konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Szkolenie z programowania alternatywą do studiów?

Przeczytany: 594 razy
Dodany: 2017-05-31 11:38:17
Aktualizowano: 2017-05-31 11:39:18

Zawód programisty jest nie tylko bardzo wymagający i odpowiedzialny, ale również dochodowy. Wiele młodych osób o ścisłych umysłach, marzy o wykonywaniu tego zawodu. Proces nauki programowania jest dość czasochłonny, jednak odpowiednie szkolenia pozwalają na szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy i nowych umiejętności. Czy wiesz, że nawet początkujący programista może zarabiać około 7 000zł brutto? Jest to jeden z najbardziej dochodowych zawodów. Zarobki ekspertów w programowaniu szacuje się na około 15 000 - 20 000 zł brutto. Warto wiec wykorzystać swoje możliwości i potencjał. Specjalistyczne szkolenie z programowania to gwarancja efektywnej i błyskawicznej nauki. Nigdy wcześniej nauka programowania nie była tak prosta i łatwo dostępna. Zapewnij sobie lepsze życie i zapisz się bootcamp programistyczny.

Bootcampy programistyczne - alternatywa do studiów

Bootcamp programistyczny to oferta dla osób w każdym wieku, bez względu na doświadczenie i posiadane umiejętności. Na takim szkoleniu wiedza przekazywana jest od absolutnych podstaw. Nie musisz obawiać się, że poziom nauki będzie zbyt wysoki. Takie szkolenie jest również idealne dla totalnych amatorów w dziedzinie programowania. Jest to solidny i niezwykle intensywny proces nauki, który stanowi świetną bazę do pracy programisty. Zdobędziesz podstawowe umiejętności, dzięki którym rozpoczniesz swoją karierę w IT. Podczas takiego szkolenia zdobędziesz bogate doświadczenie, a także nauczysz się pracy grupowej.

Zajęcia prowadzone są przez najlepszych ekspertów z całego kraju. Wiedza przekazywana od absolutnych mistrzów programowania jest na wagę złota. Nigdzie indziej nie dostaniesz tylu praktycznych wskazówek, które znacząco ułatwią Ci dalszą pracę w zawodzie programisty. Bootcamy cieszą się rosnącą popularnością. Ten rodzaj szkolenia szczególnie interesuje osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z profesjonalnym programowaniem. Pamiętaj, że jeśli chcesz uczestniczyć w kursie, nie musisz mieć technicznego wykształcenia. Nie należy jednak zapominać, że szkolenie jest niezwykle intensywne oraz wiąże się z wielogodzinną, samodzielną pracą w domu. Włożona praca pozwoli na szybkie odniesienie sukcesu.

Bootcamp to więcej niż programowanie

Jeśli poważnie myślisz o zawodzie programisty, musisz pamiętać, że wymagane jest nieco więcej niż znajomość języka programowania. Musisz całkowicie zmienić swoje myślenie na temat danego zadania, a także dokładnie poznać pojęcia z zakresu technologii informacyjnej. Tylko kompleksowa wiedza pozwoli Ci na rozpoczęcie kariery w IT. Duże doświadczenie i praktyka to kwestia podstawowa. Nie wystarczy sama wiedza teoretyczna, musisz poświęcić wiele godzin pracy, aby nabyć niezbędne umiejętności. Być może programowanie stanie się dla Ciebie czymś więcej niż pracą. Dla wielu osób jest to prawdziwa pasja, która stale się rozwija.

Rynek potrzebuje coraz większej ilości ekspertów z dziedziny programowania. Rozwój nowych technologi sprawia, że ten zawód stał się niezwykle pożądany. Przewiduje się, że z roku na rok, zapotrzebowanie na programistów będzie ulegało zwiększeniu. Prognozowane zarobki również będą znajdować się na bardzo wysokim poziomie. Wysiłek włożony w naukę programowania jest więc najlepszą inwestycją w swoją przyszłość. Mając predyspozycję i chęć rozwoju, powinno się wykorzystać wszystkie możliwe szanse. Boocamp programistyczny pozwoli Ci odpowiedzieć na pytanie, czy branża IT jest właśnie dla Ciebie.

Czy warto iść na szkolenie z programowania?

Nowoczesne szkolenia z programowania mają bardzo intensywną formę, np. bootcamp Coders Lab. Niesie to za sobą wiele korzyści. Ciężko pracujesz, ale szybko obserwujesz efekty swojej pracy. Jest to nie tylko motywujące, ale również wspierające we własnym rozwoju. Warto stawiać sobie ambitne cele i mierzyć wysoko. Tylko profesjonalna nauka programowania pozwoli Ci w krótkim czasie stać się młodszym programistą, który jest kompleksowo przygotowany do pracy w zawodzie. Zastanawiasz się gdzie odbywają się takie szkolenia? Kursy programowania odbywają się stacjonarnie w największych miastach w Polsce, więc możesz wybrać miejscowość, która najbardziej Ci odpowiada. Nauka podczas szkolenia odbywa się w małych grupkach. Dzięki temu uczysz się pracy w grupie w przyjaznej i luźnej atmosferze.

Przyswajanie wiedzy również jest szybsze i efektywniejsze. Pamiętaj, że praca programisty tor również praca w grupie. Musisz umieć komunikować się z innymi programistami, aby praca była szybka i dynamiczna. Uczęszczając na bootcamp unikniesz nudnych i mało skutecznych wykładów. Nie od dziś wiadomo, że wiedza teoretyczna, która nie jest wsparta praktyką, jest bardzo mało warta.

Eksperci doskonale rozumieją, że najbardziej skuteczną metoda nauki jest praktyka. Podczas szkolenia możesz liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów z branży. W każdej chwili możesz zadać mu pytanie lub zwrócić się o pomoc. Bez wątpienia jest to najlepsza forma zdobywania wiedzy.

Jakiego zaangażowania wymaga nauka programowania na bootcampie?

Pamiętaj, że samo uczestnictwo i praca podczas szkolenia, to za mało. Musisz również poświecić wiele godzin wolnego czasu na samodzielną naukę w zaciszu domowym. Im więcej wysiłku włożysz, tym szybciej rozpoczniesz swoją karierę jako programista. Niezależnie czy wybierzesz kurs w trybie dziennym, czy zaocznym (weekendowym), musisz poświęcić tyle samo czasu na naukę w domu.

Twój trener przekaże Ci właściwy rozkład pracy - przerwa również jest potrzebna, aby skutecznie utrwalić i przyswoić zdobyte umiejętności. Plan nauki musi być zrównoważony, ponieważ natłok zajęć może znacznie obniżyć skuteczność Twoich działań. Kompleksowa opieka trenera, to gwarancja szybkiego i bezproblemowego przyswajania wiedzy. Otrzymasz profesjonalne materiały oraz zadania, które musisz samodzielnie wykonać w domu. Zbilansowana ilość ćwiczeń pozwoli Ci na utrwalenie zdobytych informacji, a także szybkie opanowanie technologii.

Boisz się, że zawód programisty nie jest dla Ciebie, ponieważ matematyka jest Twoją słabą stroną? Nic nie szkodzi, gdyż zawód programisty nie wymaga idealnej znajomości tej dziedziny. Pamiętaj, że nie dyplomy i studia się liczą, a praktyka i doświadczenie. Bardzo często nawet prestiżowa szkoła wyższa nie zapewnia odpowiedniej ilości praktyki. Natłok materiału, powoduje, że czas poświęcony na naukę programowania jest bardzo mały. Często dzieje się tak, że takie osoby prawdziwą naukę programowania rozpoczynają dopiero na szkoleniach.

Czy bootcamp programistyczny jest dla każdego

Bootcamp programistyczny nie wymaga wcześniejszego ukończenie studiów technicznych. Możesz mieć dowolne wykształcenie, aby rozpocząć naukę programowania. Musisz mieć jedynie analityczne myślenie i odpowiednie podejście do rozwiązywania problemów. Cierpliwość i upór, to zdecydowanie cechy, które powinien posiadać wyspecjalizowany programista. Już po pierwszym dniu szkolenia całkowicie zmienisz swoje myślenie na temat tego zawodu.

Zrozumiesz, że wiedza matematyczna zdobyta w szkole, ma niewiele wspólnego z programowaniem. Ponadto, większość osób uczęszczających na kurs nie posiada wykształcenia technicznego. Mimo tego są to świetni fachowcy, którzy po zakończeniu szkolenia rozpoczęli spektakularne kariery w branży IT. Musisz posiadać podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera. Wszystkie inne informacje i wiedza zostaną Ci przekazane podczas bootcampu programistycznego.

 

Jak wygląda CV absolwenta bootcampa?

Profesjonalny warsztat to nie tylko komfortowe warunki do nauki, ale również wsparcie najlepszych trenerów programowania. Zostaniesz praktycznie przygotowany do wkroczenia na rynek programistów. Poznasz podstawowe zasady pracy w środowisku IT. Dodatkowo, po ukończeniu kursu otrzymasz wsparcie w znalezieniu pracy. Otrzymasz wskazówki i fachową pomoc w przygotowaniu m.in. CV oraz listu motywującego.

Następnie zostaniesz skontaktowany z prestiżowymi przedsiębiorstwami (np. agencjami reklamowymi, korporacjami), które aktualnie poszukują profesjonalnych programistów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozpoczniesz swoją karierę natychmiast po ukończeniu kursu. Sam widzisz, że nauka programowania to umiejętności, które mogą przerodzić się w prawdziwą pasje oraz wysokie zarobki. Inwestycja w siebie i swoje umiejętności, to najlepsza inwestycja w życiu. Odniesiesz prawdziwy sukces szybciej niż myślisz.

Wysłane 2017-05-31 11:38:17 przez M-S-M
szkolenie z programowaniaszkolenia dla programistów
Artykuły powiązane z powyższym
Brak pokrewnych artykułów
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY