konferencje
 
konferencje
Konferencje:

»   Biznesowe
»   Finansowe
»   Ekonomiczne
»   Marketingowe
»   Gospodarcze
»   Naukowe
»   Językowe
»   Informatyczne IT
»   Handlowe
»   Prasowe
»   Prawne
»   Przemysłowe
»   Medyczne
»   Dotacje Europejskie
»   Firmowe
»   Menedżerskie
»   Telekomunikacyjne
»   Transportowe
»   Turystyczne

Dodaj konferencję

Miejsca konferencji:

»   Katowice
»   Kraków
»   Poznań
»   Warszawa
»   Wrocław

»   lista miejscowości

Ośrodki konferencyjne

»   Dolnośląskie
»   Kujawsko-Pomorskie
»   Lubelskie
»   Lubuskie
»   Łódzkie
»   Małopolskie
»   Mazowieckie
»   Opolskie
»   Podkarpackie
»   Podlaskie
»   Pomorskie
»   Śląskie
»   Świętokrzyskie
»   Warmińsko-Mazurskie
»   Wielkopolskie
»   Zachodniopomorskie

Dodaj Twój obiekt

Organizatorzy imprez:

»   Agencje artystyczne
»   Agencje hostess
»   Artyści
»   Catering
»   Dekoracje
»   Fotografia / wideofilmowanie
»   Imprezy dla dzieci
»   Imprezy integracyjne
»   Imprezy okolicznościowe
»   Imprezy plenerowe
»   Imprezy sezonowe
»   Imprezy towarzyszące
»   Miejsca imprez, spotkań
»   Obsługa techniczna
»   Ochrona i bezpieczeństwo imprez
»   Oprawa muzyczna imprez
»   Organizacja bankietów
»   Organizacja imprez masowych
»   Organizacja konferencji
»   Organizacja szkoleń
»   Organizacja targów
»   Organizacja wesel
»   Przebrania
»   Spotkania firmowe
»   Tłumaczenia
»   Touroperator
»   Wyposażenie spotkań, imprez
»   Inne

Dodaj Twojš ofertę w tym miejscu

 
 

Z czego składa się udane wystąpienie publiczne

Przeczytany: 472 razy
Dodany: 2022-01-13 14:16:34
Aktualizowano: 2022-01-13 14:48:06

Umiejętności miękkie są aktualnie niesamowicie ważne na rynku pracy. Mogą przyczynić się do wielu sukcesów – nie tylko na stopie zawodowej.

 

Jedną z nich jest umiejętność wystąpień publicznych. Czasy w których żyjemy, rozwój naszych karier bardzo często stwarza nam okazje do prezentacji – zarówno w środowisku online jak i stacjonarnym. I chociaż takie wyróżnienie powinno być powodem do dumy, to bardzo często wywołuje u prezenterów ataki paniki. Stres pojawia się już kilka dni przed wydarzeniem, co często odbija się negatywnie na prezentacji i sukcesie całego wydarzenia. Dość długo panował mit, że umiejętności miękkich nie można się nauczyć i zakładało się, że często są to po prostu wrodzone talenty. Na szczęście mit ten został obalony. Na udane wystąpienie publiczne składa się kilka czynników.

Odnalezienie najbardziej skutecznej metody radzenia sobie ze stresem przydaje się już przed wystąpieniem. Sprawne przygotowanie prezentacji, która będzie świetnym uzupełnieniem wypowiedzi, zaoszczędzi Twój czas. Warto przy tym aspekcie się na chwilę zatrzymać. Dobrze przygotowana prezentacja jest nie tylko estetyczna i spójna. Zawiera kluczowe informacje, wokół których budujesz swoje story.

 

 

 

Dlatego ważne, żeby odpowiednio wcześnie zaplanować jej przygotowanie i zadbanie o każdy szczegół. Kolejną umiejętnością, którą warto bardzo dobrze opanować, jest storytelling. Na podstawie umiejętnie opracowanej historii, można wywołać u słuchaczy bardzo szerokie spektrum emocji. Jaki jest Twój cel – przekonać do siebie odbiorców? Do swojego produktu? Wzruszyć a może zaangażować w coś? Przemyśl dobrze, co chcesz osiągnąć, a następnie pomyśl o historii, którą możesz użyć. Inspiracje możesz znaleźć wszędzie – w sztuce, swoim życiu, social mediach.

 

Wystąpienie publiczne wzbogacone o trafny storytelling to prosta droga do sukcesu. Jak widzisz, na udane wystąpienie publiczne składa się wiele elementów – nauczyć się je składać w efektywną całość na profesjonalnych szkoleniach z wystąpień publicznych Aktren.

Wysłane 2022-01-13 14:16:34 przez gegol
konferencjepublicznewystapieniaseminariaszkolenia
Artykuły powiązane z powyższym
Jak wybrać sale szkoleniową w Poznaniu?
Wysłano 2022-07-28 09:28:43
Poznań to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. To nie tylko miasto pełne urokliwych zakamarków i ciekawych historii. To również miasto ze znakomitą bazą noclegową oraz co najważniejsze dla tego typu eventów – znakomitą ofertą sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. O czym musimy pamiętać, organizując konferencje lub szkolenie w Poznaniu?
Znalezienie odpowiedniego miejsca na imprezę integracyjną to nie lada wyzwanie. Takie miejsce musi spełniać kilka wymagań, aby pracownicy byli zadowolenie z wydarzenia.
Okres pandemiczny znacząco wpłynął na rynek szkoleń online. Od teraz każdy może nabyć dodatkową wiedzę w wybranym temacie bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to rozwiązanie wygodne dla każdego, gdyż w dobie ciągłego pośpiechu, możliwość nauki online może być na wagę złota. Czy szkolenia online staną się przyszłością edukacji w Polsce?
  STRONA GŁÓWNA | DODAJ KONFERENCJĘ | ONAS | REKLAMA | KONTAKT | MAPA | ARTYKUŁY