konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Łódzkie językami bogate. Region czterech kultur

Przeczytany: 1069 razy
Dodany: 2012-04-27 13:04:36
Aktualizowano: 2012-04-27 13:11:07

14 maja 2012 w Łodzi odbędzie się konferencja pt.„Łódzkie językami bogate. Region czterech kultur”. Województwo łódzkie jako pierwsze dostrzegło znaczenie promocji wielojęzyczności. Może dlatego, że to region, który jak żaden inny rozwijał się dzięki współdziałaniu przedstawicieli różnych kultur? Warto wziąć udział (zarejestruj się tu: www.lodzkieregion4kultur.evenea.pl ) i przekonać się osobiście, o czym będą mówić prelegenci – zwłaszcza, że program zapowiada się naprawdę imponująco (www.lodzkieregion4kultur.evenea.pl/strona/?ESID=302).

Organizatorzy, to jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego i Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne BRITISH CENTRE, pragną z jednej strony pokazać ogromne znaczenie wielojęzyczności i uczenia się języków obcych we współczesnej Europie, z drugiej zaś strony przedstawić obecną sytuację Regionu w tym aspekcie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że coraz częściej doceniane są walory Łódzkiego, odwiedzanego chętnie zarówno przez turystów krajowych, jak i zagranicznych.

Głównym partnerem regionalnym konferencji jest reprezentujący Województwo Łódzkie Urząd Marszałkowski w Łodzi, który wspiera wszelkie inicjatywy promujące szeroko pojęty rozwój, zwłaszcza rozwój kapitału intelektualnego. Wśród partnerów konferencji są zarówno instytucje regionalne, jak Urząd Miasta Łodzi i Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych, jak i instytucje „europejskie” – Komisję Europejską reprezentuje jej Przedstawicielstwo w Polsce, a University of Cambridge ESOL Examinations – Biuro w Polsce.

Ważnym partnerem konferencji jest Fundacja Instytut Jakości w Edukacji, która obecnie wraz z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych (PASE) oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy w Polsce (IAA Poland Chapter) prowadzi ogólnopolską kampanię społeczną „Język to podstawa. Ucz się języków!”(więcej: www.jezyktopodstawa.pl). Łódzka konferencja znakomicie wpisuje się w prowadzoną kampanię, bowiem skierowana jest nie tylko do mediów, sfery publicznej i edukacji, ale też do biznesu, usług i turystyki.

Gościem konferencji będzie Henryk Sawka – znany i lubiany rysownik i satyryk, który jako ambasador kampanii jest również autorem kilku rysunków w charakterystyczny dla autora sposób ukazujących nasze ludzkie słabości.

Konferencja odbędzie się w dniu 14 maja b.r. w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi. Warto nadmienić, iż wydarzenie będzie transmitowane on-line za pośrednictwem strony www.wssm.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

www.sawka.pl

Wysłane 2012-04-27 13:04:36 przez M-S-M
Łódźkonferencje 2012konferencjekonferencja
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje online sposobem na koronawirusa
Wysłano 2020-12-16 12:45:47
Branża konferencyjna z pewnością nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Strach przed koronawirusem zmusił organizatorów niejednej konferencji do przełożenia wydarzenia, o ile było to możliwe.
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
Lekarze chcący rozwijać się zawodowo, wybierają obecnie spośród różnych możliwości. Jak wynika z raportu Możliwości i bariery rozwoju zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów, opracowanego klika lat temu przez Ośrodek Studiów, Analiz i Informacje Naczelnej Izby Lekarskiej, coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych lekarzy, cieszyły się - obok kształcenia w zakresie specjalizacji - formy doskonalenia pozwalające na zdobywanie certyfikatów, w tym warsztaty i konferencje, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. W bieżących obserwacji wynika, że trend ten nie zmienia się. Jakie zatem konkretnie propozycje stanowią dla lekarzy najatrakcyjniejsze rozwiązania?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY