konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Prowadzisz firmę? Wystawiaj faktury z aplikacji Intaxo.pl

Przeczytany: 260 razy
Dodany: 2022-01-12 13:18:12
Aktualizowano: 2022-01-12 13:23:37

Dostępna do pobrania w Google Play i App Store aplikacja mobilna Intaxo usprawni funkcjonowanie Twojej firmy – i to z dowolnego miejsca na świecie! Przeczytaj i dowiedz się więcej!

 

Aplikacja mobilna do faktur Intaxo – co to?

Intaxo to bardzo popularna aplikacja, która od niedawna możliwa jest do obsługi nie tylko za pomocą przeglądarki, ale i smartfonów lub innych urządzeń mobilnych. Wszystko za sprawą aplikacji mobilnej Intaxo, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Dzięki temu fakturowanie i prowadzenie księgowości firmy staje się możliwe z poziomu telefonu – i to z dowolnie wybranego miejsca na Ziemi. Wystarczy jedynie smartfon lub tablet oraz dostęp do internetu. Aplikacja uwolni Cię od komputera oraz dziesiątek teczek z dokumentami, które dotychczas były potrzebne do wystawiania faktur. Wystarczy jedynie pobrać aplikację na swój telefon, a następnie się w niej zarejestrować. Co więcej, rejestracja konta w Intaxo jest całkowicie bezpłatna, a przez pierwszych 30 dni jej użytkownicy mogą korzystać z aplikacji bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Po zakończeniu okresu próbnego mogą oni bezpłatnie wystawić nawet do 3 faktur w ciągu miesiąca. To jednak jeszcze nie koniec zalet aplikacji mobilnej Intaxo!

 

Fakturowania online z aplikacją mobilną Intaxo

Fakturowanie online to nowość, którą Intaxo wprowadziło już wraz z pojawieniem się programu w wersji przeglądarkowej. Obecnie jednak jest to również możliwe z poziomu aplikacji, którą można pobrać na urządzenie mobilne z systemem Android i iOS. Co wyróżnia aplikację Intaxo? Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które posiada wiele funkcji niezbędnych do prowadzenia księgowości. Aplikacja ta umożliwia m.in. wystawianie faktur w wielu różnych językach (aż 39!) oraz walutach. Co więcej, każdego dnia samodzielnie pobiera ona informacje o aktualnych kursach Narodowego Banku Polskiego. Ponadto umożliwia ona pobieranie danych klientów z bazy Głównego Urzędu Statystycznego – wystarczy jedynie posiadać numer REGON i NIP klienta lub kontrahenta. Po ich wpisaniu wszystkie pozostałe dane uzupełnią się samoczynnie. Aplikacja daje również możliwość wystawiania faktur w kwotach netto i brutto, które są przeliczane automatycznie.

Faktury z logiem Twojej firmy

Aplikacja mobilna Intaxo została również wyposażona w kilkadziesiąt szablonów faktur, które można wykorzystać do fakturowania. Dzięki nim wystawianie faktur staje się o wiele szybsze, a przy okazji – nabiera również znacznie elegantszego wymiaru. Z pomocą szablonów można bowiem zamieścić na fakturze logo swojej firmy, co z pewnością korzystnie wpłynie na wizerunek firmy. Dostępne w aplikacji szablony stwarzają nieograniczone możliwości oraz pozwalają na stworzenie czytelnych dokumentów, które staną się wizytówka firmy. Wystawione w taki sposób faktury można zarówno wydrukować, jak i dostarczyć klientowi na skrzynkę mailową – w formie pliku PDF. W dodatku można to zrobić prosto z poziomu aplikacji. Na tym jednak jeszcze nie koniec – aplikacja mobilna Intaxo umożliwia również skanowanie faktur kosztowych oraz zapewnia podgląd składek ZUS, kwot podatków dochodowego i VAT. Jak więc widać jest ona mocnym konkurentem dla używanych dotychczas programów komputerowych.

 

 

 

Aplikacja mobilna Intaxo – dla kogo?

Nie da się ukryć, że aplikacja mobilna Intaxo, to nieoceniona pomoc dla biznesmenów i przedsiębiorców, którzy dużo czasu spędzają poza biurem i nie mają dostępu do komputera. Dzięki niej fakturowanie staje się możliwe bez konieczności korzystania z laptopa czy komputera. Wystawienie faktury staje się możliwe m.in. podczas stania w korku oraz z każdej innej, dowolnej lokalizacji. Z kolei rozbudowane funkcje aplikacji sprawiają, że sprawdzi się ona zarówno w przypadku małych, jednoosobowych firm, jak i średnich przedsiębiorstw – i to niezależnie od branży. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także osoby pracujące jako freelancer, czy podwykonawca. Warto również zaznaczyć, że pomimo bardzo rozbudowanego panelu, aplikacja jest przejrzysta i działa niezwykle intuicyjnie, co podnosi komfort jej użytkowania. Tym samym jest ona łatwa w obsłudze, co ułatwia korzystanie z niej w przypadku osób starszych.

Wysłane 2022-01-12 13:18:12 przez M-S-M
księgowanieaplikacjaonlinefaktury
Artykuły powiązane z powyższym
Kurier w sklepie internetowym
Wysłano 2022-02-02 09:55:52
Usługi kurierskie są niezbędne do funkcjonowania sklepu internetowego, który sprzedaje jakiekolwiek fizyczne produkty. Tradycyjne usługi firm kurierskich są obecnie drugą (po automatach paczkowych) najpopularniejszą metodą dostawy towarów z oferty sklepu internetowego.
Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wymaga od nas wiele uwagi, wiedzy i trudu. Z tego względu jeżeli jesteśmy w stanie zautomatyzować jakąś czynność lub uczynić ją prostszą, warto z tej opcji skorzystać. Taka możliwość pojawia się także w sytuacji, gdy wystawienie faktury jest naszą codziennością. Jak może nam w tym pomóc program do faktur?
Integracja online dla firm
Wysłano 2021-04-28 08:54:59
Kto nie lubi świeżej, przepysznej kawy prosto z ekspresu? Miłośnicy i koneserzy tego napoju doskonale wiedzą, jak duże znaczenie ma wybór dobrej jakości ekspresu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY