konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Wyposażenie biura dla start-upu

Przeczytany: 352 razy
Dodany: 2018-03-26 12:42:57
Aktualizowano: 2018-03-26 12:44:35

Zakładając start-up, warto pamiętać, że dobrze urządzona przestrzeń sprzyja kreatywności, która jest w tej branży najważniejsza. Dobrze urządzone biuro pozytywnie wpływa także na motywację pracowników oraz ich wzajemną integrację. Nie można zapominać, że przestrzeń powinna być także wygodna oraz spełniać warunki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Projektując przestrzeń biurową dla start-upu, warto zadbać o to, aby była maksymalnie przyjazna ludziom. Dobrym pomysłem jest na przykład zainwestowanie w dwie sieci Wi-Fi, aby uniknąć przerw w pracy w trakcie awarii. Sprytnym rozwiązaniem może być także zastosowanie takich rozwiązań technologicznych, jak zasilacz PoE, który zredukuje liczbę kabli mogących irytować pracowników.

Co to jest start-up?

Start-up to modny ostatnio sposób na rozpoczęcie prowadzenia biznesu. Polega na dopasowaniu odpowiedniego modelu biznesowego (w tym modelu finansowania), który byłby najoptymalniejszy dla jego profilu działalności. Na założenie start-upu decydują się zwykle ludzie młodzi, którzy są otwarci na nowe wyzwania, nie boją się ryzyka oraz mają innowacyjne pomysły i potrafią do nich przekonać inwestorów. W większości przypadków inicjatywy start-upowe mają swoje siedziby w parkach naukowo-technologicznych lub biurach coworkingowych. Niektóre z nich decydują się jednak na zorganizowanie własnej przestrzeni, która będzie sprzyjać pracy kreatywnej.

Jak zorganizować przestrzeń do kreatywnej pracy dla start-upu?

Najważniejszym elementem wyposażenia biura jest wygodne stanowisko pracy. Odpowiednio dobrane wielkością biurko oraz wyprofilowany fotel, dopasowany do wzrostu pracownika to konieczne elementy do wygodnej i bezpiecznej pracy. Standardem jest również stabilne łącze internetowe. Nie każdy start-up na początku swojej kariery musi zapewniać pracownikom służbowy komputer. Organizując przestrzeń, warto zadbać o niezbędne akcesoria, takie jak zasilacze, przedłużacze, projektor z rzutnikiem. W miarę możliwości należy zapewnić współpracownikom możliwość cichej i komfortowej pracy w przyjaznym wnętrzu. Służyć do tego mogą inspirujące grafiki na ścianach, wprowadzenie do biura zieleni oraz takie rozlokowanie biurek aby każdy mógł zachować odrobinę prywatności.

Relaks sprzyja kreatywności w start-upie

Niezwykle ważnym miejscem w każdej przestrzeni biurowej jest kuchnia. To tu pracownicy najczęściej prowadzą prywatne rozmowy i zawierają znajomości. Warto byłoby zaopatrzyć ją w dobrej jakości ekspres do kawy. To z pewnością wpłynie na zadowolenie osób przychodzących do biura. Ciekawym pomysłem jest także zorganizowanie przestrzeni rozrywki, w której będzie można oderwać się od obowiązków, aby pobudzić kreatywność. Można w niej umieścić wygodną sofę, piłkarzyki lub stół do ping-ponga.

Czytaj także: Jak zbudować przestrzeń coworkingową?

Wysłane 2018-03-26 12:42:57 przez M-S-M
biurowyposażenie biurastart-upWP
Artykuły powiązane z powyższym
W wielu istotnych sytuacjach zawodowych konieczne jest skorzystanie z usług tłumacza konferencyjnego. Czym są tłumaczenia ustne i na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze?
Moda męska idealna do pracy
Wysłano 2018-07-30 09:45:16
W ostatnim czasie dużą wagę przywiązuje się do wyglądu mężczyzn w pracy. Aktualnie szeroki wybór koszul, spodni, obuwia, a nawet plecaków powoduje, że panowie mają zdecydowanie szersze pole do popisu. Poznaj najmodniejsze style mody biznesowej oraz wybierz idealny plecak do pracy.
Ekologiczne reklamówki z nadrukiem - zalety?
Wysłano 2018-02-23 11:26:22
Ekologia jest nie tylko modna i na czasie, ale powinna być i coraz częściej jest standardem. Zwłaszcza jeśli chodzi o pakowanie zakupów. Niedawna ustawa sprawiła, że dla wielu osób robiących zakupy zwyczajnie nie opłaca się kupowanie standardowych plastikowych reklamówek. Ich cena wzrosła niebotycznie, bez żadnej gwarancji, że po przyniesieniu reklamówki do domu będzie się ona jeszcze nadawała do użytku. Dlatego dużo bardziej opłaca się zakup tej ekologicznej.  Jakie zalety mają ekologiczne reklamówki z nadrukiem?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY