konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Pilot Frixion - nowoczesne produkty do pisania

Przeczytany: 224 razy
Dodany: 2017-03-24 11:55:19
Aktualizowano: 2017-03-24 11:56:11

Zapewne mało osób przykłada wagę do przedmiotów codziennego użytku. Jednak w pewnych sytuacjach są one nam potrzebne, a nawet wręcz niezbędne. Doskonale wiadomo jak na przykład podczas konferencji przydają się różnego rodzaju przedmioty do pisania (pióra, długopisy), korektory, czy też notatniki. W dobrej firmie – zwłaszcza prezentując się przed partnerami biznesowymi i klientami – warto zadbać o wybór najlepszych produktów tego typu. Niektórzy z nich zwracają bowiem uwagę na takie szczegóły!


Historia Pilot Frixion

Przedmioty używane do pisania towarzyszą nam od wielu, wielu lat. Jedną z firm, która wyspecjalizowała się w ich produkcji jest Pilot Frixion. Została ona założona w roku 1918 w Japonii. Dziś firma mająca swoją siedzibę w stolicy tego kraju, Tokio, jest jednym z największych na świecie producentów piór, długopisów i innych akcesoriów związanych z pisaniem. Produkty Pilot Frixion oferuje mnóstwo sklepów (zarówno stacjonarnych, jak i internetowych), które zajmują się rozprowadzaniem i dystrybucją tego typu artykułów. Jeden z nich można znaleźć pod adresem: https://segato.pl/.

Produkty japońskiej firmy

Pilot Frixion zajmuje się przede wszystkim produkcją piór, choć oferta prezentowana przez tę firmę jest naprawdę bogata. Przykładowo pióro kulkowe marki Pilot Frixion należy do ścisłej czołówki swojego gatunku. Każdy błąd na przykład ortograficzny można poprawić w wyjątkowo szybki sposób. Wszystko dzięki specjalnemu „ogrzewaniu” za pomocą sylikonowej końcówki. Dodatkowo każde pióro kulkowe posiada odpowiedni styl, dzięki któremu młodzi ludzie będzie go używać wyjątkowo chętnie, ale mogą zainteresować się nim również osoby starsze. Japońska firma ma również w swojej ofercie różnego rodzaju cienkopisy. Większość z nich posiada specjalną końcówkę HI-TECPOINT, dzięki której pisanie jest przyjemnością i odbywa się wyjątkowo precyzyjnie. W przypadku pojawienia się błędu, albo niezbyt wyraźnego napisania jakiejś litery, bądź całego wyrazu, szara końcówka umieszczona na końcu przedmiotu służy do wymazania tekstu.

Pilot Frixion produkuje także specjalne gumki. Dzięki swojemu opływowemu i oryginalnemu kształtowi można bez trudu przenosić je w piórniku, czy też w neseserze. Służą pomocą niemal w każdej sytuacji, która wymaga pilnego poprawienia tekstu, a nawet niedoskonałości, które znalazły się na ważnych dokumentach. Gumki Pilot Frixion bez najmniejszego problemu poradzą sobie nie tylko z zapiskami, które zostały dokonane za pomocą ołówka, ale także długopisu lub pióra. Oprócz tego w ich ofercie znajdują się także specjalne wkłady, długopisy, zakreślacze, a nawet różnego rodzaju markery.

Gdzie kupić produkty Pilot Frixion?

Japońska firma jest znana na całym świecie i bez problemu będziemy mogli znaleźć jej produkty. Każdy dobrze zaopatrzony sklep z artykułami biurowymi powinien posiadać pióra, długopisy, gumki marki Pilot Frixion. Bardzo dobrą i interesującą ofertę możemy znaleźć na stronie https://segato.pl/pilot-frixion, bez problemu zamawiając coś w sklepie internetowym.

Wysłane 2017-03-24 11:55:19 przez M-S-M
długopis Pilot Frixionsegato.pllhPilot Frixionpióro Pilot Frixion
Artykuły powiązane z powyższym
Jak zaprojektować flagę firmową?
Wysłano 2017-09-27 11:55:04
Każde państwo świata przywiązuje znaczną wagę do swojej flagi narodowej. Jak jest w przypadku flag firmowych? To nie jest wprawdzie bardzo rozpowszechnione rozwiązanie, ale czasami to dobrze zaprojektowana i przyciągająca uwagę flaga może być ciekawą metodą promocji danego przedsiębiorstwa.
Foto kalendarze powszechnie kojarzy się z prezentami wręczanymi bliskim osobom z rodziny, przyjaciołom bądź narzeczonym. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać kalendarze ze zdjęciami jako element budowania wizerunku firmy.
Hotelowe wymagania
Wysłano 2017-09-15 13:44:39
Przestrzenie hotelowe i restauracyjne są znane wszystkim. Wielu z nas korzysta również z sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. I choć specyfika tych pomieszczeń jest różna, to łączą je niektóre elementy. Najważniejsze to oczywiście stoły i krzesła. Choć na pierwszy rzut oka to bardzo oczywisty i pospolity element aranżacyjny, ale tak naprawdę w dużej mierze decyduje o tym, czy w danym miejscu nam się podoba, jak się w nim czujemy oraz, co istotne szczególnie w hotelach i restauracjach, czy tam wrócimy. Eleganckie i wygodne rozwiązania są bardzo ważne na każdym etapie planowania przestrzeni.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY