konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wybierz sobie kredyt

Przeczytany: 2988 razy
Dodany: 2018-09-19 13:01:27
Aktualizowano: 2018-09-19 13:03:44

Osoby poszukujące kredytu często najdłużej zastanawiają się nad wyborem właściwej oferty. Pomocne w takich wypadkach są opinie znajomych, komentarze na forach dyskusyjnych, reklama, która wpadnie nam w oko. Na pewno również warto korzystać z rankingów kredytowych, prowadzonych przez ekspertów z dużym doświadczeniem. Sprawdzamy, jak to działa. 

Kiedy weszliśmy na stronę broker finansowy od razu otrzymaliśmy całkiem potężny pakiet informacji o kredytach konsumenckich. Prowadzony przez ekspertów ranking ocenia banki pod kątem: skomplikowania procedur, wymagań stawianych klientowi oraz twardych danych: oprocentowania, prowizji którą pobiera za usługę oraz tzw RRSO - czyli Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania kredytu. Ta ostatnie zmienna to całkowity koszt kredytu ponoszony przez pożyczkobiorcę, która wyrażona jest jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Te informacje można samemu wnikliwie przeanalizować, a także skorzystać z porad fachowców. 

Na stronie Domu Kredytowego dowiemy się wszystkiego o kredycie konsumenckim, konsolidacyjnym i firmowych. W tych trzech produktach finansowych specjalizują się doradcy i od najprostszych pojęć poczynając wszystko tłumaczą. Analitycy rynków finansowych twierdzą, że średnio aż 30 proc. zgłasza się do banku po jeden rodzaj kredytu, a wychodzi z innym! Przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że klienci często nie wiedzą co mogą dostać i jak wiele na danym produkcie skorzystać. Inną stroną tego zjawiska jest marketing, które często jest uprawiany przez niektórych pracowników bankowych nawet jeszcze na etapie podpisywania umowy. I tu nasza niewiedza niestety działa przeciw nam. Z tych wszystkich powodów polecamy zapoznanie się z fachowymi radami ekspertów, którzy tłumaczą jasno i dogłębnie w jakim przypadku, jaki kredyt będzie dla nas najkorzystniejszy i dlaczego.

Zapoznając się z rankingiem ofert kredytowych najbardziej popularnych na naszym rynku, dowiemy się od razu, do jakiego jest nam najbliżej, nie tylko geograficznie, ale pod względem naszej zdolności kredytowej, sytuacji rodzinnej, materialnej, zdrowotnej i w jakim jesteśmy wieku. Zwłaszcza w przypadku kredytów udzielanych na dłuższy okres ten ostatni element ma znaczenie. Niektórych kredytów nie otrzymają osoby zbyt młode, dopiero na początku swojej kariery zawodowej i osoby starsze, które brutalnie rzecz ujmując, mogą nie zdążyć zobowiązań spłacić. Nie ma powodu aby narażać się na niepotrzebny stres z tego tytułu i lepiej zawczasu wybrać bank, którego oferta pasuje idealnie do naszych potrzeb i możliwości. 

 

 

Wysłane 2018-09-19 13:01:27 przez M-S-M
kredyt
Artykuły powiązane z powyższym
Limit w koncie zamiast kredytu firmowego
Wysłano 2018-07-06 08:12:32
Wiadomo, że jeśli prowadzimy własną działalność gospodarczą, bardzo często potrzebujemy dodatkowych środków finansowych. Mogą one nam się okazać potrzebne w różnych sytuacjach. Jeśli nie zdążyliśmy jeszcze zbudować własnej poduszki finansowej, możemy skorzystać z poduszki finansowej banku.
Czym się różni pożyczka od kredytu?
Wysłano 2017-09-05 09:11:48
Na pozór wydają się tym samym, ale kiedy bliżej przyjrzymy się różnicom pomiędzy kredytem, a pożyczką zrozumiemy, że są to dwa różne produkty finansowe. W jakich sytuacjach lepiej się zwrócić o pomoc finansową do banku, a kiedy korzystniejsza będzie dla nas oferta firm pożyczkowych? Główna różnica pomiędzy kredytem, a pożyczką tyczy się prawa. Umowy pożyczkowe zawierane są w oparciu o prawo cywilne, natomiast umowy o kredyt reguluje prawo bankowe, co oznacza zupełnie inne regulacje obydwu produktów finansowych.
Karta debetowa to bezpieczny i bardzo prosty instrument, który ułatwia korzystanie z pieniędzy znajdujących się na naszym rachunku bankowym. Zakładając konto w banku, zwykle jednocześnie wnioskujemy właśnie o wydanie karty debetowej. Nie jest to oczywiście obowiązkowe, jednak bez karty trudno byłoby swobodnie operować własnymi środkami.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY