konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

W Ciechocinku o zamówieniach publicznych na roboty budowlane

Przeczytany: 913 razy
Dodany: 2013-07-15 15:30:18
Aktualizowano: 2013-07-17 11:48:33

Zamówienia publiczne na roboty budowlane stanowią znaczącą część rynku w dziale „budownictwo” gospodarki narodowej. Znakomitym forum do przedyskutowania wielu problemów z tego obszaru będzie XIX Konferencja Naukowo-Techniczna, która zostanie zorganizowana w dniach 9-11 października 2013 roku w Ciechocinku.

Tegoroczna edycja sympozjum, nad którym patronat honorowy objęła Komisja Infrastruktury Sejmu RP, porusza temat: „Największe ryzyka i błędy w procedurach udzielania, realizacji i rozliczania zamówień na roboty budowlane”.

Uczestnicy konferencji omówią zagadnienia związane z wyborem rzetelnego, efektywnego i doświadczonego wykonawcy oraz podyskutują na temat podwykonawstwa w zamówieniach publicznych i gwarancji zapłaty za roboty budowlane. Istotnymi kwestiami będą również największe uchybienia w treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), ryzyka wynikające z ostatniej nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych i zagrożenia związane z modernizacją infrastruktury kolejowej realizowanej wg modelu DBO – Design-Build-Operate. Ponadto prelegenci nakreślą opis sposobu obliczenia ceny, a także odpowiedzą na pytanie, czy opłaca się oszczędzać na projektowaniu.

Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny dyskusji, starannie i nieprzypadkowo dobierając prelegentów. Ich cenna wiedza – w połączeniu z doświadczeniem praktycznym uczestników spotkania – gwarantuje niepowtarzalny klimat i żywą atmosferę.

Głównym inicjatorem XIX Konferencji Naukowo - Technicznej jest warszawski Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA. Do grona współorganizatorów i partnerów wydarzenia należą także Fundacja Wszechnicy Budowlanej, Komitet Ekonomiki Budownictwa ZG PZITB, Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców SIDIR, Izba Projektowania Budowlanego oraz Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych.

Ciechocińska konferencja na stałe wpisała się do kalendarza najważniejszych wydarzeń dla specjalistów zajmujących się przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem inwestycji. W każdej edycji imprezy bierze udział około 100 przedstawicieli inwestorów, wykonawców, biur projektowych i kosztorysowych, instytucji finansujących oraz urzędów decydujących o realizacji zamówień na roboty budowlane.

Uczestnicy imprezy zostaną ugoszczeni w Hotelu AUSTERIA – Conference & SPA w Ciechocinku przy ulicy Bema 32. Całkowity koszt uczestnictwa dla jednej osoby składa się z opłaty za udział w konferencji i kosztów wyżywienia. Opłatę konferencyjną w wysokości 950 zł netto należy wnieść do 1 października br. Dla tych, którzy zgłoszą i opłacą udział w spotkaniu do 31 lipca 2013 roku, przewidziano cenę promocyjną 770 zł + 23% VAT.Wysłane 2013-07-15 15:30:18 przez M-S-M
Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych BudownCiechocinekkonferencjaXIX Konferencja Naukowo-Technicznabudownictwo
Artykuły powiązane z powyższym
Organizacja eventu to szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę. Wynajem namiotów jest często pomijany. To błąd, który może się zemścić.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
4. Międzynarodowy Kongres Inwestycyjny FxCuffs zbliża się wielkimi krokami.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY