konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Sen o Warszawie... na jawie. Wkrótce rusza Warsjawa 2014

Przeczytany: 900 razy
Dodany: 2014-09-24 08:35:07
Aktualizowano: 2014-09-24 08:35:59

Już w ten weekend rusza Warsjawa – jedna z najciekawszych konferencji dla programistów w Polsce. Dwa dni warsztatów i czołowi mentorzy z kraju i zagranicy – na 7. już edycję wydarzenia z niecierpliwością czekają rodzimi pasjonaci nowych technologii.

Wziąć IT na warsztat

Konferencja Warsjawa to wydarzenie, które obowiązkowo gości w kalendarzu każdego, kto interesuje się programowaniem i nowymi technologiami. W tym roku impreza odbędzie się 26 i 27 września 2014 r. na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Stefana Banacha 2 w Warszawie. Jak zapowiadają organizatorzy, grupa Warsaw Java User Group (WJUG), liczne warsztaty poruszą wszystkie aspekty programowania – począwszy od projektowania, poprzez rozwój, budowę i testowanie, aż po utrzymywanie kodu. W zeszłorocznej edycji udział wzięło ponad 550 zarejestrowanych uczestników z całej Polski, którzy ćwiczyli i rozwijali swoje umiejętności w szeregu równoległych zajęć tematycznych. W tym roku impreza po raz pierwszy potrwa 2 dni, goście wybierać zaś będą mogli w szerokiej ofercie warsztatów z zakresu różnych obszarów technologii informacyjnych (w tym po raz pierwszy Ruby i Python), a także kształtowania umiejętności miękkich.

Niezmienna formuła

Pierwsza edycja Warsjawy, która miała miejsce w 2008 r., poświęcona została przede wszystkim językowi programowania Java. Obecnie impreza posiada bardziej otwarty charakter i przyciąga zainteresowanie zarówno amatorów, jak i profesjonalistów pracujących w innych środowiskach programowania, także deweloperów technologii mobilnych. To, co pozostało przez lata niezmienne, to sama formuła wydarzenia. Jak podkreślają organizatorzy, Warsjawa to konferencja organizowana „dla programistów, przez programistów”. W całości stawia ona na zajęcia warsztatowe, wymianę doświadczeń oraz wspólne sesje programistyczne i rozwiązywanie problemów. Doświadczeni specjaliści rokrocznie gotowi są dzielić się wiedzą praktyczną z uczestnikami warsztatów. – Z każdym rokiem impreza coraz bardziej otwiera się na nowe zagadnienia. W tym roku oprócz Javy dostępnych jest bardzo wiele ścieżek tematycznych, m.in.Agile, Scala, GameDev, Groovy, DevOps/Cloud, Terminal/Tools, Monitoring/Scalability/Performance, JavaScript czy systemy mobilne na Androida i iOS. Imprezy takie jak Warsjawa pozwalają podszkolić się w danej dziedzinie, a także zapoznać się z ofertą rekrutacyjną czołowych firm informatycznych – podsumowuje Tomasz Krawczyński z firmy Mobica, która jest partnerem wydarzenia.

Podobnie jak w latach ubiegłych, udział w konferencji jest darmowy, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w salach wymagana jest rejestracja. O uczestnictwie w konkretnych warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy i listę tematów znaleźć można na stronie internetowej:http://warsjawa.pl/.

Wysłane 2014-09-24 08:35:07 przez M-S-M
konferencje dla informatykówkonferencja IT
Artykuły powiązane z powyższym
Branża IT rozwija się nieustannie i dynamicznie, charakteryzując się pojawianiem się z dnia na dzień nowych rozwiązań, innowacji i ulepszeń. Nadążyć za tym stanem rzeczy nie jest łatwo - wymaga to bowiem maksymalnego skupienia oraz równoczesnej współpracy z wieloma partnerami biznesowymi, tak, aby innowacyjne rozwiązania wdrażać szybko i efektywnie. W obecnych czasach prowadzenie biznesu wymaga od partycypujących nawiązywania i pielęgnowania kontaktów biznesowych, by móc dalej rozwijać przedsiębiorstwo. O istocie spotkań biznesowych „Face – to – face” opowiada dr nauk ekonomicznych, praktyk zarządzania i coach Mirosław Tarasiewicz.
Systemy dla Przedsiębiorstw GigaCon
Wysłano 2012-11-19 15:31:31
To spotkanie, w trakcie którego uczestnicy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku IT. Jest to podsumowanie tego, co ważne i aktualne na rynku informatycznym.
IV Konferencja
Wysłano 2009-02-16 14:40:30
Podejście do integracji podlega stałej ewolucji i celem spotkań jest cykliczny przegląd aktualnych tendencji oraz ofert rynkowych. Od pewnego czasu wiodącym trendem pozostaje architektura zorientowana na usługi SOA (Service Oriented Architecture).
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY