konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Polska kuchnia modna wśród biznesmenów

Przeczytany: 886 razy
Dodany: 2014-08-14 07:57:32
Aktualizowano: 2014-08-14 08:03:46

Spotkania służbowe nie odbywają się już wyłącznie w salach konferencyjnych czy biurach. Coraz częściej biznesmeni zapraszają swoich kontrahentów na lunch lub kolację, przy której omawiane są kwestie zawodowe. Niezwykle ważne przy wyborze odpowiedniego miejsca na takie oficjalne spotkania są m.in. serwowane w lokalu potrawy. Dlaczego?

Kuchnia zbyt orientalna

Prywatnie możemy preferować dania chińskie, tajskie lub japońskie. Jednak zapraszając kontrahenta na biznesową kolację, pamiętajmy, że jego gust kulinarny może być całkowicie odmienny od naszego. Jeśli wybierzemy restaurację serwującą jedynie sushi, za którym nasz towarzysz nie przepada, możemy wywrzeć niekorzystne wrażenie (http://portaldlasekretarek.pl/90,przewodnik-biurowy/savoir-vivre,618/dobre-maniery-przy-stole-z-klientem-w-restauracji). Wyjątkiem jest sytuacja, gdy doskonale znamy gust naszego gościa i wiemy, że kolacja w orientalnej restauracji będzie strzałem w dziesiątkę. W przeciwnym razie zdecydujmy się na lokal z różnorodnym menu, który daje szansę, aby każdy zamówił coś odpowiedniego dla siebie.

Polska kuchnia – modnie i smacznie

Z jedzeniem jest podobnie jak z muzyką: najbardziej lubimy to, co doskonale znamy. Z tego względu najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wybór restauracji serwującej dania kuchni polskiej. Przez lata była ona niedoceniana i kojarzona wyłącznie ze schabowym i pierogami. Tymczasem obecnie szefowie kuchni w najlepszych restauracjach unowocześniają tradycyjne polskie potrawy, tworząc z nich prawdziwie wykwintne dania. Przykładem takiego spojrzenia na rodzimą kuchnię jest jedna z warszawskich restauracji, której szczegółową ofertę odnajdziemy na stronie www.salon-kulinarny.pl.

Kontrahenci z zagranicy

Nowoczesne wariacje na temat kuchni polskiej będą także znakomitą propozycją na służbową kolację z zagranicznym kontrahentem. Gość z Włoch lub Francji na pewno z przyjemnością spróbuje lokalnych potraw zamiast flagowych dań z własnego kraju. Pyszne jedzenie, podobnie jak malownicze krajobrazy, może posłużyć promocji Polski jako kraju przyjaznego inwestycjom zagranicznym.

Wymierne korzyści

Elegancko podany i smaczny posiłek zaserwowany w dobrej restauracji z profesjonalną obsługą nie tylko wprawi wszystkich w doskonały nastrój. Wybór odpowiedniego miejsca ma także ogromny wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani my i nasza firma. Przykładowo tania restauracja z niesmacznym jedzeniem będzie odebrana jako lekceważenie gościa i może zniweczyć nasze plany biznesowe. Warto o tym pamiętać, wybierając lokal na oficjalne spotkanie.

 

 

Wysłane 2014-08-14 07:57:32 przez M-S-M
spotkania biznesowekuchniaA
Artykuły powiązane z powyższym
Projektor i jest jak w kinie
Wysłano 2020-10-08 10:59:46
Coraz częściej szukamy nowych wymiarów szeroko pojmowanej rozrywki. Telewizory, radia, komputery, konsole do gier, czy też projektory - warto korzystać z różnorodnych możliwości, które przynosi nam nowoczesna technika.
Co należy wiedzieć o wydziedziczeniu?
Wysłano 2020-10-07 10:41:45
Wszyscy muszą pamiętać o tym, że wydziedziczenie jest możliwe tylko w uzasadnionych przypadkach. W przepisach znaleźć można trzy przyczyny takiego zjawiska.
Wirtualne biuro to oferta cały czas nowatorska na polskim rynku. Nie każdy przedsiębiorca spotkał się z pojęciem wirtualnego biura czy wirtualnej siedziby. Można powiedzieć, że wirtualne biuro to właśnie adres na siedzibę firmy, spółki, działalności gospodarczej a nawet mniej popularnych podmiotów jak stowarzyszenia czy fundacje.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY