konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Toalety przenośne na eventy – wybierz kompleksową obsługę!

Przeczytany: 737 razy
Dodany: 2019-11-21 10:56:11
Aktualizowano: 2019-11-21 11:08:49

Przenośne toalety są już dzisiaj stałym elementem różnych imprez masowych. Przy ich zamówieniu, warto skorzystać z kompleksowej obsługi!

 

Doskonałe na koncerty, festiwale, imprezy sportowe czy też na pikniki w plenerze – toalety przenośne można zobaczyć dzisiaj na wielu różnych eventach. Organizatorzy zobowiązani są do zamówienia tego typu wyposażenia na imprezy masowe. Czym warto kierować się wówczas przy wyborze najlepszej toalety?

 

Toalety przenośne – szeroki wybór modeli

Firmy oferujące wynajem toalet, a także prowadzące sprzedaż toalet przenośnych, mogą dostarczyć do swoich klientów różnego rodzaju wyposażenie tego typu. Jaka toaleta na imprezy będzie najlepszym rozwiązaniem?

Najczęściej wybór pada na standardowe toalety przenośne. Tego typu konstrukcje wyposażone są w deski sedesowe połączone ze zbiornikami na nieczystości, pisuary, a także w podajniki papieru toaletowego. Oświetlenie zapewnia przezroczysty dach lub też można skorzystać z oświetlenia zewnętrznego. W drzwiach montowany jest zamek z informacją „wolny/zajęty”.

Takie toalety przenośne to jednak nie wszystko, co można znaleźć w ofercie firm zajmujących się ich dostarczeniem. Do dyspozycji mamy także toalety wyższej klasy, które zapewniają większy komfort użytkowania – także dla osób niepełnosprawnych.

W ofercie firmy Clipper, która specjalizuje się w wynajmie toalet oraz w ich sprzedaży już od lat, można znaleźć także inne toalety przemożne wyższej klasy.

Toaleta VIP wyróżnia się podwyższonym standardem dzięki zastosowanym udogodnieniom, w tym specjalnym akcesoriom. W toalecie tej można znaleźć także umywalkę, lusterko, dozownik mydła w płynie oraz ręczników papierowych. Z kolei toaleta przenośna VIP LUX posiada dodatkowo system spłukujący, podajnik podkładek higienicznych oraz oświetlenie wewnętrzne.

Firma Clipper dostarcza także toalety przenośne dla niepełnosprawnych, które posiadają bardziej przestronne wnętrze i niskoprofilową podłogę. W ofercie dostępne są także pisuary oraz stacje do mycia rąk.

 

Wynajem toalet przenośnych wraz z serwisem

Aby toalety przenośne zawsze były przygotowane na użytkowników, warto pamiętać o tym, aby zdecydować się także na ofertę obejmującą ich serwis. Na czym dokładnie polega tego typu usługa?

Wynajem toalet wraz z serwisem polega wówczas na systematycznym opróżnianiu zbiorników z nieczystości, sprzątaniu wnętrza toalety, uzupełnianiu materiałów higienicznych, a także na prowadzeniu bieżących napraw powstałych usterek.

Serwis toalet na imprezy jest wówczas optymalnym rozwiązaniem, aby zawsze były one gotowe do użytkowania. Częstotliwość prowadzenia serwisu jest przy tym zależna od liczby osób korzystających z toalet przenośnych – może odbywać się raz na dzień lub nawet kilka razy dziennie w zależności od potrzeb.

 

 

 

Clipper – nowoczesne toalety przenośne z pełnym serwisem!

Chcesz wynająć toalety na event? W takim przypadku postaw na sprawdzoną ofertę! Wybierz usługi firmy Clipper, która od lat zajmuje się wynajmem toalet przenośnych.

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę toalet doskonałych na różnego rodzaju imprezy. Do wyboru są zarówno toalety standardowe, jak również o podwyższonym standardzie, a także toalety dla niepełnosprawnych wraz z kompleksowym serwisem. Firma dostarcza także innego typu wyposażenie na eventy, w tym stacje do mycia rąk, pisuary, ogrodzenia tymczasowe.

Wysłane 2019-11-21 10:56:11 przez gegol
imprezywcplenerToalety
Artykuły powiązane z powyższym
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
Wyjazdy integracyjne w firmie
Wysłano 2020-05-07 13:29:46
Praca w korporacji, dużej firmie międzynarodowej, ale również i nieco mniejszych przedsiębiorstwach, działających jedynie na rynku krajowym wiąże się z licznymi problemami, które trzeba rozwiązywać każdego dnia.
Szukasz alternatywy dla nudnej imprezy integracyjnej w restauracji? Postaw na wyjście na trampoliny!
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY