konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Oświetlenie LED

Przeczytany: 364 razy
Dodany: 2021-05-25 09:55:54
Aktualizowano: 2021-05-25 10:03:33Oświetlenie LED jest coraz bardziej popularne ze względu na jego energooszczędność, a co za tym idzie również pro ekologiczność. Po pierwsze ledy pobierają znacznie mniej prądu aby wytworzyć światło, co z pewnością przekłada się na niższe rachunki za energię elektryczną, po drugie żarówki te nie nagrzewają się jak to ma miejsce w przypadku produktów standardowych, więc automatycznie nie emitują ciepła do atmosfery. Wyższa cena żarówek ledowych przekłada się na wyższą jakość a dodatkowo warto podkreślić że są to produkty bardzo trwałe, a żywotność producenci wyliczają nawet na 50000 tysięcy godzin.

Oświetlenie ledowe w salonie


Chociażby ze względu tylko na te zalety warto zastanowić się nad zmianą oświetlenia w domu czy mieszkaniu. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć jak wybrać i czym się kierować w przypadku gdy chcemy żarówki lub taśmy LED zastosować w salonie.
W pierwszej kolejności należy zastanowić się jaką funkcję ma spełniać nowe oświetlenie, to znaczy czy ma być głównym źródłem światła, czy tylko dodatkowym doświetleniem. Od tego będzie zależeć decyzja w co dokładnie musimy się zaopatrzyć. Jest to również dobry moment aby zdecydować czy chcemy zamontować ściemniacz LED jest to urządzenie które łączy się diodami i dzięki temu możemy regulować natężenie światła jakie jest nam potrzebne w danym momencie. Ściemniacz w zależności od modelu może działać dotykowo (mały panel w ścianie), na pilota ale również może reagować na głos lub inny dźwięk.

Styl wnętrza a odcień światła


Jeżeli mamy nowoczesny wystrój wnętrza, dominują chłodne odcienie, ściany utrzymane są również w zimnych tonacjach, to zdecydowanie wybieramy zimne barwy światła. Takie połączenie da nam idealny efekt. Z kolei jeśli przeważają ciepłe tony w kolorystyce pomieszczenia, to oczywiście najlepiej dopasowane będzie oświetlenie o ciepłej barwie. Również wystrój wnętrza gdzie dominuje drewno dobrze skomponuje się ciepłym światłem. Podoba nam się efekt podświetlonego sufitu? Proszę bardzo, bardzo dobrym rozwiązaniem będą tak zwane gzymsy, które montuje się ok. 10cm pod sufitem a w przestrzeń przyklejamy taśmę LED fantastyczne odbicie światła i super design. W zasadzie nie ma miejsca, gdzie taśmy z ledami nie można zastosować w salonie. Możemy podświetlać karnisze, załamania ścian z sufitem, czy stolik. Bez problemu użyjemy jej do rozświetlenia półek czy miejsca za telewizorem, co dostarczy nam nowych wrażeń wizualnych podczas oglądania filmów.

 

 

 

Oświetlenie LED to nie tylko taśmy z diodami, to również ogromny wybór żarówek które mogą być stosowane we wszelkich lampach, lampkach czy specjalnych tubach. W zasadzie nic nas nie ogranicza w wykorzystaniu tego rodzaju oświetlenia w naszym salonie. Czasami chcemy coś zmienić, ale nie koniecznie potrzebujemy remontu, wymiany mebli czy zmiany koloru ścian, być może to właśnie zmiana oświetlenia na oświetlenie ledowe będzie strzałem w dziesiątkę. Możemy poszukać inspiracji w internecie lub skorzystać z pomocy fachowców w salonach z oświetleniem.

 

 

Wysłane 2021-05-25 09:55:54 przez gegol
oświetlenie światłoLED
Artykuły powiązane z powyższym
Ekran LED czy ściana bezszwowa?
Wysłano 2019-05-24 09:34:00
Każda firma lub osoba organizująca event staje przed pytaniem: Co lepiej wybrać? Ekran LED czy ścianę bezszwową? Wiele osób może mieć problemy z podjęciem tej decyzji.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY