konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

XIX Konferencja Naukowo – Techniczna w Ciechocinku coraz bliżej

Przeczytany: 1131 razy
Dodany: 2013-09-06 12:10:14
Aktualizowano: 2013-09-06 12:11:44

Ciesząca się dużą popularnością i uznaniem w branży budowlanej, Konferencja Naukowo – Techniczna organizowana cyklicznie w Ciechocinku, również w tym roku wzbudza ogromne zainteresowanie. Dobór ciekawych i istotnych tematów przewidzianych w panelu dyskusyjnym przyciągnął do tegorocznej edycji już kilkadziesiąt osób. To już ostatni dzwonek, by zarezerwować ostatnie wolne miejsca!

Myślą przewodnią XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, organizowanej w dniach 9 – 11 październik 2013, są „Największe ryzyka i błędy w procedurach udzielania, realizacji i rozliczania zamówień na roboty budowlane”. Tematyka związana z zamówieniami publicznymi na prace budowlane i procedurami realizacji procesu inwestycyjno – budowlanego, stanowiącego ważną część działu budownictwa gospodarki narodowej, zostanie zaprezentowana przez cenionych prelegentów. Wśród nich są takie osobistości, jak prof. dr hab. Andrzej Borowicz, dr Zbigniew Boczek czy dr Rafał Morek. Ponadto referaty wygłoszą: mgr Krzysztof Granat, mgr inż. Waldemar Pernak, mgr inż. Jerzy Makała, mgr Anna Piecuch, mgr inż. Paweł Zejer oraz mgr inż. Maciej Szeląg.

Uczestnicy tegorocznej konferencji omówią zagadnienia związane z wyborem rzetelnego wykonawcy oraz podwykonawstwa w zamówieniach publicznych i gwarancji zapłaty za roboty budowlane. A także Specyfikację Istotnych Warunków Zamówień (SIWZ) i wynikające z jej treści uchybienia oraz ryzyka wynikające z ostatniej nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych i zagrożenia związane z modernizacją infrastruktury kolejowej realizowanej wg modelu DBO – Design-Build-Operate. Ponadto prelegenci nakreślą opis sposobu obliczenia ceny i zmierzą się z problemem oszczędzania na projektowaniu, zestawiając koszty budowy i wydatki na działania projektowe.

Wysoki poziom merytoryczny oraz wzięta tematyka debat podczas XIX Konferencji Naukowo – Technicznej spotkały się z dużym zainteresowaniem i przyciągnęły do tej pory grono kilkudziesięciu uczestników.

Jak zapewnia dr inż. Janusz Traczyk, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji z OWEOB PROMOCJA „W chwili obecnej dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami, jednak lista uczestników powoli się zamyka. Stąd zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką i namawiamy, by zgłaszali swój udział jak najwcześniej”.

Uczestnicy konferencji zostaną ugoszczeni w Hotelu AUSTERIA – Conference & SPA w Ciechocinku przy ulicy Bema 32 (w przypadku braku miejsc noclegowych organizator zapewnia zakwaterowanie w sąsiednim hotelu).  Opłatę konferencyjną w wysokości 950 zł netto należy wnieść do 1 października br. Koszt zapewnia udział w sesjach konferencyjnych, dostęp do materiałów konferencyjnych oraz wyżywienie.

Głównym inicjatorem XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, nad którą patronat honorowy objął Urząd Zamówień Publicznych oraz Komisja Infrastruktury Sejmu RP, jest warszawski Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA.

Partnerzy: Komitet Ekonomiki Budownictwa ZG PZITB, Izba Projektowania Budowlanego, Fundacja Wszechnicy Budowlanej, Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców SIDIR, Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych.


Wysłane 2013-09-06 12:10:14 przez M-S-M
CiechocinekkonferencjaXIX Konferencja Naukowo – Technicznakonferencja naukowaroboty budowlane
Artykuły powiązane z powyższym
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Organizacja eventu to szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę. Wynajem namiotów jest często pomijany. To błąd, który może się zemścić.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY