konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Szkolenia językowe w biznesie – czy warto?

Przeczytany: 217 razy
Dodany: 2019-03-25 14:13:51
Aktualizowano: 2019-03-25 14:16:02

Rozwój pracownika

Wyższe kwalifikacje pracownika to nie tylko lepsza efektywność, ale również zwiększona motywacja do pracy. Bez wątpienia sprzyja to rozwojowi samej firmy (tym samym generuje to większe zyski). Z pewnością kwota przeznaczona na szkolenia i kursy zwrócić się w postaci wielu korzyści. Pracownik, w którego się inwestuje, staje się także bardziej doceniony i wyróżniony. Dlatego chętnie się uczy i zdobywa nową wiedzę. Przede wszystkim pracownik rozwija swoje możliwości oraz kompetencje. Zbiera dodatkową wiedzę z danego obszaru zawodowego. Każdemu przyda się odpowiedni kurs oraz szkolenia, które charakteryzuje jego dana branża oraz specjalizacja. To również inwestycja w urozmaicenie wizerunku firmy na zewnątrz. Będzie to świadczyć o tym, że przedsiębiorstwo chce się rozwijać i nawiązywać wiele współprac z innymi firmami. Pozwala to na kontakt nie tylko na krajowym rynku, ale również międzynarodowym. Dodatkowo poprzez szkolenia i kursy zwiększa się integracja całej firmy poprzez lepszy kontakt między sobą.

 

 

Język angielski a korzyści dla firmy

Obecnie wiele osób tak samo, jak firm nie wyobraża sobie funkcjonować bez znajomości języka angielskiego. Ponadto wiele branż wykorzystuje go w codziennych czynnościach i pracy, np. IT, marketing, handel, logistyka, czy finanse. Firma, która zajmuje się międzynarodowym rynkiem, powinna mieć kadrę, która posługuje się językiem na wysokim poziomie. W dodatku angielski pozwala na kontakt z innymi klientami zagranicznymi, a to wiąże się z nowymi współpracami oraz zyskami dla firm. Pracownicy szczególnie odpowiedzialni za sektor usługowy, jak i internetowy powinni umieć biegli mówić po angielsku. Dlatego kurs tego języka w wersji biznesowej to idealne rozwiązanie, które zwiększy ich kompetencje. Warto zatem postawić na angielski biznesowy w szkole językowej. Dzięki temu kadra w praktyce może wykorzystać słownictwo oraz zagadnienia ze względu na grupową pracę. Takie szkolenia są idealnym rozwiązaniem również jako integracja zespołu. Zdecydowanie Business English przyniesie dużo korzyści na różnych płaszczyznach.

 

 

źródło zdjęcia: freepik.com

Wysłane 2019-03-25 14:13:51 przez gegol
biznesszkoleniakursy językowejaki kursy
Artykuły powiązane z powyższym
Gdzie założyć maila firmowego?
Wysłano 2019-06-18 12:25:53
Poczta firmowa  pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Adres biznesowy powinien być nie tylko dobrze kojarzony, ale przede wszystkim zapewniać niezawodność i stabilność działania. Gdzie najlepiej założyć maila firmowego? Dlaczego korzystanie z darmowych rozwiązań może okazać się „strzałem w kolano”?
Decydując się na wzięcie samochodu używanego w leasing musimy liczyć się z możliwością ewentualnych awarii. Konieczność napraw może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Czy leasingodawca wcześniej sprawdza stan techniczny pojazdu? Czy ma taki obowiązek? Sprawdzamy.
Ostatnio bardzo głośno jest o nowych rozporządzeniach, które znacznie zaostrzają przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Szczególnie RODO stanowi przedmiot wielu dyskusji. Pracodawcy muszą w swoich firmach stosować się do nowych przepisów i zapewnić wszystkie potrzebne narzędzia do ich przestrzegania. Bardzo ważne jest, aby pracownicy dokładnie wiedzieli jak postępować na przykład z dokumentami czy ich archiwizacją, a firma musi dostosować swoją politykę prywatności i procedury wewnętrzne w myśl nowo wprowadzonych ustaleń. Jak wdrożyć RODO i inne przepisy?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY