konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Nie czytamy książek, ale czytamy o książkach.

Przeczytany: 431 razy
Dodany: 2017-07-12 09:37:55
Aktualizowano: 2017-07-12 09:41:25

Niestety poziom czytelnictwa w Polsce nie zachwyca, z badań przeprowadzonych przez Newsweek, ponad 63% badanych nie przeczytało żadnej książki w 2016 roku. Ile zatem książek i jakie czytają Polacy? A może wolimy czytać gazety lub informacje online?

Z przywołanych wcześniej badań możemy dowiedzieć się, że tylko 13% z nas czyta regularnie i dużo. To właśnie te osoby zapełniają swoje biblioteczki nowościami wydawniczymi.

A książki po które sięgamy, to zwykle te, na które nas stać. Nie ma co ukrywać, że czym droższe wydanie tym bardziej analizujemy zakup. Wyjątek stanowią książki ulubionych pisarzy, na które nie oszczędzamy. Najlepiej schodzą kryminały, sensacje, thrillery o czym informuje chociażby Wydawnictwo Psychoskok. W kręgu zainteresowania odbiorców są także poradniki, książki kulinarne czy powieści. Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się książki dla dzieci, także tych najmłodszych. Zanim jednak sięgniemy po książki chociażby dla dzieci czytamy rezencje blogerów oraz opinie osób, które już daną książkę kupiły.

A jeśli nie książki to co?

Gazety niestety również nie cieszą się powodzeniem, pokolenie 30 i 40-latków przeniosło się do wydań internetowych swoich ulubionych gazet, a także na portale informacyjne, jak chociażby Onet.pl, WP.pl czy Prasa24h.pl. To właśnie w takich miejscach codziennie możemy znaleźć nowe informacje, porady, a także plotki, recenzje wydawnicze i wiele wiele więcej.

Informacje czerpiemy również z serwisów typowo poradnikowych zajmujących się dostarczaniem treści tylko jednej dziedziny, np. wiadomości medyczne czy informacje kadrowe w portalach specjalistycznych. Sprawnie wyszukujemy informacje na FB czy w innych serwisach społecznościowych.

Polacy, to naród, który lubi dużo wiedzieć, ale co dziwne, najlepiej, aby te informacje były „podawane” w sposób łatwy, szybki i przyjemny. Książki nie są naszą mocną stroną i niestety nie upatrujemy w nich walorów sprzyjających rozwojowi. Rzadko kiedy kupujemy książki na prezenty dla dzieci czy na prezenty dla najbliższych osób. Na upominki wybieramy słodycze, kwiaty i kosmetyki. Czy ta sytuacja jeszcze się odmieni? Poczekamy, zobaczymy.

M-S-M

Wysłane 2017-07-12 09:37:55 przez M-S-M
ebookwiadomościinformacjeprasaksiążki
Artykuły powiązane z powyższym
Osteoporoza jest jedną z tych chorób, o których w ostatnich latach mówi się bardzo wiele. Choroba ta polega na stopniowym osłabianiu kości, które stają się bardziej podatne na złamania oraz różnego rodzaju urazy. Statystyki lekarskie potwierdzają smutną prawdę. Wynika z nich jasno, że obecnie to właśnie osteoporoza jest najpowszechniej występującą na świecie chorobą układu kostnego, a pacjentów walczących z tym problemem przybywa w zastraszającym tempie.
Relacja z konferencji MS więcej niż OKNA
Wysłano 2013-10-22 12:22:11
Wyróżnienie okna MS evolution prestiżowym certyfikatem niemieckiego Instytutu Techniki Okiennej ift Rosenheim oraz wymogi względem budownictwa energooszczędnego – o tym rozmawiano podczas konferencji, która odbyła się 16 października w Centrum Prasowym PAP.
Serdecznie zapraszamy na jedyną taką konferencję w Warszawie. Nowa formuła, najlepsi eksperci w branży, liderzy rynku rozwiązań i usług!
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY