konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Prelegenci z 7 krajów pojawią się na BIOCONNECT 2012

Przeczytany: 993 razy
Dodany: 2012-03-14 13:15:56
Aktualizowano: 2012-03-14 13:18:33

W maju w Poznaniu kilkunastu światowej sławy ekspertów z branży biotechnologicznej i Life Science spotka się podczas konferencji BIOCONNECT 2012. Przez dwa dni dyskutować będą m.in. o medycynie personalizowanej i regeneracyjnej, rozwoju nowych leków, bioinformatyki czy nanobiotechnologii.

Organizatorem imprezy, która w 2011 roku zgromadziła w stolicy Wielkopolski ponad 150 teoretyków i praktyków biosektora, są Stowarzyszenie BIOREGION Wielkopolska oraz Nickel Technology Park Poznań. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest serwis PAP - Nauka w Polsce.

15 i 16 maja przedstawiciele branży biotechnologicznej z całego świata już po raz drugi spotkają się w Poznaniu podczas międzynarodowej konferencji BIOCONNECT 2012. Swój udział w BIOCONNECT 2012 potwierdziło już 17 prelegentów - bioekspertów z Wielkiej Brytanii, Węgier, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Grecji i Polska.

Organizatorzy przewidzieli wykłady i panele dyskusyjne prowadzone przez specjalistów w najpopularniejszych obecnie dziedzinach biosektora. Będzie m.in. mowa o współpracy pomiędzy biotechnologią a przemysłem farmaceutycznym, o komórkach macierzystych i medycynie regeneracyjnej oraz o rozwoju nowych leków. W czasie konferencji odbędą się także warsztaty: "Wycena produktu i własności intelektualnej na wczesnym etapie rozwoju technologii Life Science". Poza tym uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z możliwościami dofinansowania projektów badawczych ze środków krajowych i Unii Europejskiej oraz zagadnieniami związanymi z ochroną prawną wynalazków biotechnologicznych.

Konferencji BIOCONNECT 2012 towarzyszyć będzie sesja posterowa z główną nagrodą w wysokości 5 tys. zł. Do udziału w niej organizatorzy zapraszają środowiska akademickie z całej Polski, zajmujące się badaniami naukowymi w szeroko pojętej branży biotechnologicznej: od biomateriałów, przez bioinformatykę i biologię obliczeniową, biotechnologię stosowaną, nanobiotechnologię, aż po biotechnologię wykorzystywaną w ochronie zdrowia, a także rolnictwie. Prace zwycięzców zostaną ponadto opublikowane w "Przeglądzie Lekarskim".

Udział w konferencji jest płatny, ale uczestnicy sesji posterowej mogą w niej uczestniczyć bez opłat. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie www.bioconnect2012.pl.

PAP - Nauka w Polsce

lt/ ula/bsz

źródło:
www.naukawpolsce.pap.pl.

Wysłane 2012-03-14 13:15:56 przez M-S-M
konferencje w PoznaniuBIOCONNECT 2012Poznańkalendarium konferencjikonferencje 2012Konferencje
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje, eventy, szkolenia – coraz więcej przedsiębiorców potrzebuje miejsca na organizację tego typu wydarzeń. W samej firmie często brakuje pomieszczeń, które mogłyby spełniać taką rolę, stąd rosnąca popularność profesjonalnych centrów konferencyjnych. Czego można się spodziewać po takim miejscu?
Szkolenia czy konferencje firmowe powinny być przeprowadzane w komfortowej atmosferze. Dogodny dojazd, bezpłatny parking to tylko niektóre z ułatwień, jakie powinny oferować hotele w Opolu, w których warto zorganizować firmowe szkolenie. Równie ważne są warunki, w których będzie przeprowadzane spotkanie. Co warto uwzględnić?
Jaki hotel na konferencje wybrać?
Wysłano 2019-04-10 09:29:14
Wybór miejsca na zorganizowanie konferencji, czy eventu firmowego jest nie lada wyzwaniem. Przestrzeń powinna posiadać odpowiednie wyposażenie i warunki techniczne, które umożliwią skuteczne przeprowadzenie eventu czy szkolenia. Na co należy zwrócić szczególną uwagę przy wyborze miejsca?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY