konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wynajmij apartament na zjazd naukowy

Przeczytany: 484 razy
Dodany: 2017-04-25 11:03:14
Aktualizowano: 2017-04-25 11:03:38

Wyjazd na zjazd naukowy to szczególne wydarzenie. Owszem, wiąże się z koniecznością odwiedzenia innego miasta, a czasem również innego regionu Polski, daje jednak możliwość zdobycia wiedzy i pozwala na nawiązanie nowych znajomości. W zdecydowanej większości przypadków nie pozwala jednak wyłącznie na niezobowiązujące uczestnictwo. W pewnych momentach wymaga maksimum skupienia i koncentracji, a niekiedy nakłada na swoich uczestników również obowiązki prelegenta. Jak skorzystać z niego maksymalnie. Odpowiedź może okazać się znacznie łatwiejsza niż sądziliśmy, sporym wsparciem może się bowiem okazać wynajem apartamentu.

 

O wyższości apartamentu nad pokojem hotelowym

Czy apartament na zjazd naukowy nie jest nieuzasadnionym wydatkiem? Teoretycznie, nic nie stoi przecież na przeszkodzie temu, aby ograniczyć się do zarezerwowania miejsca w pokoju hotelowym, w którym nocleg znajdzie nie jedna, ale kilka osób. Każdy, kto choć raz zdecydował się na takie rozwiązanie wie jednak, że pobyt w niewielkim pokoju hotelowym ze współlokatorami, z którymi zazwyczaj nie wiążą nas zażyłe relacje, może być dość męczący.

 

 

 

 

 

Największym problemem jest to, co automatycznie jest też największym atutem apartamentu, a więc przestrzeń. Jeśli jedna osoba chce spać, druga myśli o naniesieniu poprawek do przygotowywanego przez siebie referatu, a jeszcze inna uznaje, że nadszedł czas na zrelaksowanie się przy muzyce, nietrudno o zamieszanie nawet, jeśli nikt świadomie do niego nie dąży. Sytuacja pogarsza się, jeśli hotelowi współlokatorzy mają różniące się od siebie charaktery i nieco inną definicję kompromisu. Często właśnie z tego powodu wyjazd kończy się katastrofą.

Odwiedzając stolicę dolnego śląska warto wybrać ofertę firmy Kings Apartments, która oferuje luksusowe apartamenty w centrum Wrocławia. To idealne miejsce na nocleg dla osób samodzielnie planujących konferencje a także grup zorganizowanych.

 

 

Mówiąc o wyższości apartamentu nad pokojem hotelowym nie można zapominać i o tym, że ten ostatni nie stwarza najlepszych warunków do pracy, a ta podczas wyjazdu naukowego ma znacznie większe znaczenie niż mogłyby przypuszczać osoby, które nigdy nie uczestniczyły w tego rodzaju wydarzeniu. Apartament to dziś nie tylko dostęp do Internetu, ale również biurko z dobrym oświetleniem i wygodnym fotelem, a często także dostęp do rzutnika i punktu ksero. Dzięki temu drobne korekty przygotowywanego referatu można wykonać błyskawicznie nie stresując się nawet, gdy okaże się, że wymagają od nas zweryfikowania źródeł albo przygotowania kilku dodatkowych slajdów.

Duże koszty – prawda, czy fałsz?

Wiele osób rezygnuje z apartamentu na wyjazdy naukowe przede wszystkim dlatego, że koszty jego wynajmu są wyższe niż ma to miejsce w przypadku pokoju hotelowego. Trudno nie zgodzić się z tym, że jest to trafny argument, nawet z tego rodzaju ograniczeniem można sobie jednak poradzić. Wiele hoteli stara się zachęcić swoich gości do korzystania z apartamentów oferując noclegi w nich w przystępnych cenach. O sporych oszczędnościach można mówić także wówczas, gdy na dokonanie rezerwacji zdecydujemy się z odpowiednim wyprzedzeniem. Dobrym pomysłem jest też wynajem apartamentu dla kilku osób. Nadal można się wówczas cieszyć wolną przestrzenią i znakomitymi warunkami do pracy, a jednak koszt rezerwacji spada.

 

Wysłane 2017-04-25 11:03:14 przez M-S-M
apartamenty w Wrocławiuapartamenty w centrum WrocławiaWrocławkingsapartments.pl
Artykuły powiązane z powyższym
Biznes nie opiera się na zapewnieniach, obietnicach oraz rozmyślaniu. Aby skutecznie działać w wybranej przez siebie branży, należy iść do przodu, konsekwentnie realizując swoje cele, plany i założenia.
Organizujesz szkolenie lub konferencje i jako miejsce jego organizacji wybrałeś Wrocław? To świetna decyzja! Miasto to ma bowiem wiele do zaoferowania. Znajdziemy tu wiele nowoczesnych, w pełni wyposażonych sal szkoleniowych. Aby jednak wybrać odpowiednią warto zadbać o sprawdzenie kilku istotnych szczegółów. Dzięki temu wszyscy uczestnicy wydarzenia będą zadowoleni.
Konferencje we Wrocławiu w 2017
Wysłano 2017-05-23 08:24:28
Wrocław jak niektórzy mówią to miasto spotkań, gdzie rzeczywiście dzieje się bardzo wiele i można uczestniczyć w wielu miłych wydarzeniach. Wrocław to również miasto, gdzie działają silne ośrodki akademickie, a co za tym idzie wydarzeń o charakterze naukowym jest tam również bardzo wiele.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY