konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wybierz swoje studia II stopnia w Trójmieście

Przeczytany: 70 razy
Dodany: 2019-07-22 21:01:14
Aktualizowano: 2019-07-22 21:03:43

Studiowanie w Trójmieście to nie tylko powód do dumy, ale też bliskość natury. Dzięki czemu warunki do dalszego kształcenia stają się idealne. Sprawdź, gdzie warto studiować oraz jaki kierunek i tryb wybrać, aby uzyskać tytuł magistra i nie tylko.

Wybierz kierunek swoich marzeń

Wiele osób miewa problem z wyborem kierunku studiów. Nic w tym dziwnego skoro ta decyzja wpłynie nie tylko na dalsze perspektywy zawodowe, ale też na to, czy studia będą sprawiać przyjemność oraz wzbudzać zainteresowanie w kolejnych latach. Źle dobrana dziedzina może sprawić, że szybko stracisz motywację i co za tym idzie, pojawi się ryzyko porzucenia studiów lub konieczności przekwalifikowania w przyszłości.

Jeśli chodzi o najchętniej wybierane dziedziny, to nadal dużą popularnością cieszy się prawo, zarządzanie, administracja, czy ostatnio coraz bardziej popularna logistyka Ten ostatni kierunek jest ciekawy szczególnie, jeżli planujemy pozostać na wyberzeżu. Mnogość firm logistycznych i naturalne powiązanie regionu z transportem oferuje duże możliwości. Szczegóły oferty ciekawych studiów II stopnia w Gdyni, ziwazanych z logistyką można sprawdzić tutaj: https://wsaib.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/logistyka.

Ukończ studia licencjackie, które dadzą Ci pracę

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że mimo sporej liczby studentów, które wybierają te kierunki, to i tak zapotrzebowanie na rynku pracy jest dość spore, dlatego większość osób ma spore szanse na to, aby zostać zatrudnionym. Pierwszym krokiem jest podjęcie studiów licencjackich, które trwają 3 lub 3,5 lata (studia inżynierskie) i mogą się odbywać w trybie stacjonarnym — dziennym oraz niestacjonarnym — zaocznym. Wybór zależy od możliwości finansowych i często także od wieku kandydatów na studia. Osoby dojrzalsze lub po prostu mające pracę częściej decydują się na studia zaoczne Gdynia, dzięki którym mogą łączyć aktywność zawodowa ze zdobywaniem wyższego wykształcenia.

 

 

 

Studia magisterskie Gdańsk lub Gdynia

Kończąc licencjat, można zdecydować, gdzie kontynuować swoją naukę, aby uzyskać tytuł magistra. Coraz popularniejsze stają się uczelnie prywatne, działające w obu trybach. Nauka trwa wtedy dwa lata po zakończeniu, których odbywa się obrona pracy dyplomowej. Szczególnie właśnie w szkołach niepublicznych nie zawsze jest konieczność kontynuowania tego samego kierunku. Dzięki temu można odrobinę zmodyfikować swoje kwalifikacje. Kierunki studiów Trójmiasto to bogata oferta edukacyjna idealna zarówno dla humanistów, jak i umysłów ścisłych. W dodatku program został skonstruowany w taki sposób, aby łączyć wiedzę teoretyczną z praktyczną, dzięki czemu zajęcia odbywają się w formie standardowych ćwiczeń i wykładów, ale też zajęć praktycznych, case studies czy warsztatów prowadzonych przez specjalistów w różnych dziedzinach.

Podwyższaj swoje kwalifikacje!

Po ukończeniu studiów licencjackich lub magisterskich możesz dalej nabyć niezbędną wiedzę, dzięki której wyróżnisz się na rynku pracy. W tym celu coraz więcej osób decyduje się na studia podyplomowe, będące rozszerzeniem wiedzy z konkretnego zakresu tematycznego. Niekiedy istnieje możliwość rozpoczęcia ich już po uzyskaniu tytułu licencjata. Możliwość stania się ekspertem w jakiejś dziedzinie jest czymś, do czego dąży wielu, chcących zdobyć pracę swoich marzeń.

Wysłane 2019-07-22 21:01:14 przez gegol
naukastudiakwalifikacjewiedza
Artykuły powiązane z powyższym
Znajomość języka angielskiego
Wysłano 2018-12-31 09:34:18
Aktualnie wiele ludzi uczy się języka angielskiego, ponieważ posługiwanie się nim umożliwia kontakt z całym światem. Jest szczególnym ułatwieniem dla osób, które często wyjeżdżają, studiują i mają możliwość wymiany zagranicznej czy pracują w międzynarodowych firmach.
Business English to specjalistyczny biznesowy język angielski, który jest pożądany w wielu firmach o określonych branżach. Dlatego niekiedy jest on wręcz praktycznie wymagany wśród pracodawców. Jego znajomość zdecydowanie ułatwi komunikację oraz przyniesie sporo korzyści. Jak zatem rozpocząć jego naukę? Wybrać kurs w szkole językowej, czy uczenie się online?
Jak uczyć się języków obcych?
Wysłano 2018-10-29 11:09:01
Nauka języków obcych to nie tylko ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu, ale również wiele korzyści płynących z wykorzystania go później. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak zabrać się do takiej nauki i co jest najważniejsze podczas codziennych językowych ćwiczeń. W poniższym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które ułatwią naukę języków obcych.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY