konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Konkurs ,,Teraz Polska" rozstrzygnięty!

Przeczytany: 901 razy
Dodany: 2013-06-04 10:28:02
Aktualizowano: 2013-06-04 13:31:37

3 czerwca poznaliśmy laureatów XXIII edycji konkursu „Teraz Polska” i IV edycji konkursu „Wybitny Polak”.

                   

Konkurs „Teraz Polska” to wyjątkowa okazja, aby pokazać polskie firmy, które wytrwale i konsekwentnie działają w tych niełatwych czasach. Pamiętajmy, że to dzięki małym i średnim przedsiębiorstwom, firmom rodzinnym i raczkującym startupom, Polska gospodarka z sukcesem odpiera kryzys ekonomiczny i śmiało wchodzi na rynki globalne - mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego.

W tym roku Kapituła konkursu „Teraz Polska” wybierała laureatów spośród 63 nominowanych. Godło otrzymało 14 produktów, 9 usług, 2 innowacje oraz 6 samorządów.

Laureatem została m.in. firma Balton, prekursor w dziedzinie produkcji stentów uwalniających leki. Nagrodzono stent „Bioss” o konstrukcji dopasowanej do anatomicznych kształtów naczynia krwionośnego, przeznaczony do leczenia zwężenia tętnicy wieńcowej w miejscu jej rozgałęzienia, uwalniający leki antyproliferacyjne, zmniejszające reakcję zapalną na ciało obce.


Kolejny raz Godło „Teraz Polska” zdobyła firma Oknoplast, jeden z pięciu największych producentów okien i drzwi z PVC w Europie, sponsor piłkarzy Interu Mediolan. W tej edycji uznanie Kapituły zdobyło energooszczędne okno Winergetic Premium, które łączy zaawansowane rozwiązania technologiczne i elegancką, zaokrągloną na zewnątrz linię profilu. Okno to zapewnia komfort cieplny w domu, a subtelna linia profilu sprawia, że staje się ono istotnym elementem dekoracyjnym elewacji budynku.


Czterokrotny laureat konkursu to firma PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o., działająca na rzecz poprawy jakości wody i ochrony środowiska naturalnego w Polsce od 1995 roku. PROTE specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów likwidacji skażeń środowiska gruntowo-wodnego. W tym roku uznanie Kapituły zdobyła kompleksowa usługa oczyszczania sieci wodociągowej za pomocą SeaQuest, niezatrzymująca dostaw wody, a tym samym przychodów z produkcji wody, przy zachowaniu wszelkich norm jakości wody pitnej.

Wśród nagrodzonych samorządów warto zwrócić uwagę na Władysławowo, położone na powierzchni 38 km2 między Morzem Bałtyckim i Zatoką Pucką, zamieszkane przez ponad 15 tys. mieszkańców. Urokliwe położenie, dbałość włodarzy miasta o mieszkańców i turystów, liczne atrakcje rozrywkowe i sportowe, współistnienie kultury i tradycji kaszubskiej nadają gminie wyjątkowy walor doceniony i nagrodzony Godłem „Teraz Polska”.

Poznaliśmy również laureatów IV edycji konkursu „Wybitny Polak”, których sukcesy zawodowe i pozycja społeczna przyczyniają się do promocji naszego kraju na świecie. W tym roku tytuł „Wybitnego Polaka” otrzymali:

- Rafał Olbiński - wybitny artysta grafik,
- Krzysztof Penderecki – światowej sławy kompozytor i dyrygent.  
W uznaniu za całokształt pracy na rzecz Polski i Polaków Kapituła „Teraz Polska” przyznała wyróżnienia honorowe „Wybitnego Polaka” Jerzemu Buzkowi i Tadeuszowi Mazowieckiemu.

Ponadto Teatr Wielki – Opera Narodowa został wyróżniony za stałe i konsekwentne podnoszenie poziomu artystycznego sceny narodowej oraz promocję polskiej kultury na arenie międzynarodowej.

Natomiast Program 3 Polskiego Radia otrzymał wyróżnienie za konsekwentną realizację
misji radia publicznego w zakresie kształtowania wysokiego poziomu wrażliwości kulturalnej wielu pokoleń Polaków.
 
                   

PR
LA

Wysłane 2013-06-04 10:28:02 przez M-S-M
lauraci konkursukonkurs Teraz PolskaWybitny PolakTeraz Polskakonkurs
Artykuły powiązane z powyższym
Każdy doskonale wie, że szczęściu trzeba pomóc, niektórzy jednak o tym zapominają. Nie uda Ci się wygrać ciekawych nagród jeśli nie będziesz brał udziału w konkursach. Dlatego już dziś zwiększ swoje szanse na wygraną i zgłoś się do interesujących Twoim zdaniem gier z nagrodami. Nie wiesz gdzie ich szukać? Zaraz się o tym przekonasz!
Kto zdobędzie Godło Teraz Polska w 2013 r.?
Wysłano 2013-05-28 13:09:00
Dowiemy się tego już 3 czerwca 2013 r. w trakcie konferencji prasowej finału XXIII edycji konkursu „Teraz Polska”, która odbędzie o godz. 11.00 w Holu Głównym Teatru Wielkiego w Warszawie.
Jeden z najpopularniejszych serwisów konferencyjnych - www.e-konferencje.pl, zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie, w którym nagrodami są Vouchery pobytowe do hoteli w całej Polsce. Udział w nim wziąć mogą nie tylko przedstawiciele branży konferencyjnej i MICE, ale i osoby poszukujące sal konferencyjnych, weselnych czy szkoleniowych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY