konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Organizację konferencji powierz specjalistom

Przeczytany: 942 razy
Dodany: 2015-03-30 08:37:54
Aktualizowano: 2015-03-30 08:38:46

Czy wiesz, że organizacja konferencji to spore wyzwanie? Wszystko musi być dopięte na przysłowiowy „ostatni guzik”, by mieć pewność powodzenia. Wystarczy, że nie dopilnujesz najmniejszej nawet kwestii – wydawać by się mogło, że mało znaczącej – a cała konferencja może się nie udać. Jak więc nie zawieść uczestników, a przy okazji „nie zwariować”?

W wielu miastach organizowane są konferencje. Łódź, Warszawa, Gdańsk cieszą się niesłabnącą popularnością, jeśli chodzi o spotkania tego typu. To w zasadzie centra biznesowe, w których stawia się na jakość konferencji. Jednak powodzenie spotkania zależy nie od miejsca, a od sposobu organizacji. Jeżeli więc nie masz doświadczenia w tym zakresie, powierz całą pracę specjalistom.

Organizacja konferencji – wyzwanie, któremu sprostają profesjonaliści

Przygotowanie konferencji, która zakończy się 100% sukcesem, wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Koniecznością jest także zaangażowanie wielu środków oraz skoordynowania odpowiedniego zespołu pracowników. Przed przystąpieniem do działania, należy opracować wstępną koncepcję, harmonogram, a także kosztorys. Przygotowanie konferencji od strony technicznej – w każdym szczególe – ma tutaj ogromne znaczenie. A tylko specjaliści wiedzą, na jakie aspekty zwracać uwagę, by spotkanie było prawdziwym sukcesem – także organizacyjnym.

Sale konferencyjne na najwyższym poziomie

Organizację spotkania warto powierzyć specjalistom z jeszcze jednego istotnego powodu. To oni wiedzą, jakie wybrać sale konferencyjne. Warszawa oraz inne duże miasta mają je w swojej ofercie, jednak o prawdziwych „perełkach” wiedzą tylko nieliczni. Przykład? Jeśli organizujesz imprezy firmowe, Łódź nie jest w stanie zaproponować ci takich możliwości, jakie daje Uniejów. Jest to niezwykle urokliwe miejsce, dysponujące wieloma salami konferencyjnymi. Salami, które wprowadzają prawdziwie dworski klimat, przenosząc wszystkich uczestników w czasie. Konferencja w takim otoczeniu to prawdziwa podróż do przeszłości, do XIV wieku.

Każdy specjalista zajmujący się organizacją spotkań biznesowych doskonale zdaje sobie sprawę, że poza klimatem sali, istotne znaczenie ma również odpowiednie zaplecze techniczne. Ty – jako laik – możesz nie być świadomy, jakie wyposażenie jest niezbędne, by zorganizować konferencję na najwyższym poziomie. Dlatego profesjonaliści pomogą ci wybrać odpowiednie sale konferencyjne. Warszawa z pewnością ci ich pozazdrości. Dobra akustyka, właściwe nagłośnienie, sprzęt audio-wizualny, dostęp do Internetu – to wszystko może mieć ogromne znaczenie. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy organizacją konferencji, rozwiązanie jest tylko jedno – zdaj się na pomoc profesjonalistów.

www.konferencje-uniejow.pl

Wysłane 2015-03-30 08:37:54 przez M-S-M
sale konferencyjnesala konferencyjna ŁódźWP
Artykuły powiązane z powyższym
Jak zorganizować konferencję?
Wysłano 2018-12-31 09:43:53
W tej chwili organizowanych jest mnóstwo konferencji, na które zapraszane są osoby z różnych części Polski, a nawet z różnych części Europy czy świata. Konferencja jest specjalnym rodzajem spotkania, organizowanym w celu dokładnego omówienia jakiegoś zagadnienia. Właśnie dlatego, że tematy mogą być różne, istnieją też różne rodzaje konferencji. Jednak ich organizacja przebiega zawsze podobnie. Czasem pozostawia się to profesjonalistom – firmom, które fachowo wszystko zaplanują, zadbają o catering, stosowne miejsce i wysłanie zaproszeń. Jeśli jednak ktoś nie chce tracić dodatkowych funduszy na współpracę z nimi, lecz woli zająć się wszystkim sam, często staje przed sporym wyzwaniem. Jak zorganizować konferencję?
Wyposażenie biura dla start-upu
Wysłano 2018-03-26 12:42:57
Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY