konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Startuje XVI edycja Baltic Sail Gdańsk!

Przeczytany: 1023 razy
Dodany: 2012-07-04 11:20:10
Aktualizowano: 2012-07-04 11:22:11

XVI edycja Baltic Sail Gdańsk startuje już 5 lipca! Atrakcje, które czekają na gości Zlotu zostały zaprezentowane podczas konferencji prasowej w Ośrodku Kultury Morskiej.

Baltic Sail Gdańsk 2012 trwać będzie od 5 do 8 lipca! W czwartek już od rana rozpoczną się rejsy na pokładach żaglowców, które przypłyną do Gdańska podczas tegorocznej imprezy. Pierwszy wieczór Zlotu poświęcony będzie żaglowcowi „Generał Zaruski”. O godzinie 20.00 na Ołowiance odbędzie się Zaruski Party z udziałem muzyków festiwalu „Szanty pod Żurawiem”. Swoją premierę będzie miała kolejna płyta-cegiełka przygotowana przez organizatorów i artystów „Szant pod Żurawiem” ,na rzecz odbudowy tej wyjątkowej jednostki. Natomiast o godzinie 22.00 rozpocznie się pierwszy pokaz filmu w ramach Kina pod Żaglami. Trzydniowy festiwal zainaugurowany zostanie projekcją dokumentu „Generał Zaruski”, zrealizowanego w 1979 roku przez Mieczysława Adamka.

Jednym z najbardziej emocjonujących wydarzeń drugiego dnia Baltic Sail Gdańsk będą regaty match racingowe o przechodni Puchar Narodów - Baltic Sail Nations Cup. W 2011 pierwsze miejsce zajęła załoga Zbigniewa „Gutka” Gutkowskiego i dzięki temu sukcesowi Gdańsk jest gospodarzem tegorocznej edycji ! Załoga w składzie Zbigniew "Gutek" Gutkowski (sternik), Michał "Strusiu" Strusiński i Maciej "Świstak" Marczewski będzie bronić zeszłorocznego tytułu. Mamy nadzieję, że przechodni Puchar Narodów Bałtyckich zostanie w Gdańsku na kolejny rok! W trakcie konferencji Zbigniew Gutkowski opowiadał również o swoim starcie w Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna. W sobotę o godzinie 13.00 jacht Operon Racing po raz pierwszy stanie na linii startu w nowych barwach – na powierzchni żagla umieszczony został ponad sześciometrowy logotyp Gdańska!

Załoga Baltic Sail Gdańsk przygotowała dla wszystkich miłośników żeglarstwa wyjątkową niespodziankę! Każdy kto weźmie udział w konkursie fotograficznym „Mój świat pod żaglami” ma szansę wystartować w Wyścigu o Bursztynowy Puchar Neptuna na pokładzie jachtu Operon Racing, u boku Zbigniewa Gutkowskiego! Wystarczy przysłać zdjęcie na adres baltic.sail@vmgpr.pl. Nadesłane fotografie będą następnie publikowane na profilu Baltic Sail Gdańsk na portalu facebook.com. Na zwycięzców czeka niezapomniana żeglarska przygoda!


O wyścigach realizowanych podczas Regat Timberland Nord CUP opowiadał organizator – Michał Korneszczuk. W tym roku w programie regat pojawiła się nowość – start w kategorii windsurfing. Relacje z kolejnych dni regat ukazują się na bieżąco na stronie www.nordcup.pl.

Tradycyjnie już zwieńczeniem czterech dni Baltic Sail Gdańsk będzie Parada Żaglowców na Motławie. W tym roku wydarzenie to będzie miało wyjątkowy charakter – podczas parady będzie miało miejsce uroczyste pożegnanie Mateusza Kusznierewicza i Dominika Życkiego, przed Igrzyskami Olimpijskimi. Aktualni Mistrzowie Europy bezpośrednio po ostatnim dniu Zlotu udadzą się do Londynu!

Zapraszamy na XVI edycję Baltic Sail Gdańsk!

Wysłane 2012-07-04 11:20:10 przez M-S-M
Morze BałtyckieBaltic Sail Gdańskkonferencje 2012Konferencje
Artykuły powiązane z powyższym
Konferencje online sposobem na koronawirusa
Wysłano 2020-12-16 12:45:47
Branża konferencyjna z pewnością nie może zaliczyć 2020 roku do udanych. Strach przed koronawirusem zmusił organizatorów niejednej konferencji do przełożenia wydarzenia, o ile było to możliwe.
Konferencje, sympozja, szkolenia – to tylko wybrane wydarzenia, podczas których stosuje się drukowane materiały firmowe.
Lekarze chcący rozwijać się zawodowo, wybierają obecnie spośród różnych możliwości. Jak wynika z raportu Możliwości i bariery rozwoju zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów, opracowanego klika lat temu przez Ośrodek Studiów, Analiz i Informacje Naczelnej Izby Lekarskiej, coraz większym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodych lekarzy, cieszyły się - obok kształcenia w zakresie specjalizacji - formy doskonalenia pozwalające na zdobywanie certyfikatów, w tym warsztaty i konferencje, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. W bieżących obserwacji wynika, że trend ten nie zmienia się. Jakie zatem konkretnie propozycje stanowią dla lekarzy najatrakcyjniejsze rozwiązania?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY