konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

XIX Konferencja Naukowo – Techniczna w Ciechocinku już w październiku

Przeczytany: 937 razy
Dodany: 2013-08-19 11:10:52
Aktualizowano: 2013-08-19 11:15:14

Czy opłaca się oszczędzać na projektowaniu? Na jakie problemy napotkamy przy wyborze rzetelnego, efektywnego i doświadczonego wykonawcy? Jak podwykonawcy mogą zapewnić sobie zapłatę za roboty budowlane? Jakie wątpliwości niesie za sobą ostatnia nowelizacja ustawy Prawo zamówień publicznych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uczestnicy poznają w trakcie XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, która zostanie zorganizowana w dniach 9 – 11 października 2013 roku w Ciechocinku.

Największe ryzyka i błędy w procedurach udzielania, realizacji i rozliczania zamówień na roboty budowlane będą tematem tegorocznej edycji Konferencji Naukowo – Technicznej organizowanej w Ciechocinku. W tym roku, to uznane i cykliczne już wydarzenie, zorganizowane będzie po raz XIX. Konferencja odbędzie się w dniach 9 – 11 października 2013.

Jak co roku, organizatorzy zadbali o wysoki poziom merytoryczny planowanej dyskusji, nieprzypadkowo dobierając tematykę oraz prelegentów. Uczestnicy tegorocznej konferencji omówią zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi na roboty budowlane i procedurami realizacji procesu inwestycyjno – budowlanego, stanowiącego ważną część działu budownictwa gospodarki narodowej. Wśród tematów z tego obszaru poruszone zostaną kwestie wyboru rzetelnego wykonawcy oraz podwykonawstwa w zamówieniach publicznych i gwarancji zapłaty za roboty budowlane. W polu zainteresowań tegorocznych referentów znajdzie się również Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówień (SIWZ) i wynikające z jej treści uchybienia. Podobnie - ryzyka wynikające z ostatniej nowelizacji ustawy Prawo zamówień publicznych i zagrożenia związane z modernizacją infrastruktury kolejowej realizowanej wg modelu DBO – Design-Build-Operate. Ponadto prelegenci nakreślą opis sposobu obliczenia ceny i zmierzą się z problemem oszczędzania na projektowaniu, zestawiając koszty budowy i wydatki na działania projektowe.

Głównym inicjatorem XIX Konferencji Naukowo – Technicznej, nad którą patronat honorowy objęła Komisja Infrastruktury Sejmu RP, jest warszawski Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA. Wysoki poziom organizacyjny konferencji oraz zajmująca tematyka debat przyciągają corocznie blisko 100 przedstawicieli inwestorów, wykonawców, biur projektowych i kosztorysowych, instytucji finansujących oraz urzędów decydujących o realizacji zamówień na roboty budowlane. Gwarantują również ożywioną i wyczerpującą dyskusję, która pozwala uczestnikom odnieść podejmowane treści do zastosowań w praktyce gospodarczej.

Do końca lipca swój udział zgłosiło już ponad pięćdziesięciu uczestników” – mówi dr inż. Janusz Traczyk, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konferencji z OWEOB PROMOCJA, będącego inicjatorem tego wydarzenia – „W chwili obecnej dysponujemy jednak jeszcze wolnymi miejscami, stąd zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką”.

Uczestnicy konferencji zostaną ugoszczeni w Hotelu AUSTERIA – Conference & SPA w Ciechocinku przy ulicy Bema 32. Opłatę konferencyjną w wysokości 950 zł netto należy wnieść do 1 października br. Koszt zapewnia udział w sesjach konferencyjnych, dostęp do materiałów konferencyjnych oraz wyżywienie. W przypadku wyczerpania pokoi w hotelu Austeria uczestnicy konferencji zostaną zakwaterowani w Rezydencji Green Park.

PR
LA

Wysłane 2013-08-19 11:10:52 przez M-S-M
roboty budowlanekonferencja naukowakonferencjaCiechocinekXIX Konferencja Naukowo – Techniczna
Artykuły powiązane z powyższym
Każdy, kto przynajmniej raz w życiu miał okazję zorganizowania konferencji firmowej, zdaje sobie prawdopodobnie świetnie sprawę z tego, że sytuacja ta niekiedy stanowić może prawdziwe wyzwanie.
Organizacja eventu to szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę. Wynajem namiotów jest często pomijany. To błąd, który może się zemścić.
Powodzenie konferencji w dużej mierze zależy od wyboru miejsca, gdzie ona się będzie odbywać. Dobra lokalizacja ma znaczenie tak dla organizatora, jak i dla uczestników konferencji. Warto też pamiętać o tym, czy dojazd do centrum konferencyjnego jest dogodny dla uczestników, którzy korzystają z różnych środków transportu.
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY