konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Szkolenia unijne - co warto wiedzieć na ich temat?

Przeczytany: 121 razy
Dodany: 2019-04-16 12:51:43
Aktualizowano: 2019-04-17 09:26:59

W obecnych czasach stałe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności jest bardzo ważne. Niestety udział w różnych warsztatach i szkoleniach sporo kosztuje, a nie każdy może sobie pozwolić na takie wydatki. Z pomocą przychodzą różne programy unijne, dzięki którym wybrane przez nas zajęcia mogą być sfinansowane częściowo, a nawet w całości. Jednak co warto wiedzieć na ten temat?

 

Kto przeprowadza szkolenia dofinansowane ze środków unijnych?

 

Szkolenia unijne mogą być realizowane przez różne ośrodki szkoleniowe. Z reguły informacje na ich temat można znaleźć na stronach konkretnych placówek. Wiedzę na temat szkoleń unijnych uzyskamy również placówkach, które zajmują się ich przydzielaniem i rozliczaniem. Najczęściej są to urzędy pracy dla konkretnego regionu, ale nie tylko. Wszystkie informacje na temat szkoleń unijnych znajdziemy w opisie konkretnego programu, który jest realizowany ze środków unijnych. Tam również znajdziemy informacje, jakie warunki powinna spełniać placówka przeprowadzająca szkolenia. Sprawdzonym miejscem jest https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-unijne, który realizuje zajęcia najwyżej jakości zgodne ze standardami unii europejskie.

 

 

Kto może skorzystać ze szkoleń unijnych?

 

Szkolenia unijne przeznaczone są dla dużej grupy osób i tak naprawdę trudno określić, kto konkretnie może z nich skorzystać. Jedno jest pewne - to musi być osoba, która w ramach kursu podnosi swoje kwalifikacje. Dokładne wytyczne dotyczące osoby, która może otrzymać środki na realizację kursu zawierają konkretne programy. Część z nich skierowana jest dla osób bezrobotnych, inne dla pracujących, a jeszcze inne dla osób pracujących. Jeżeli chcemy otrzymać pieniądze na szkolenie, po prostu musimy spełniać wytyczne zawarte w konkretnym programie unijnym.

 

 

Jak otrzymać środki na szkolenie z unii europejskiej?

 

Jeżeli chcemy podjąć kurs lub szkolenie ze środków unii europejskiej, to w pierwszej kolejności musimy znaleźć konkretny program, który nam to umożliwi. Jak już go odnajdziemy, to powinniśmy się z nim dokładnie zapoznać, a następnie postępować z informacjami tam zawartymi. Najczęściej, aby otrzymać pieniądze ze środków unijnych na szkolenie, musimy złożyć odpowiedni wniosek. Musi on być dobrze uzupełniony i zawierać wszystkie wymienione załączniki, w przeciwnym razie nasz wniosek zostanie odrzucony. W następnej kolejności składamy go do odpowiedniego urzędu i czekamy na odpowiedź. Lepiej nie zapisywać się na kurs przed zaakceptowaniem wniosku. Jeżeli dostaniemy odpowiedź pozytywną, to najczęściej zawarte w niej będą kolejne kroki, zgodnie, z którymi powinniśmy postępować.

Warto też pamiętać, że pracownicy rzadko mogą samodzielnie składać wniosek o dofinansowanie szkolenia ze środków unijnych. Najczęściej robi to za niego pracodawca i to on musi dopilnować wszelkich formalności. Dlatego warto się zorientować, czy Twoja firma wysyła pracowników na szkolenie, a jeżeli tak, to warto się zgłosić. Jeżeli nie, a znajdziesz odpowiednie szkolenie, to warto zasugerować pracodawcy, że świetnym krokiem będzie wysłanie Cię na nie.

 

 

 

Wysłane 2019-04-16 12:51:43 przez gegol
szkoleniaefsuniaszkolenia ze środków unijnych
Artykuły powiązane z powyższym
Kursy języka angielskiego to coraz popularniejsza forma szkoleń dla pracowników zarówno w małych, jak i dużych firmach. Przynosi to duże efekty dla pracowników, ale i kadry przełożonych. Można skorzystać z kursów w grupach, jak i dla całej firmy, co wpływa również na integrację. Wszystkie zalety szkoleń językowych wymienimy w poniższym artykule, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach takiego rozwiązania.
Szkolenia językowe w biznesie – czy warto?
Wysłano 2019-03-25 14:13:51
Pracownicy coraz chętnie chcą szkolić się i zdobywać wiedzę w różnych dziedzinach. Jedną z nich jest nauka języków obcych. Szczególnie tyczy się to angielskiego biznesowego. Pracodawcy zatem wysyłają swoich pracowników na takie szkolenia, a niekiedy sami w nich również uczestniczą. Gwarantuje to wiele korzyści zawodowych, co wpływa na jakość firmy i rozwój kadry. Czy warto zatem postawić na kurs angielskiego biznesowego?
Poszerzanie kompetencji oraz dokształcanie kadry pracowniczej przynosi szereg korzyści nie tylko dla samych pracowników, ale przede wszystkim dla firmy. Rozwijanie umiejętności personelu automatycznie wpływa na rozwój firmy, dlatego tak ważny jest udział pracowników w różnego typu kursach oraz szkoleniach. O rozwój pracownika musi dbać pracodawca i to w jego interesie oraz obowiązku leży wysyłanie pracowników na szkolenia lub organizowanie tego typu wydarzeń.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY