konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Popyt na magazyny w Polsce nie maleje

Przeczytany: 170 razy
Dodany: 2019-06-03 20:55:37
Aktualizowano: 2019-06-03 21:01:11

Mimo że stawki najmu powierzchni magazynowych w Warszawie czy Łodzi rosną, zainteresowanie nimi nie spada. Plany najemców pozostają niezmienne, a nowoczesne hale i magazyny wciąż są budowane, aby odpowiedzieć na potrzeby inwestorów i przedsiębiorców.

Polska - ważny rynek dla inwestorów

Polska odgrywa dużą rolę w branży logistycznej i budzi duże zainteresowanie inwestorów. Do jej zalet należą m.in. dobra lokalizacja w centrum Europy, ulepszona infrastruktura transportowa, dostępność wykwalifikowanej kadry i pracowników itd. Sprawia to, że firmy - również zagraniczne - chętnie realizują swoje biznesy w naszym kraju.

W ostatnich miesiącach zauważalny był wzrost stawek najmu powierzchni magazynowych, co jednak prawdopodobnie nie zniechęci firm do inwestowania i prowadzenia działalności na tak atrakcyjnym terenie. Magazyny i hale do wynajęcia w Warszawie nadal są poszukiwane, gdyż stawki za czynsz - mimo wzrostu - nadal pozostają konkurencyjne na tle Europy.

Ponadto zainteresowanie nimi jest rekordowo duże - popyt w pierwszym kwartale 2019 roku już przekroczył 1 mln mkw. W Polsce poszukiwane są głównie tereny pod budowę dużych parków logistycznych.

 

Nowe magazyny w Warszawie i okolicy

Na przykład P3 rozwija cztery parki i poszukuje nowym lokalizacji, aby wybudować kolejne magazyny w Warszawie, a może innych ważnych regionach kraju? Firma jest zainteresowana terenami np. na Śląsku i w Polsce Centralnej.

Warto też wymienić ogromną inwestycję Panattoni - to aż 70 500 mkw. powierzchni magazynowej k. Warszawy, w Jankach. Nowoczesne centrum logistyczne, w Pęcicach pod Warszawą, zrealizował też HUB Logistics. Ma ono dogodne połączenie z autostradą A2 i opcję sprawnego włączenia się w ruch uliczny Warszawy. Na uwagę zasługuje też m.in. wspólna inwestycja 7R, MF Capital i DIL Polska.

 

Nowe projekty logistyczno-magazynowe w planach

Mimo wzrostu zainteresowania wynajmem powierzchni magazynowych w Warszawie, Łodzi i innych dużych miastach w Polsce, przez długi czas nie zabraknie atrakcyjnych terenów pod realizację projektów logistyczno-magazynowych. Muszą one spełniać oczywiście pewne założenia, aby wzbudzić zainteresowanie inwestorów i przedsiębiorców.

Zaletą jest odpowiednia infrastruktura drogowa, dostęp do pracowników, odpowiednie przygotowanie terenu itd. Tereny te muszą też mieć potencjał interregionalny - jak magazyny w Warszawie, Łodzi, Katowicach itd.

Wysłane 2019-06-03 20:55:37 przez gegol
magazynylogistykabiznes
Artykuły powiązane z powyższym
Teczki konferencyjne Belveder Polska
Wysłano 2019-09-01 12:12:50
Galanteria biznesowa stanowi klasę premium wśród dodatków, ona po prostu musi być elegancka, gdyż kształtuje wizerunek człowieka sukcesu i jest jego wizytówką.  W biznesowym dress – code nie ma miejsca na pomyłki, dodatki muszą być idealnie trafione i starannie dobrane.
Perfekcyjny wygląd siedziby firmy
Wysłano 2019-07-10 08:58:37
Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i zależy Ci na uzyskaniu atrakcyjnej aranżacji siedziby? Często organizujesz spotkania z klientami i pracownikami, przez co zależy Ci na eleganckim stylu? Mamy dla Ciebie specjalną ofertę! Sprawdź sam!
Wiele już napisaliśmy o przydatności i korzyściach wynikających z zastosowania w firmie narzędzi, które automatyzują i udoskonalają planowanie produkcji. Jednak samo planowanie produkcji to nie wszystko, to dopiero pierwszy krok do uzyskania wysokiej wydajności i satysfakcjonujących wyników finansowych. Dziś poruszymy temat realizacji, kontroli i rozliczenia produkcji, które to zasługują na sporo uwagi, ponieważ stanowią kolejne z niezwykle istotnych elementów determinujących sukces przedsiębiorstwa produkcyjnego.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY