konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Poznań - miasto rozwijające się kulturalnie i biznesowo

Przeczytany: 209 razy
Dodany: 2019-01-14 21:01:38
Aktualizowano: 2019-01-14 21:06:08

Fleet Market 

Fleet Market to Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe. Zrzeszają one ponad 8000 wystawców z całej Polski, co jest najlepszym potwierdzeniem szerokiej skali tego wydarzenia. W targach chętnie biorą udział przedsiębiorcy z różnych sektorów (małych, średnich i dużych firm). Jest to znakomita okazja, aby zapoznać się z nowinkami z branży motoryzacyjnej. Na tym wydarzeniu przedstawiane są premiery samochodów idealnych dla biznesu. Jest to szczególnie przydatne dla przedsiębiorstw posiadających nowoczesną flotę pojazdów. Oczywiście na targach znajdziemy również szereg wystawców z powiązanych branż. Możemy zdobyć wiedzę wprost od ekspertów. Warto wiedzieć, że jest to wydarzenie zamknięte - do wstępu są upoważnienie przedsiębiorcy, którzy pragną rozwijać flotę motoryzacyjną w swojej firmie. Jest to sporym ułatwieniem, a komfort uczestników wydarzenia znacząco wzrasta.

BUSINESS MIXER

BUSINESS MIXER to spotkania branżowe, które odbywają się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to wydarzenie organizowane przez międzynarodowe stowarzyszenie World Trade Center Poznań. To znakomita propozycja dla przedsiębiorstw, które pragną rozwinąć swoją działalność. Uczestnicy mogą pozyskać nowe rynki zbytu, co przekłada się na maksymalizację sprzedaży. Jest to również doskonała okazja na to, aby zdobyć nowych kontrahentów, czy też dostawców. Warto podkreślić, że głównym celem organizowanych spotkań branżowych jest nawiązanie kontaktów biznesowych polskich przedsiębiorców z zagranicznymi kontrahentami. Wyżej wymieniona organizacja promuje współprace międzynarodowe.

 

 

 

Gdzie się zatrzymać?

Przed wyjazdem na spotkanie biznesowe należy zapoznać się z ofertami noclegowymi. Wynajem apartamentów w Poznaniu nie musi być drogi, jeśli tylko znajdziemy odpowiednią ofertę. Dużym zainteresowaniem cieszy się Dreaminn Apartments. Jest to najlepsza propozycja dla tych, których interesują wysokiej klasy apartamenty w Poznaniu. Proponowany obiekt to nie tylko dogodna lokalizacja, ale również bogate wyposażenie. Apartamenty w centrum Poznania to strzał w dziesiątkę, jeśli cenimy sobie wygodę oraz oszczędność czasu. Poznaj apartamenty na wynajem w centrum Poznania

 

 

 

Wysłane 2019-01-14 21:01:38 przez gegol
konferencjetargiPoznań
Artykuły powiązane z powyższym
Szkolenia czy konferencje firmowe powinny być przeprowadzane w komfortowej atmosferze. Dogodny dojazd, bezpłatny parking to tylko niektóre z ułatwień, jakie powinny oferować hotele w Opolu, w których warto zorganizować firmowe szkolenie. Równie ważne są warunki, w których będzie przeprowadzane spotkanie. Co warto uwzględnić?
Jaki hotel na konferencje wybrać?
Wysłano 2019-04-10 09:29:14
Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji, czy eventu firmowego jest nie lada wyzwaniem. Przestrzeń powinna posiadać odpowiednie wyposażenie i warunki techniczne, które umożliwią skuteczne przeprowadzenie eventu czy szkolenia. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze miejsca?
Organizacja idealnej konferencji to nie lada wyzwanie. Wymaga niejednokrotnie zaangażowania wielu sił, jak i środków oraz koordynacji pracy często dużego zespołu. Oczywiście wszystko zależy od skali wydarzenia, jego charakteru czy mnogości atrakcji. Organizacja dużych konferencji wymaga nie dni, ale tygodni, a nawet miesięcy przygotowań.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY