konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wiedza ekspertów z SGGW dla branży HoReCa

Przeczytany: 802 razy
Dodany: 2014-02-26 14:45:06
Aktualizowano: 2014-02-26 14:45:31

Podczas 18. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2014 chętni mogą wziąć udział w nieodpłatnej branżowej konferencji pt. „Gastronomia – nowe trendy i koncepty”. Poprowadzą ją eksperci z Katedry Organizacji i Ekonomiki Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Spotkanie odbędzie się pierwszego dnia targów, tj. 26 marca br.,  w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Organizator Targów EuroGastro, firma MT Targi Polska, ponownie zaprosił specjalistów z SGGW do współtworzenia programu merytorycznego. Zeszłoroczny sukces konferencji organizowanej przez tę uczelnię potwierdził wzrost świadomości oraz duże zapotrzebowanie osób z branży HoReCa na doradztwo w obszarze prowadzenia oraz promocji biznesu gastronomicznego.

Tematyka konferencji

Pod zbiorczym tytułem „Gastronomia – nowe trendy i koncepty” omówionych zostanie pięć tematów. Konferencja rozpocznie się prelekcją dr hab. Krystyny Rejman pt. „Trendy rozwojowe rynku usług gastronomicznych”, następnie dr hab. Hanna Górska-Warsewicz wygłosi referat pt. „Nowe spojrzenie na markę w gastronomii”. Trzecią część będzie stanowiło wystąpienie mgr inż. Dagmary Stangierskiej pt. „Nowa koncepcja barów i restauracji”, po której dr hab. Ewa Czarniecka-Skubina opowie o „Zaletach i wadach kuchni molekularnej”. Konferencję zakończy prezentacja dr hab. Iwony Kowalczuk pt. „Innowacyjny konsument usług gastronomicznych”. Po wystąpieniach ekspertów przewidziana jest dyskusja.

Informacje praktyczne

Konferencja odbędzie się 26 marca 2014 w godzinach 10.30-14.00 w sali konferencyjnej "B" na pierwszym piętrze Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Seminarium będzie miało miejsce na terenie Targów EuroGastro, na które obowiązuje oddzielna rejestracja. Można jej dokonać na miejscu lub online na www.eurogastro.com.pl/rejestracja (rejestracja będzie aktywna do 24 marca 2014).  Dla przedstawicieli branży, którzy dokonają rezerwacji przez Internet przewidziana jest 50% zniżka na bilet wstępu.

Więcej informacji na www.eurogastro.com.pl.

________

MT Targi Polska to jeden z wiodących w Polsce i największy na rynku warszawskim organizator imprez targowych. Firma organizuje 7 imprez wystawienniczych, które rocznie gromadzą ponad 2000 wystawców i 80 000 zwiedzających. W kalendarium znajdują się targi, które bardzo dobrze znane są za granicą, a w Polsce zyskały miano najważniejszych wydarzeń targowych. Są to: EuroGastro, EuroLab, CrimeLab, TT Warsaw, Lato, WorldHotel oraz Infrastruktura.

Wysłane 2014-02-26 14:45:06 przez M-S-M
konferencje dla branży hotelarskiejkonferencje dla branży gastronomicznejturystykagastronomia
Artykuły powiązane z powyższym
Marka lokalna dźwignią turystyki
Wysłano 2013-04-29 10:11:00
Zagadnienia marketingu miejsc i marki lokalnej są ważnymi, choć nie do końca docenianymi segmentami promocji turystycznej. Okazją do ich omówienia będzie konferencja „Marketing Miejsc – Trendy 2013”. Wydarzenie odbędzie się we środę, 15 maja, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Joliot-Curie 15. Pomysłodawcą i organizatorem spotkania jest Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze oraz gminy regionu karkonoskiego, działające pod marką Karkonosze. Współorganizatorem jest Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.
W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2012 roku we Wrocławiu odbędzie się VI edycja ogólnopolskiego spotkania branży turystycznej - GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI nt. „Wyzwania współczesnej polityki gospodarczej”.
W styczniu 2012 r. na konferencję poświęconą badaniom dynamiki i bilansu masy lodowców arktycznych przyjedzie do Polski kilkudziesięciu glacjologów z całego świata. Konferencja odbędzie się w dniach 10-13 stycznia w sudeckim Zieleńcu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY