konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Moda męska idealna do pracy

Przeczytany: 435 razy
Dodany: 2018-07-30 09:45:16
Aktualizowano: 2018-07-30 09:47:12

W ostatnim czasie dużą wagę przywiązuje się do wyglądu mężczyzn w pracy. Aktualnie szeroki wybór koszul, spodni, obuwia, a nawet plecaków powoduje, że panowie mają zdecydowanie szersze pole do popisu. Poznaj najmodniejsze style mody biznesowej oraz wybierz idealny plecak do pracy.

Styl casual w biurze

Styl casual coraz częściej zastępuje klasyczny garniturowy ubiór w pracy. Wynika to głównie z faktu, że nieformalne stylizacje nadają swobody, ale i pewności siebie. Aktualnie w biznesie odchodzi się od sztywnego ubioru, który mógłby utrudniać wzajemne relacje kontrahentów oraz prowadzenie negocjacji. Wszystko oczywiście zależy od strategii danej firmy, co nie zmienia jednak faktu, że strój ma być nienaganny, ale nie musi być to garnitur. To nowoczesne podejście powoduje, że w biurach coraz częściej widzimy Panów ubranych w spodnie w kolorze chabrowym, camel lub khaki. Jeżeli zaś chodzi o koszulę, nie są to wyłącznie gładkie modele, ale również te uzupełnione o modne naszywki czy napisy.

 

Znaczenie kolorów w modzie biznesowej

Wybierając odpowiedni strój do pracy warto wziąć również pod uwagę znaczenie kolorów biznesowym dress code. Dużą popularnością cieszą się stroje w odcieniach szarości, które są neutralne, eleganckie oraz doskonale sprawdzą się na każdą okazję. Należy być ostrożnym przy wyborze ubrań w kolorze granatu, gdyż symbolizują władze stanowczość, ale i prestiż inteligencję. Bardzo często wykorzystywany jest on wśród polityków. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór stroju w odcieniach bieli, która to symbolizuje spokój i harmonię. Czerwień, mimo iż jest uznawana za ikonę odwagi, ambicji i pewności siebie nie powinna występować w nadmiarze, gdyż może zdominować rozmówcę.

Plecak męski do pracy – postaw na wygodę

Plecak męskie to idealne rozwiązanie dla Panów ceniących wygodę i elegancję. Polecamy obaejrzeć kilka przykładów na tej stronie: https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html. W zależności od preferencji można wybrać modele wykonane ze skóry, eko skóry bądź tworzyw sztucznych. W przypadku męskich modeli są to raczej plecaki w stonowanych kolorach pozbawione zbędnych ozdób a uzupełnione o praktyczne przegrody i kieszenie.Wysłane 2018-07-30 09:45:16 przez M-S-M
moda męskabiuro
Artykuły powiązane z powyższym
W wielu istotnych sytuacjach zawodowych konieczne jest skorzystanie z usług tłumacza konferencyjnego. Czym są tłumaczenia ustne i na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Jak dbać o fotele biurowe?
Wysłano 2018-01-25 08:58:59
Wystawne fotele biurowe nowej generacji to bardzo rozwinięte konstrukcje, które mechanicznie reprezentują wysoki poziom. Choć to doskonałe narzędzia do wykonywania pracy w pozycji siedzącej, to jednak wciąż meble i nie należy o tym zapominać. Każdy fotel obrotowy musi być odpowiednio konserwowany, żeby mógł służyć długo w niezmienionym stanie i przy okazji dobrze się prezentować.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY