek i ulubioną formę spędzania wolnego czasu. Inną, ciekawą rozrywką są wystawy dzieł lokalnych artystów oraz poczęstunki przygotowywane z lokalnych przysmaków. Dzięki tego typu atrakcji można nie tylko wziąć udział w konferencji, ale i poznać lepiej miejsce, w którym się ona odbywa – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dla tych osób, które sporo podróżują w celach biznesowych, lecz nie mają wiele wolnego czasu, by zwiedzać i poznawać różne okolice.

Coraz większy wybór

Jeszcze kilka lat temu przygotowanie konferencji obejmowało jedynie wybranie miejsca, w którym zmieści się wskazana liczba zaproszonych osób. Obecnie uległo to zmianie, gdyż duża liczba hoteli i centrów konferencyjnych stara się przyciągnąć jak największą liczbę osób poprzez oferowanie różnych dodatkowych atrakcji. Dzięki temu nie tylko obniżyły się ceny wynajmu różnych sali, lecz również wzrosła liczba podmiotów zainteresowanych zorganizowaniem konferencji.

 artykuł sponsorowany

Wysłane 2017-01-25 08:53:59 przez M-S-M
ozrywka dla uczestników konferencjiprzygotowanie konferencjiorganizowanie konferencjikonferencjeKBR
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje we Wrocławiu w 2017
Wysłano 2017-05-23 08:24:28
Wrocław jak niektórzy mówią to miasto spotkań, gdzie rzeczywiście dzieje się bardzo wiele i można uczestniczyć w wielu miłych wydarzeniach. Wrocław to również miasto, gdzie działają silne ośrodki akademickie, a co za tym idzie wydarzeń o charakterze naukowym jest tam również bardzo wiele.
Obiektów hotelowych w bród, firm cateringowych podobnie - cała masa, a mimo to wciąż szukamy nowych, ciekawych propozycji na przeprowadzenie atrakcyjnego projektu konferencyjnego. Jest gorzej?
Jeśli zdarzyło Ci się kiedyś uczestniczyć w konferencji albo innego rodzaju evencie branżowym, wiesz z pewnością, jak ważne podczas takiego wydarzenia jest niezawodne zaplecze techniczne. By wszystkie prezentacje, prelekcje i panele dyskusyjne mogły odbywać się bez przeszkód, wszelkie techniczne szczegóły muszą być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik i funkcjonować bez zarzutu. Miejscem, w którym goście konferencji spędzają najwięcej czasu, jest oczywiście sala konferencyjna. Należy więc dołożyć wszelkich starań, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom uczestników.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY