konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Loty z Warszawy do Gdańska – czy to się opłaca?

Przeczytany: 363 razy
Dodany: 2019-06-26 11:54:59
Aktualizowano: 2019-06-26 11:57:49

Osoby podróżujące drogą lotniczą przez Polskę mają do wyboru coraz więcej możliwości. Największą popularnością wśród krajowych lotów cieszy się lot Warszawa – Gdańsk.

 

 

Jak wygląda lot do Gdańska?

 

Sam przelot z Warszawy do Gdańska trwa około 50 minut – to aż 6 razy szybciej niż podróż Pendolino na tej samej trasie! Do tego czasu należy jednak doliczyć procedury na lotnisku, czas przejścia do samolotu, a po wylądowaniu także podróż do centrum miasta, jeśli to ono jest celem podróży. Odprawa obejmuje sprawdzenie biletu, kontrolę bezpieczeństwa i bagażu, ewentualnie nadanie dodatkowej walizki. Samoloty startują z lotniska Okęcie bądź Modlin, zależnie od linii obsługującej połączenie. Lądują na jedynym komercyjnym lotnisku w Gdańsku, położonym w odległości 10 kilometrów od centrum. Z lotniska kursują autobusy, prywatne busy i kolejka SKM, która jest najszybszym i najwygodniejszym środkiem transportu w Trójmieście. Koszt lotu z Warszawy do Gdańska jest niekiedy niższy niż podróży pociągiem – może wynieść zaledwie kilkadziesiąt złotych.

 

 

Zalety lotów na trasie Warszawa – Gdańsk

 

Korzystanie z krajowych połączeń lotniczych nie jest wprawdzie najpopularniejszym sposobem przemieszczania się z miasta do miasta w obrębie Polski, jednak w wielu przypadkach może znacznie usprawnić podróż. Mowa przede wszystkim o sytuacjach, gdy samolot, którym mamy lecieć na zagraniczne wakacje, wylatuje z innego miasta. Wtedy często opłaca się skorzystać z krajowych lotów i na lotnisku w Gdańsku czy innym mieście po prostu przesiąść się do docelowego środka transportu. Da się dzięki temu uniknąć kłopotliwej podróży pociągiem i taksówką czy autobusem na lotnisko. To także dobry wybór w przypadku obsługi podróży biznesowych – pozwala zapewnić klientom lub ważnym współpracownikom odpowiedni komfort i zaoszczędzić ich cenny czas. Organizacja podróży samolotem świadczy o prestiżu firmy czy organizacji i dobrym podejściu do klienta. Nie jest prawdą, że podróż samolotem to większe zagrożenie niż jazda samochodem. Wręcz przeciwnie, statystyki potwierdzają, że transport lotniczy jest bardzo bezpieczny. Pozwala uniknąć wielu groźnych sytuacji, które codziennie zdarzają się na polskich drogach.

 

 

 

 

Co warto zobaczyć po przylocie do Gdańska?

 

Każdy, kto zdecydował się na podróż na trasie Warszawa – Gdańsk w celach turystycznych, z pewnością skieruje swoje kroki na plażę i skorzysta z uroków Bałtyku. Oprócz morza Gdańsk ma do zaoferowania przepiękne Stare Miasto. Warty uwagi jest Dwór Artusa, czyli miejsce spotkań dawnych bractw i kupców, fontanna Neptuna, Długi Targ, gotycko-renesansowy Ratusz Głównego Miasta, a także wspaniałe bramy broniące dostępu do kolejnych ulic – Brama Wyżynna, Złota Brama i Zielona Brama.

Wysłane 2019-06-26 11:54:59 przez gegol
warszawaGdańskpodróżelotybiznes
Artykuły powiązane z powyższym
Okres pandemiczny znacząco wpłynął na rynek szkoleń online. Od teraz każdy może nabyć dodatkową wiedzę w wybranym temacie bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to rozwiązanie wygodne dla każdego, gdyż w dobie ciągłego pośpiechu, możliwość nauki online może być na wagę złota. Czy szkolenia online staną się przyszłością edukacji w Polsce?
Każda mniejsza czy większa firma prędzej czy później rozwijając się, poszukuje partnerów biznesowych i nowych klientów, organizuje różnego rodzaju spotkania i wydarzenia, a także stara się nie tylko nie pozostawać w tyle za konkurencją, ale również ją wyprzedzić.
Hotel w Rzeszowie - jak wybrać najlepszy?
Wysłano 2020-04-06 10:20:56
Rzeszów jest największym i najważniejszym miastem w województwie podkarpackim. Z uwagi na dobrze rozwinięty przemysł i usługi, często staje się celem podróży biznesowych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY